Podzemlje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prijava

Pozabil/a sem geslo

Latest topics
» Sign up here.
Moti - Indian Restaurant EmptyPon 11 Jun 2012, 8:19 pm by Lexy McFall

» Wanna chat with me?
Moti - Indian Restaurant EmptyČet 23 Dec 2010, 2:23 pm by Dimitri

» Klepet
Moti - Indian Restaurant EmptySre 22 Dec 2010, 9:57 am by Dimitri

» Do not miss.
Moti - Indian Restaurant EmptyPon 14 Dec 2009, 1:46 pm by Sarah

» I'm listening...
Moti - Indian Restaurant EmptyPon 07 Dec 2009, 9:09 am by Amanda

» RPG opomnik
Moti - Indian Restaurant EmptyPet 04 Dec 2009, 11:30 pm by Julia

» I prefer X over Y...
Moti - Indian Restaurant EmptyPet 04 Dec 2009, 9:03 pm by Amanda

» Lookin' for the icons.
Moti - Indian Restaurant EmptySre 02 Dec 2009, 7:01 pm by Jaimini

» Jay`s sweet home
Moti - Indian Restaurant EmptyTor 01 Dec 2009, 4:54 pm by Jaimini


Photobucket

Na forumu trenutno poteka mesec

JANUAR


Dogajanje se odvija v mestih
NEW YORK, USA
MIAMI, USA

Photobucket

FBI motm
~

MIM motm
~

NYM motm
~

FORUM motm
~




Photobucket

Photobucket
Sarah && Adrienne

April


Julia
Photobucket

Silver
Photobucket
Statistics
Imamo že 28 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je Lexy McFall

Uporabniki so skupaj objavili že 4297 prispevkov in 359 subjects

Moti - Indian Restaurant

4 posters

Go down

Moti - Indian Restaurant Empty Moti - Indian Restaurant

Objavlja by Sarah Sre 22 Apr 2009, 11:44 am

Moti - Indian Restaurant Moti-indian-restaurant-b

Poleg tipično italijanskih, kitajskih in mehiških restavracij si je mesto med njimi pridobila tudi ne tako tipična indijska restavracija Moti. Lastniki so priseljenci iz Kalkute v Indiji, katero so odprli takoj po njihovem prihodu v New York dve leti nazaj. Kljub pristnemu indijskemu vzdušju in avtentični indijski hrani, pa si restavracija Moti ni pridobila večje prepoznavnosti, predvsem zaradi lokacije, ki je večini Newyorčanov in celo Brooklynčanov nepoznana.
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 35
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

Moti - Indian Restaurant Empty Re: Moti - Indian Restaurant

Objavlja by Gost Tor 02 Jun 2009, 12:18 am

Norah ni bila ravno kipela od navdušenja, kadar je obiskala katero od restavracij v Brooklynu, a indijska hrana je bila le njena šibka točka. Bil je običajen delovni dan, na sporedu je bil popoldanski odmor za kosilo in temnolaska se je zasidrala točno za tisto mizo, ki jo je imela v mislih že zjutraj, ko se je po osvežilnem zelenem čaju odpravila v službo. Restavracija se je vztrajno polnila in spredvidela je, da je imela presneto srečo, da je prišla še pravi čas. Iz žepa je potegnila tanek mobilni telefon in si ga po dveh pritisnjenih tipkah prislonila na uho. Štirikrat je pozvonilo, preden se je priklopil odzivnik.
"Hej, Silver. V Motiju je bilo še prosto, tako da sedim na standardnem mestu. Pohiti, da me kdo, ki je bolj lačen od mene, ne vrže s stola," je dejala, ko je videla, da je skozi vhod vstopilo nekaj poslovnežev, ki so morali po nekaj besedah prerekanja z gospodarjem zapustiti restavracijo. Še zadnji pogled v njeno smer in že so stali na ulici na lovu za obilno malico. Norah je spreletel občutek rahlega ponosa, da jih je prehitela. "Še to - kartoteko od Meyersa, za katero si me prosila, sem pustila na naslonjaču v tvoji pisarni. Tvoja pisalna miza je bila prepolna vsega. Zbala sem se, da jo bom nekje založila, če jo pustim tam."
Ko je prekinila zvezo, je mimogrede pomignila natakarju, ki ga je prinselo mimo.
"Limonado, prosim," je naročila. Na njegovo kretnjo, ki naj bi ji pokazala meni na mizi, je le, ne da bi pogledala v tisto smer, dodala:"Prijateljico čakam."
Ob vsej tej gneči je trajalo nekaj časa preden je pred sabo dobila kozarec. Srknila je požirek, se s komolci uprla na mizo in se medtem ko je čakala, da bo zagledala znan obraz, zatopila v ritem zaposlenih ljudi, ki so tekali po cesti.

((Silver. smitten ))

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Moti - Indian Restaurant Empty Re: Moti - Indian Restaurant

Objavlja by Silver Tor 02 Jun 2009, 12:16 pm

[here. smitten ]

Na kožo si je nanašala debelo plast pudra in na koncu z videnim sploh ni bila zadovoljna, saj so se modrice še vedno precej videle. Po incidentu in sceni z Leonom, ki sta jo imela prav tu, v njenem stanovanju, je bil njen vrat čisto v modricah in ni ga nameravala ravno vsem razkazovati, da se bodo potem naslanjali nad tem. v bližnji indijski restavraciji je bila zmenjena z Norah in razmišljala, kaj za vraga naj natakne v tem vročem dnevu nase, da bi vsaj malo zakrila vse skupaj, ko so še vedno obvezana roka in čisto odrti členki dovolj vzbujali pozornost. Nazadnje je nekje iz omare potegnila puli brez rokavov, nataknila dolge poletne hlače in končno je bila z videnim kolikor toliko zadovoljna. S temnim madežem na licu, kamor jo je zadela Leonova pest, ni mogla kaj veliko in sprijaznila se je, da pač vsega ne bo mogla prekriti. Sicer pa jo je sama veliko bolje odnesla kot Leon, saj so mu njene pesti, skoraj čisto zmaličile obraz. Še vedno jo je oblila rdečica sramu, ko se je spomnila, kako popolnoma je izgubila oblast nad seboj in svojimi nadaljnjimi dejanji. Niti enkrat se ji še ni pripetilo, da bi jo čisto prevzel slepi bes. Mogoče je bila na trenutke prevzkipljiva, a nikoli ni prestopila meje. Vse doslej. Čelo se ji je namrščeno nagubala in izustila je tiho kletvico, v jezi nad samo seboj. S pogledom je ošinila rdeč krvav madež, ki ga je na snežno beli steni pustila njena dlan. Pomislila je, da bi bilo še najbolje, če nekaj nalepi čezenj, da ne bi bilo tako zelo očitno, kaj vse se je dogajalo tu. Ni bila ravno dolgotrajna rešitev, a še vedno je bilo bolje kot nič. Pogled ji je zdrsnil do stenske ure in ugotovila, da že celih pet minut stoji na mestu in negoduje nad vsem skupaj. Stopila je do kuhinjskega pulta, da bi pobrala mobitel in torbico, in šele ob tem ugotovila, da ji je Norah pustila glasovno pošto. Pritisnila je tipko in mobilnik ponesla k ušesu. Ustnice so se ji ukrivile v nasmešek, ko je poslušala Norahinin glas in si na koncu ni mogla pomagati, da se ne bi zasmejala, ko je omenila njeno pisarno. Resnično je imela cel nered na mizi, ko se je ravno ukvarjala z nekim primerom in je morala pregledati na kupe map in poročil. Veliko boljše volje, kot nekaj minut poprej, saj so se temne misli le umaknile v ozadje njenih možganov, je zapustila stanovanje in se napotila proti Motiju.
Potrebovala je dobrih pet minut, da je prispela do pročelja že precej znane zgradbe. Odrinila je vrata in vstopila v prijetno klimatizirano notranjost, polno različnih glasov in zapolnjeno do zadnjega kotička. Njene oči so iskale temnolasko in ustnice so se ji ukrivile v nasmeh, ko jo je naposled zagledala. Občutila je kakšen začuden pogled na sebi, a jim ni posvečala nobene pozornosti. Raje je pohitela k Norahini mizi, ker je že tako krepko zamujala. ''Živijo,'' jo je nasmejano pozdravila in se počila na prost stol nasproti Norah. ''Kot vidim, ti je uspelo obdržati svoj stol,'' se je spomnila na njeno sporočilo in se zasmejala. ''Se res opravičujem za zamudo. Upam, da ne čakaš predolgo,'' ji je bilo rahlo neprijetno ob zamudi, da se je na stolu nelagodno presedla, ker pač ni bila ena tistih, ki bi zamujala.
Silver
Silver
Pomočnik generalnega direktorja
Pomočnik generalnega direktorja

Število prispevkov : 318
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island, New York

Nazaj na vrh Go down

Moti - Indian Restaurant Empty Re: Moti - Indian Restaurant

Objavlja by Gost Sob 06 Jun 2009, 8:07 pm

Silver.smitten

Norah jo je že od daleč videla prihajati. Nenazadnje pa bi komurkoli hitro stopila v oči, tudi če je ne bi poznali. Silver je bila pojava sama zase, a danes je bila obleka tista, ki jo je naredila drugačno. Oblečena je bila v bel puli brez rokavov, ki je naravnost izstopal med vso to monotono temno modro, sivo in črno. Resnični razlog za njeno opravo ji ni bil znan.
Ni se trudila z nepotrebnim mahanjem in zbujanjem pozornosti, saj jo je Silver hitro našla. Nasmehnila se ji je in pomignila na prazen stol, ki je še ostal pri mizi. Med čakanjem so namreč minuto za minuto k njeni mizi kapljali gostje restavracije in spraševali, če bi mogoče lahko vzeli en stol, saj jih je bilo pri njihovi mizi nekaj preveč. "In tvojega tudi. Hitro ga zasedi, da ti ga ne vzamejo," se je zasmejala namesto klasičnega pozdrava. Pri sosednji mizi so sedeli neki sodelavci iz Norah neznanega podjetja, ki so v svoji prosti uri očitno zelo uživali. Njihov smeh je odmeval čez vso restavracijo. Prekrižala je roke na mizi in se nagnila naprej, da bi jo Silver lahko bolje slišala. "Danes je tukaj precej noro. Moti mora imeti ogromno dela."
Ravno v tem trenutku je ujela njegov pogled in mu z rahlo dvignjeno roko nakazala, da nameravata naročiti. In šele, ko je svoj obraz spet obrnila nazaj proti svoji nasproti sedeči sodelavki, je bila sposobna opaziti modrice. Na ustnicah je že imela vprašanje o tem, kako vroče ji mora biti v puliju, ne glede na to ali r rokavi ali brez. Sama se je malodane skuhala v njeni lahki dolgi poletni srajci s kratkimi rokavi. Ko pa si jo je natančneje ogledala, je hitro ugotovila, kje je tičal pravi razlog. Podpluta, ki je kraljevala na njenem obrazu je bila nezgrešljiva. Obvezana roka s krvavo obdelanimi členki pa je dodala le piko na i. In bogve, kaj se je skrivalo za belim ovratnikom.
Njene oči so se opazno razširile, ustnice rahlo razprle. "Kaj so delali s tabo?" je Norah poskušala zakriti svojo zgroženost ob pogledu na povsem pretepeno Silver. Takšne je še ni imela pred očmi. Pa vendar se je bila ob bolečinah, ki jih je nedvomno občutila ob vsakem premiku telesa, sposobna smejati.

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Moti - Indian Restaurant Empty Re: Moti - Indian Restaurant

Objavlja by Silver Ned 07 Jun 2009, 2:20 pm

''Si se morala pa boriti z vsemi štirimi, da si lahko še stol obdržala,'' se ji je pridružila v smehu in se naslonila na naslonjalo stola, pazeč na odgrnjen hrbet. ''Videti je, kot da bi se hotel cel New York stlačiti sem noter,'' se je zasmejala, ko je zagledala skozi vrata prihajati nov naval ljudi. ''Ne bi bilo slabo, če bi se vsaj malo razširil, čeprav moram priznati, da ima nek svoj čar, ko se moraš boriti za mizo in stol,'' se je muzala ob pogledu na vso to norijo, ki jo je bila lahko deležna prav vsakokrat, ko je zavila na kosilo v Motija. Natakar jima je pokimal, češ da bo takoj prišel, ko mu je Norah pomignila, da bi naročili, saj je ravnokar nosil več krožnikov v eni roki. Silver je vedno občudovala to njihovo spretnost in se spraševala, kako mu sploh uspe vse obdržati na rokah.
Takoj, ko se je obrnila nazaj k njej, je Silver lahko opazila spremembo na Norahinem obrazu, kar je lahko pomenilo le eno. In lahko je le tiho zastokala. Ošinila je povezano dlan, ki ji je počivala na robu mize in še vedno rahlo otečene prste, ki jih ni mogla še stisniti v pesti. Mogoče ni bilo najbolje, da se je pojavila zunaj, ko pa je bila še cela v modricah in bi morala počakati, da bi sledovi obračuna med njo in Leonom dokončno izginili. A nekako ji je bilo že prvi dan težko ostati za štirimi stenami, ker je bila vajena gibanja in je tako tekom dneva postajala vedno bolj živčna in razdražljiva.
''Ne vem, če si želiš vedeti,'' se je rahlo ugriznila v ustnico, ko je razmišljala koliko naj ji o celotni stvari sploh pove. Sploh pa bo morala spisati še poročilo in Norah bi tako ali tako izvedela. ''Zapletla sem se v osebni obračun. Se spomniš Leona, o katerem sem ti pripovedovala?'' jo je previdno vprašala in se spraševala, koliko se Norah še spomni. ''No, prepoznal me je oziroma ugotovil, kdo in kaj sem. Pograbil me je za roke, jaz pa sem ga udarila,'' je v zadregi priznala, saj si še zdaj ni mogla odpustiti, da je popolnoma izgubila nadzor nad sabo in svojimi dejanji. ''In, ja. Zapletla sva se v pretep, precej hud pretep,'' je omahljivo dodala in se ob tem spomnila, da mu je skoraj uspelo, da jo je zadušil, a ga je očitna neka nevidna sila potegnila nazaj. Ob tem se je bolj ali manj nezavedno pogladila po vratu, ki je bil poln modric, ki so jih pustili njegovi prsti.
Silver
Silver
Pomočnik generalnega direktorja
Pomočnik generalnega direktorja

Število prispevkov : 318
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island, New York

Nazaj na vrh Go down

Moti - Indian Restaurant Empty Re: Moti - Indian Restaurant

Objavlja by Gost Pon 08 Jun 2009, 2:19 am

"Čar?" je ponovila Norah, ki se je nameno naredila, da jo je njeno mnenje osupnilo. Drenjanje v priljubljeni restavraciji, kjer je spoznala že toliko zanimivih ljudi, ji ni nikoli predstavljalo, kakšnih večjih težav. In če je zraven dodala še obvezno seanso s Silver, ni imela nikakršnih pomislekov več. Moti ali pa sploh brez kosila. In tako je vedno obveljal Moti. "O, nedvomno. Misliš, da tukaj ustvarjajo kakšno VIP listo? Po mojem mnenju bi nujno morali. Pravzaprav bi jim to lahko predlagali. Saj veš, za vsak primer, če bova kdaj zgrešili, da prirejajo večer ob indijski glasbi in tipičnih indijskih sladicah po posebno nizki ceni."
Samo en pogled v Silverino smer je bil povod za novo salvo smeha. Neverjetno, ob Silver je tako lahko postala tista sproščena Norah, kakršna je bila kot otrok. Preden ji je umrla mama, preden sta umrla Liam in Jewel in preden je izginil njen oče. Misel nanj jo je še vedno razjezila. uradno je bil v policijskih poročilih še vedno označen s pripisom: pogrešan. Ravno pred dvemi dnevi je pregledala stare dosjeje. Znan primer, ki je s številnimi meseci starel. Že štiri leta.
A Silverin nasmeh ji ni dopustil, da bi nadaljevala z razmišljanjem o svoji preteklosti. Njej jo je vedno uspelo zamotiti. Če ji to ni uspelo s splošno dobro voljo, ji je misli zapolnila z zanimivim policijskim poročilom. In njene odrgnine ter modrice danes niso nakazovale drugega. Dokler ni spregovorila, se je Norah uspela zadržati, da je ni zasula z vsemi radovednimi vprašanji, ki so se ji začeli pojati po glavi.
"Leona iz Podzemlja?" je pritajeno vzkliknila, ko njene ustnice niso več znale zdržati poplavo komentarjev, ki so se nabrali v njej. V primerjavi z njenimi mislimi, ki so begale od enega znanega podatka do drugega, pa je bilo njeno telo povsem mirno. Kot vedno, kadar se je znašla v stresni situaciji. Enostavno je vedela, kako odreagirati in je redkokdaj naredila kaj prenagljenega. "Ang-." Ustavila se je sredi stavka. Podatek o njegovem vzdevku je bil star. Še iz tistih tednov, ko je Silver pomenil le bazo podatkov, ki jih je uporabljala za svoje osebne raziskave. Praskanje za informacijami o njunih bližnjih, ki so skrivnostno končali svoje življenje - še eno skupno dejstvo, ki ju je povezovalo. Pred nekaj tedni pa se je tok informacij,ki jih je izvlekla iz Leona začel zmanjševati. Norah je lahko predvidevala, kam je vse skupaj peljalo, a se ni nikoli vtikavala v tuje zadeve. Silver pa takrat še ni poznala tako dobro kot sedaj.
"Ugotovil je, da si iz FBI?" je nejeverno povzela. "Kako? Saj si bila neverjetno pazljiva. Ti in tvoj alias. Ulita." Zmrazilo jo je po vsem telesu, ko je njen pogled ponovno zašel na vse podplute, ki so kazale na akcijo iz prejšnje noči. "Bedak. Samo poglej, kaj ti je naredil." Stegnila je roko in jo zaskrbljeno pogladila po neobvezani roki:"Potrebuješ pomoč?"
Preden bi ji temnolaska lahko odgovorila, se je pri njuni mizi nenadoma prikazal Moti. Norah je že davno pozabila na njen namen, da bi ga hudomušno povprašala po indijskih večerih, o katerih se je govorilo, da jih bodo začeli prirejati. Za trenutek se je zmedeno zazrla v njegov dobrodušni izraz in se šele nato zavedla, da bi pravzaprav morala naročiti.
"Dvanajsti meni, prosim," je izstrelila po globokem vdihu. Njihov jedilni list z vegetarijansko stranjo je znala bolj ali manj na pamet. Nasmehnila se je in mu podala svoj prazen kozarec:"In še eno limonado."

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Moti - Indian Restaurant Empty Re: Moti - Indian Restaurant

Objavlja by Silver Pon 08 Jun 2009, 9:08 pm

''Vsekakor bi morali narediti VIP listo in midve bi morali biti na vrhu seznama. Dvomim, da ima Moti še kakšni tako redni obiskovalki. In glede na to, koliko denarja mu pustiva, bi nama lahko večkrat dal kakšno njegovih božanskih sladic na račun hiše,'' se je smeje strinjala z Norah. ''No, na koncu ob sladici lahko to čisto nedolžno predlagava Motiju. Redne stranke bi pa res morale kdaj pa kdaj uživati posebne ugodnosti,'' je namuznjeno pripomnila in pomislila, da ne bi imela nič proti, če bi ju Moti kdaj osebno obvestil o njihovih večerih. Indijska hrana in glasba sta se ji precej priljubili, od kar je zahajala sem, saj precej nikoli ni bila prav veliko navdušena nad vzhodnjaško hrano.
Pokimala je ob njenem tihem vzkliku in čakala, kako se bo odzvala na vse skupaj. Norah je bila ena redkih, ki ji je povedala, zakaj je šla navezovati stike z nekom iz Podzemlja. Čeprav je bila Silver že apriori proti njim, si se moral včasih za dosego ciljev tudi malo žrtvovati, tako kot se je Silver žrtvovala v tem primeru. Prav gotovo ji ni bilo vse skupaj nič všeč, a zdelo se ji je po eni strani nekoliko zanimivo, ko se je na začetku spraševala koliko časa bo vse skupaj trajalo. Tekom enega meseca ji je uspelo ugotoviti mnogo uporabnih informacij, a še vedno pa ne dovolj, da bi ugotovila pravega morilca, ki bi ga spravila v zapor. A sedaj je vse skupaj izgubilo tisti prvotni smisel- zaradi katerega je sploh navezala stike z Leonom- ko jo je razkril. Lahko bi v zameno za njegovo prostost zahtevala imela, a presenetljivo tudi te želje ni več imela.
''Očitno ne dovolj pazljiva. Po poročnem prstanu me je prepoznal in ni mu bilo težko sešteti ena in ena, ker se je izkazalo, da ima on dvojnik. Preden sem se preselila v New York, so mi stregli po življenju in skoraj jim je uspelo,'' se je kislo nasmehnila in rahlo skomignila z rameni, saj je njena izpahnjena rama bila še vedno malo bolj občutljiva na preostre premike. ''Kolikor sem uspela izvedeti, je bila prav njemu zaupana naloga, da me spravi s sveta. In, ja malo se mu je utrgalo, ko je ugotovil, da me je imel ves mesec pred nosom,'' je zavzdihnila, ko se je spomnila na vse skupaj. Še vedno je imela vse živo v spominu. ''In, da ne omenjam, da sem tudi sama popolnoma izgubila nadzor nad sabo. Od kje pa misliš, da imam tako zbite členke,'' jo je priznanje spravilo v zadrego, da je povesila pogled nekam proti mizi. Preden bi ji lahko odgovorila na postavljeno vprašanje, se je pri njuni mizi pojavil že prav Moti osebno. Včasih jima je laskal, da sta njuni najljubši stranki, kar Silver niti ni presenečalo, saj sta bili z Norah zelo velikokrat tukaj. Če ne na kosilu pa na zgodnji večerji. Počakala je, da je naprej naročila njena sodelavka, sama pa medtem ošinila cenik, ki je ležal na mizi, čeprav je že takoj, ko je vstopila vedela, kaj bo naročila. ''In deseti meni prosim zame in mineralno vodo,'' je naročila sama, ko se je Moti obrnil k njej, da bi si na blokec zapisal njeno naročilo. Silver je počakala, da se je Moti odpravil k sosednji mizi, kjer je pobral naslednje naročilo, preden ji je odgovorila že na prej zastavljeno vprašanje. ''Pomagaš? Izjemno bi mi pomagalo, če bi vedela, kako si ga naj zbijem ven iz glave,'' se ji je čelo rahlo zaskrbljeno namrščilo, ker ni vedela, kaj naj naredi s čustvi, ki so se kar naenkrat pojavila v zvezi z Leonom.
Silver
Silver
Pomočnik generalnega direktorja
Pomočnik generalnega direktorja

Število prispevkov : 318
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island, New York

Nazaj na vrh Go down

Moti - Indian Restaurant Empty Re: Moti - Indian Restaurant

Objavlja by Gost Pon 08 Jun 2009, 11:13 pm

((Christian smitten ))

Lyra je bila zadnje čase zelo zaposlena, zato je bila vesela kadar je lahko zvečer odšla ven. Raziskala je že vse nočne klube in se v njih zabavala, toda danes si je zaželela nekaj drugačnega. Želela si je mirno večerjo, zato seje odločila, da bo peš odšla po Brooklynu in pogledala kje je kakšna mirna restavracija. Zunaj je bilo toplo, zato je skoraj poplesovala po ulici. Slišala je glasbo iz nočnih klubov in uživala. Za hip je že hotela zaviti v nočni klub, vendar si je premislila, ko je zagledala dolgo vrsto pred klubom. Nadaljevala je pot, vendar nikjer ni našla kakšnega mirnega kraja. Skoraj je že obupala, ko je iz neke ulice slišala indijsko glasbo. Ko je pogledala bližje je zagledala tudi nekaj luči in z zanimanjem se je približala. Na tabli, ki je stala poleg stavbe je prebrala, da je to indijska restavracija, zato je vstopila. Vse je bilo zelo lepo, vendar v njej ni bilo veliko ljudi. To jo je presenetilo, saj bi pričakovala, da bo tukaj vse polno. Še malo se je razgledala, nato pa se odločila za mizo pri oknu. Pogledala je jedilnik in natočila natakarici, ki je prišla k njej. Predvidevala je, da je Indijka. Na hrano je čakala kar nekaj časa, zato je vmes odšla ven na cigareto. Naslonila se je na ograjo, ki je ograjevala zunanje mize restavracije in mirno puhala oblačke dima v noč. Ko je pokadila cigareto je počasi odšla nazaj notri in upala, da je njena večerja že kuhana. Počasi se je usedla za mizo, razočarana, ker njena večerja še ni bila kuhana. Vendar pa ni mogla dolgo ostati za svojo mizo. Odločila se je, da bo poklicala Lorello. Buljila je v svoj telefon in iskala njeno številko brez, da bi gledala pod noge. Nenadoma pa je pristala na tleh. Ni se zavedala kaj se je zgodilo, dokler ni pogledala okoli sebe. Ugotovila je, da se je zaletela v nekega moškega. "Oprosti, oprosti," se mu je začela opravičevat, ko se je pobrala s tal. "Res ne vem kako te nisem videla," je nadaljevala. Šele takrat si ga je natančneje ogledala. Takoj je ugotovila, da ga je že videla, vendar se ni mogla takoj spomniti kje, zato ga je naravnost vprašala: "Sva se midva že srečala?" V tem času je natakarica že prinesla hrano na mizo, vendar je to zdaj ni brigalo. Zanimal jo je moški, vendar ne zato, ker bi ga hotela, temveč zato, ker se ga je od nekod spomnila.

((sorry za neuporabnost posta ))

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Moti - Indian Restaurant Empty Re: Moti - Indian Restaurant

Objavlja by Christian Pon 22 Jun 2009, 4:38 pm

Chris je bil, kot ponavadi, lačen, a ker mu je pica že presedala, se je odločil za sprehod po Brooklynu in obisk najboljše indijske restavracije daleč naokoli - Moti. Tam je že nekajkrat bil in je vedel, kaj ga čaka, saj je bila hrana res odlična.
Ko je vstopil v precej prazen prostor, se je začel ozirati okrog sebe, kam bi sedel. Pri tem je spregledal bližajočo se rdečelasko in kmalu sta se zaletela. Pomagal se ji je pobrati s tal in s presenečenim obrazom se je zazrl ve znan obraz.
"Oprosti meni," se je najprej opravičil sam in si jo še enkrat podrobneje pogledal. "Veš da tudi mene to zanima." je pokimal in ji dal telefon nazaj, ki je pred nekaj trenutki odfrčal stran. Nekaj časa je razmišljal, če ni mogoče ona ena izmed tistih deklet, ki jih je pustil čakati, ko naj bi se dobila na zmanku, a si je hitro premislil. Njeni rdeči kodri so ga preveč spominjali na lase bivše žene in s takimi dekleti ni hodil na zmenke. Še malo je pobrskal po spominu, ko mu je nenadoma postalo jasno. S širokim nasmehom je pokimal.
"Kak mesec nazaj sem te zakrpal. Strelna rana..." je rekel in pustil, da se sama spomni, saj to ni bil ravno primeren kraj za razglašanje, kaj sta po poklicu. Upal je, da ni udaril mimo, a precej dobro se je spomnil teh kot ogenj rdečih kodrov, ki so ga še en teden mučili v spanju.

((joj kr neki Razz ))
Christian
Christian
Zdravnik
Zdravnik

Število prispevkov : 97
Izkušnje : 38
Join date : 07/06/2009
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

Moti - Indian Restaurant Empty Re: Moti - Indian Restaurant

Objavlja by Gost Ned 09 Avg 2009, 3:53 pm

    Na sedežu se je premetavala iz ene strani na drugo stran. Spravljala se je k temu, da bi začela prebirati knjigo, katera ji je bila že od nekdaj všeč, se prepustila karakterjem in pozabila na zunanji svet. Do 3. poglavja ji je to že uspelo, vendar ko je videla, da je glavnemu liku ime enako kot pa njenemu bratu, je obupano zaprla in se poglobila v drugo. Bila je že na robu obupa, da vse skupaj vrže na tla, in se enostavno prepusti k temu, da bo - spet - soboto preživela v popolni samoti in brezdelju. Saj ne, da bi imela kaj proti samoti, nasprotno, bila je prav všeč po nočnem življenju, da preživi čas sama s sabo, ampak je bilo drugače, če to zares načrtuješ, si zamišljaš kot pa potem ko se ti to zares dogaja. Globoko je vzdihnila, zagrabila telefon na polički in brskala po imeniku. Nekdo bi moral biti, ki je sedaj v istem položaju kakor ona, ali pa bi vsaj imel čas, kajne? Pri A-ju, se je takoj zaustavila. Že prvo ime, ki ga je videla, ji je pričaral nasmešek na obrazu. Neke vrste najboljši prijatelj in drugi brat, Aaron. Ni ga videla že dolgo časa, razen če sta se po naklučju videla nekje sredi podzemlja, da bi pa pokremljala, se nasmejala skupaj ali pa da bi poslušala njegove pridige kako je včasih premlada za ta posel, tega časa ni bilo. Ravno zdaj je bil primeren dogodek, da se končno dobita. Upala je, da ne opravlja ravno zdaj naloge, ali pa je v podzemlju. S hitrimi kliki mu je napisala sporočilo, 'Hej Aaron, zares dolgo se že nisva videla, bi šel na kosilo? V Moti, zdaj? xoxo, Charlotte'. Pri njemu ni bilo ravno potrebno uporabljati alianse, pa tudi če delata na istem področju, ne zaradi tega. Poznal jo je, kakor jo je poznala Zoey. Imela ga je rada, ampak ni ga ljubila, zato ji tudi ni bilo neprijetno pri njemu. Kliknila je pošlji in počakala na odgovor. Tudi če bi bil negativen, bi se odpravila v restavracijo, ker že dolgo ni jedla dobre, indijske hrane. Že zaradi tega ker je imela približno deset minut do restavracije. Vstala se je in se odpravila proti spalnici. Bila je še v svoji nočni opravi - raztrgani majči in spodnjem perilu -, ker zanjo ni bilo nič boljšega, kakor pa dolgo lenarjenje v postelji. Odprla je omaro, ki je bila kar revno opremljena, ker so ji bile vsa stara oblačila malce prevelika. Nakup je bil nujno potreben. Iz obešalnika je vzela hlače, dolge, črne in bombažni pulover rdeče barve s črnimi pikami. Odhitela je še v kopalnico in si umila zobe, popravila pričesko in si uredila obraz. Nikoli ni pretiravala z make-upom, ker se ji je zdel nenaraven videz grd in zgledal je poceni. Iz dnevne sobe je slišala melodijo, da je dobila sporočilo. Odhitela je nazaj, pogledati če ji je Aaron odpisal ali pa je bila spet kakšna reklama. Z nasmeškom je prebrala sporočilo, si hitro obula čevlje, ker je vedela da ima Aaron še krajšo razdaljo od stanovanja do restavracije. Zaprla in zaklenila je vrata, torbico dala na rame in odhitela dol po stopnicah. Danes še ni nič dobrega pojedla, zato je bila sestradana. Odhitela je ven, prečkala cesto in tekla do restavracije. Odprla je vrata, vanjo pa je butnil mamljivi vonj dobre indijske hrane, katero dobiš samo v Brooklynu. Natakar jo je odpeljal do prazne mize pri oknu, kjer je že enkrat sedela in kjer imaš zares najlepši pogled na ulico Brooklyna. Zasanjano je gledala ven, ko jo je prikinil moški glas, ki ga je poznala - skoraj predobro. "Aaron!" je vzkliknila, vsa navdušena. Vstala se je in ga objela. Želela ga je poljubiti na lico, ampak bi ljudje prišli na druge misli, zato je to raje izpustila. "Kako si?" je vprašala, se usedla nazaj, vsa vesela, da ga spet vidi.


Tagged: Aaron
Word count: 645

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Moti - Indian Restaurant Empty Re: Moti - Indian Restaurant

Objavlja by Abigail Pon 17 Avg 2009, 10:02 pm

@Nathalie.

Sprehajala se je po ulicah New Yorka oz. Brooklyna. Vožnja z zasebnim letalom, sem na počitnice ji je dobro dela. Sedaj pa je še čakala na srečanje z prijateljico. Ob tem se je nasmehnila. Čeprav ona ni vedela, da je v takšni službi kakršno ima, jo je vseeno štela med dobre prijateljice. Saj majcena laž ne škodi kajne? je pomislila. Nenazadnje, jo bi to defenitivno odvrnilo od nje in tega ni želela. Stopala je naprej. Približevala se je stavbi v kateri je bila restavracija z indijansko prehrano. To je bilo ravno to kar si je želela. Druge hrane je bila dobesedno naveličana in spremembo je več kot le potrebovala. Stopila je notri ter pomahala natakarju naj ji dodeli mizo. Vsedla se je ter poklicala Natalie. Če je že tukaj, zakaj se ne bi srečale? Na obrazu se ji je zarisal na smeh. Natalie je sprejela. Hitro je naročila ter čakala na prijateljico. Ni ji bilo treba dolgo, saj se je kmalu prikazala na vratih. Veselo ji je pomahala naj prisede.
Abigail
Abigail
Street Thug
Street Thug

Število prispevkov : 108
Izkušnje : 49
Join date : 04/08/2009
Age : 28
Kraj : Downtown Miami

Nazaj na vrh Go down

Moti - Indian Restaurant Empty Re: Moti - Indian Restaurant

Objavlja by Gost Sre 02 Sep 2009, 1:43 pm

@ Silver^^

"Lepo, da sva enakih misli," je prikimala Norah, še vedno s širokim nasmehom na ustnicah. Gledala je za Motijevo postavo, ki se je previdno, učinkovito, a na videz popolnoma ležerno gibala med mizami. Spomnila se je kolikokrat jima je stregel ne le s hrano, temveč tudi s svojimi komplimenti. Kot na primer, da sta nedvomno najlepši, najbolj simpatični gostji lokala, ki jih je do sedaj imel. In ko je govoril, si v njegovih očeh vedno našel tisti predan pogled, ki ga je Norah poprej vedno zasledila le v filmih. "Dvomim, da nama ne bi hotel ugoditi," je pomenljivo pripomnila in dvignila obrvi, ko je Moti s hitrim korakom in prešernim nasmeškom, ki je bil nedvomno namenjen samo njima, stopil mimo njune mize.
Norah je nevede zadržala dih, medtem ko je Silver poročala. Tudi ta zgodba je bila filmska, a glede na prijateljičino dosedanje življenje popolnoma verjetna. "Imel je nalogo, da te..." Norin glas se je izgubil med momljajočim kramljanjem ostalih gostov, drgnenjem vilic in nožev ob krožnike, odpiranjem in zapiranjem vrat ter pritajenim zvokom zvončka, ki je natakarja iz kuhinje spomnil, da je eden od obrokov pripravljen. "Leon?" je še enkrat ponovila z nekoliko neobvladanim glasom, ki je zvenel zaprepadeno. Vzela si je nekaj sekund, da je prebavila podatke, s katerimi jo je zasula Silver, nato pa globoko vdihnila, preden je ponovno spregovorila. "Hvalabogu, da je verjel tvoji igrani zgodbi. Si predstavljaš, kaj bi se lahko zgodilo, če bi od vsega začetka vedel, koga pravzaprav išče? Da bi te našel preden si ti našla njega?"
Imela je občutek, da bi se ji zavrtelo, če bi v tem trenutku morala vstati. Trajalo je še nekaj minut preden se je šok resnično polegel. O paniki, ki gi zagrabila ljudi, ki nimajo tako močnega opravka s kriminalom kot ona, pa ves ta čas ni bilo najmanjšega sledu. Še enkrat je ošinila Silverine modrice, prebite členke in povito roko. Samo spraševala se je lahko, kako hudo je na površinah, ki ji jih je v teh dneh uspelo zakriti. A če je pogledala z druge strani, si je lahko oddahnila, da pri njunem pretepu ni prišlo do zvina, zloma ali česa podobnega. Na najhujšo možnost pa ni hotela pomisliti.
In nenazdanje...Silverina zadnja prošnja je ni presenetila. Globoko v sebi je Norah že dalj časa vedela, kaj ju z Leonom veže skupaj, zato ji je le prikimala in stisnila nepoškodovano dlan v svojo.
"To je najtežji del, Silver," je rekla, čeprav ni natančno vedela, kako naj jo potolaži. "Ampak verjamem, da ti bo uspelo. Nama bo uspelo. Vedno bom tu, kadar me boš potrebovala, obljubim."

((hej. glede na to, da me zdej precej časa ni blo in se je že kar nekaj stvari zgodilo vmes...kako bova nadaljevale? Smile ))

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Moti - Indian Restaurant Empty Re: Moti - Indian Restaurant

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu