Podzemlje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prijava

Pozabil/a sem geslo

Latest topics
» Sign up here.
Soba za zaslišanje 1 - Page 2 EmptyPon 11 Jun 2012, 8:19 pm by Lexy McFall

» Wanna chat with me?
Soba za zaslišanje 1 - Page 2 EmptyČet 23 Dec 2010, 2:23 pm by Dimitri

» Klepet
Soba za zaslišanje 1 - Page 2 EmptySre 22 Dec 2010, 9:57 am by Dimitri

» Do not miss.
Soba za zaslišanje 1 - Page 2 EmptyPon 14 Dec 2009, 1:46 pm by Sarah

» I'm listening...
Soba za zaslišanje 1 - Page 2 EmptyPon 07 Dec 2009, 9:09 am by Amanda

» RPG opomnik
Soba za zaslišanje 1 - Page 2 EmptyPet 04 Dec 2009, 11:30 pm by Julia

» I prefer X over Y...
Soba za zaslišanje 1 - Page 2 EmptyPet 04 Dec 2009, 9:03 pm by Amanda

» Lookin' for the icons.
Soba za zaslišanje 1 - Page 2 EmptySre 02 Dec 2009, 7:01 pm by Jaimini

» Jay`s sweet home
Soba za zaslišanje 1 - Page 2 EmptyTor 01 Dec 2009, 4:54 pm by Jaimini


Photobucket

Na forumu trenutno poteka mesec

JANUAR


Dogajanje se odvija v mestih
NEW YORK, USA
MIAMI, USA

Photobucket

FBI motm
~

MIM motm
~

NYM motm
~

FORUM motm
~




Photobucket

Photobucket
Sarah && Adrienne

April


Julia
Photobucket

Silver
Photobucket
Statistics
Imamo že 28 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je Lexy McFall

Uporabniki so skupaj objavili že 4297 prispevkov in 359 subjects

Soba za zaslišanje 1

5 posters

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Go down

Soba za zaslišanje 1 - Page 2 Empty Re: Soba za zaslišanje 1

Objavlja by Ray Pet 21 Avg 2009, 1:34 pm

Riley se je počasi sprehodil okrog mize, na obrazu mu je sijal majhen nasmešek. Kot je pričakoval, nobena se ni takoj vdala v vse skupaj. Na glas se je na kratko zasmejal nato pa se zopet ustavil pred karkoteko. "Iz dolgočasja kaj? Zanimivo. Zeeeelo zanimivo." Odprl je prvo platnico karkoteke ter počasi na glas začel brati njeno ime. Začel je z njenimi osnovnimi podatki a ko se je z očmi dotaknil družine ter sorodnikov se mu je obraz ponovno razvedril. "Ohohohooo, kaj pa imamo tukaj?" Stoje je s presenečenim nasmeškom premeril njen obraz. "Oba starša FBIjevca. Na žalost ju ne poznam ampak domnevam da bi te z veseljem rada prišla obiskati v celico kaj? No, saj bom poskrbel da bosta prišla. Gotovo morata biti v skrbeh kaj se je zgodilo z njuno nedolžno hčerkico. Tudi ti ju že najbrž zelo pogrešaš. No pa poglejmo še malo privatno življenje...". Prelistal je nekaj strani ter tu in tam preskočil izrezke iz časopisov, njuna starša sta bila na nižjem položaju kot je bil sam. Sarah je morda bila njuna poveljnica ampak to mu ni delalo težav. "Zapisana je samo ločitev? No, tudi on bo lahko deležen kot obiskovalec tvoje celice." Pomežiknil ji je nato pa zaprl karkoteko. "Odvetnika? Hmm... ne? Mislim da sem to nekako preslišal. Žal, imamo majhen problem s telefoni, signalov pa tukaj ne sprejemamo. Kdaj drugič z odvetniki. Sedaj te hočem vprašat še enkrat. Povej mi za koga delaš?" Njegov glas je bil tokrat nežen in prijazen, njegove besede so bile drugo. Vedel je dovolj o njej in tudi sam je imel možnost obrniti njen zločin na slabše. Ugrabitelji, so bili še predvsem zanimivi, še predvsem tisti ki so svoje žrtve izrabljali. "Mogoče, lahko nekako 'dokažem' majhno spolno izrabljanje majhnega Williamsa? A?" Med zaslišanji so mu predvsem dekleta postajala neznosno všeč, morda preveč všeč. A na njih ni gledal tako kot kakšen ljubimec. Ljubil je nadmoč nad njimi, tega pa je imel na trenutnem položaju dovolj...
Ray
Ray
Street Thug
Street Thug

Število prispevkov : 213
Izkušnje : 208
Join date : 31/05/2009
Age : 34
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

Soba za zaslišanje 1 - Page 2 Empty Re: Soba za zaslišanje 1

Objavlja by Julia Pet 21 Avg 2009, 2:02 pm

Na obrazu je ves čas obdržala nasmešek. Resno je dvomila, da bi imela Richard in Elisabeth kakšno željo po obisku svoje hčerke. Oziroma je prav dobro vedela, da je nista imela. Kolikor je vedela, sta se preselila nekam Bogu za hrbet in vedela je, da bi ju ta moški težko prepričal, da bi prišla pogledati svojo hčerko. Glede njenega bivšega moža pa... Alexander je bil član ruske mafije, kar tam ni bilo zapisano. Čeprav njuna ločitev ni bila ravno najlepša, pa bi zagotovo prišel sem že samo zato, da bi jo rešil iz celice. In kot član mafije za to ne bi ravno izbiral načinov, zato bi se to grdo končalo za njih, ne za njo.
Jezno je s pogledom premerila agenta, ko je zavrnil njeno prošnjo za odvetnika. To je bila navsezadnje njena pravica. In še vedno je silil vanjo s tistim vprašanjem, na katerega mu tako ali tako ne bo dala odgovora. "Kar odnehaj. Tega ti ne bom povedala." Zagotovo je sumil, da dela za Leona, ampak dokler mu ni ona potrdila sumov, se je lahko pod nosom obrisal za kakršnimkoli dejanjem proti Leonu. Namenila mu je nasmešek, ko se je nenadoma zavedla, da tega ne more dokazati na noben način. Spolno zlorabljanje? Oh, prosim. In tako ali tako tega ne bo mogel nikoli dokazati. Ker bi v tem primeru potreboval zdravniško potrdilo, na sojenju pa bi moral pričati tudi zdravnik. In dvomila je, da bi koga lahko prepričal v laganje na sodišču.
Ob njegovem vnovičnem nasmešku se je zavedla, da je agent Giggs na nek način sadist oziroma nekaj podobnega. V situaciji je več kot očitno užival in s tem podžgal Juliino željo, da bi ga resno poškodovala. Le da tega ni mogla storiti tukaj, zato si je obljubila, da ga bo poiskala takoj, ko bo prišla ven iz tod. Samega. Priprla je oči, potem pa je spet dvignila pogled proti njemu. Za trenutek se ji je zazdelo, da je na njegovem obrazu opazila nekaj jeznih čustev. Morda zato, ker je spoznal, da je res ne bo tako lahko zlomiti. Pomislila je na Leona in na vse ostalo in takoj ugotovila, da preprosto ni vredno. Veliko raje bi šla ona v zapor za vso svoje življenje kot pa da bi jih izdala. Ji je pač spodletela ena naloga, such a big deal. V pogledu moškega je bilo tokrat še nekaj več. Se je Riley končno zavedel, da je ne bo tako lahko zlomiti? Ni vedela, ampak saj ni bila povsem prepričana, da želi vedeti. Kako grdo od nje, ker mu ni želela povedati. Nasmehnila se je in mu s tem spet dokazala, kako zelo se moti o njej.
Julia
Julia
MI Underground Boss
MI Underground Boss

Število prispevkov : 258
Izkušnje : 169
Join date : 30/07/2009
Age : 30
Kraj : South Miami

Nazaj na vrh Go down

Soba za zaslišanje 1 - Page 2 Empty Re: Soba za zaslišanje 1

Objavlja by Ray Pet 21 Avg 2009, 2:24 pm

Opazil je da se tudi ona nebo zlomila. Ampak dobil bo dokaze, nekaj jih je že velikokrat uspel tudi sam ponarediti. Imel je veliko prijateljev ki so lahko potrdili veliko lažnih dokazov. Potreboval je samo nekaj telefonskih klicev. "Najbrž si trenutno misliš, kako lahko naredim kaj takega, kaj? Obtožim pedofilstva ter spolne zlorabe. Saj nimam nobenih dokazov? Ampak navsezadnje si ti ugrabiteljica in ne jaz. Jaz sem samo posrednik med tabo ter celico. Jaz sem tisti ki postavlja dokaze ali... pa jih pomotoma tudi doda. Avto katerega si vozila, lahko z nekaj koraki preuredimo v ukradenega. Kraja, ugrabitev, spolno zlorabljanje ter pedofilstvo ahhh, kako je sladko kaznovati tiste, ki si to že od začetka najbolj želijo, kajne Julija?" Obrnil se je k njej ter se sklonil nad mizo. Sočutno se ji je nasmehnil ter nato prvič sedel za mizo. "Zaradi pomanjkanja tvojega sodelovanja, bom mogel narediti nekaj klicev. Obsojena boš za dosti dlje, kot ti je bilo pisano na kožo, ko si ugrabila tistega otroka. Kako lahko? Ti si ugrabiteljica, ti si teroristka, ti si tokrat tisti slabi človek. In navsezadnje, slabi ljudje si vedno zaslužijo slaba dejanja kajne?" Ponovno njegovo lažno sočutje ni izginilo iz obraza. Karkoteko je poravnal pred seboj. "Seveda, lahko neham kadarkoli se ti zazdi Julija. Potrebujem samo nekaj informacij. No? Bova še malce nadaljevala ali se hočeš spoznati s svojo celico, svojim domom za nekaj let, kar zdaj?" Mikrofoni so bili mrtvi, kamere so delovale. Zakaj mikrofoni niso delovali ko je Riley vstopil v zasliševalnico ni vedel nihče a Rileyja to nekako ni motilo. Imel je dober razlog za to.
Ray
Ray
Street Thug
Street Thug

Število prispevkov : 213
Izkušnje : 208
Join date : 31/05/2009
Age : 34
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

Soba za zaslišanje 1 - Page 2 Empty Re: Soba za zaslišanje 1

Objavlja by Julia Pet 21 Avg 2009, 2:34 pm

Jezno je priprla oči, medtem ko je poslušala njegov govor in si ob tem mislila svoje. Večina pripadnikov podzemlja bi ob tem najverjetneje začelo že noreti in bi mu dali vse podatke, ampak ne Julia. Ponarejanje dokazov pravzaprav ni bilo najbolj legalno. Ta misel je bila tako neumna, da se je spet namrščila. Ampak ni dvomila, da bi to naredil. Bil je, kot so temu rekli, nepošten, slab policaj. Ki ni znal izvabiti podatkov ali najti dokazov, zato jih je moral ponarejati. Vedela je, da je bilo povsem brez pomena znova zahtevati odvetnika. Lahko bi stavila, da je Riley na nek način onesposobil mikrofone in vprašala se je, če se sploh zaveda, kako slab človek je. Že res, da je bila ona tista, ki je ugrabila otroka, ampak on je na svojem delovnem mestu zlorabljal svoj položaj. Le da mu ne bo dala tega zadoščenja.
"Julia." Poudarjeno je izgovorila svoje ime, da bi mu dala vedeti, da ga je izgovarjal narobe. Dvignila je obrvi ob omembi telefonskih klicev. "Ojej, pa sem mislila, da imate droben problem s telefoni." Ironično ga je spet opozorila na njegovo napako, potem pa se hladno nasmehnila. Kot da ona ni imela celega kupa prijateljev, ki bi ji prav tako takoj pomagali. In kot da bi mu sploh uspelo. O takšnih agentih so ponavadi brali v časopisih. A kakorkoli že, tu je bil on glavni. In to ji je šlo na živce. "Hočeš imena. A le zakaj si tako prepričan, da jih imam?" Spet se je hladno nasmehnila. Oba sta se dobro zavedala, da imen ne bo dala. Le želela je vedeti. Preprosto morala je vedeti, koliko že ve. In potem, ko bo enkrat prišla iz sobe za zaslišanje, bo lažje poklicati odvetnika in vse ostalo. In morda bo ravno zaradi tega vzroka v tej sobi ostala še kar lep čas.
Julia
Julia
MI Underground Boss
MI Underground Boss

Število prispevkov : 258
Izkušnje : 169
Join date : 30/07/2009
Age : 30
Kraj : South Miami

Nazaj na vrh Go down

Soba za zaslišanje 1 - Page 2 Empty Re: Soba za zaslišanje 1

Objavlja by Ray Pet 21 Avg 2009, 2:56 pm

Bilo je že od začetka razvidno da od nje nebo dobil informacij. Njegov nasmešek je končno zbledel z obraza. Postal je resen, žila na sencih mu je začela besno utripati in vsega je imel že kmalu dovolj. Brž kot ne je skočil k njej, na drugo stran mize ter se ustavil pri njenem obrazu. Z roko je odrinil mizo vstran ter besno zazibal stol na katerem je sedela. Vsega je imel dovolj, hotel je samo iti domov, pod hladno prho ter na zaslužen počitek. "Poslušaj me, ti zguba. Zares mi je vseeno kakšno ime sta ti dala tista tvoja umazana, pokvarjena, morda tudi precej butasta starša. Mogoče nebom iz tebe dobil ničesar zdaj a zapomni si mala, naslednjič ko bova morda drug v drugega držala pištolo, nabito s samo eno poslovilno kroglo, nebom premislil dvakrat preden bom pritisnil na petelin. Gnusiš se mi in četudi se ne bova srečala na tak način, bom drugič poskrbel da ti odvzamem tvoje najdražje..." Poprijel je za svojo izkaznico, ki mu je visela okrog vratu. Na njej se je lesketalo njegovo ime. "...zato si le zabij tole ime v tvojo neumno betico. Naslednjič morda neboš imela tolikšne sreče. Naslednjič bom morda jaz tisti ki bo stal za ostrostrelsko puško ter meril vate ali pa mogoče v kar drugega. To lahko sprejmeš kot opozorilo, grožnja bi bila morda preveč zate." Odrinil se je od stola ter zakorakal vstran od mize. Ni mu bilo mar ali jo je s tem zadel ob njeno kost, zaslišanje je bilo končano, obtožena je bila s tistim kar je naredila narobe. Ostalo je bilo samo loterija. Zares ji je lahko podvrgel še marsikaj a morda se je zavedala tega tudi ona, da bi bilo to zanj na sodišču nekoliko težje. Bil je prepričan da bo izvedel še več o njeni preteklosti, zapleti in ljudmi ki so ji blizu. Na zunaj je morda bil lep, privlačen morda celo prikupen a zelo redke osebe so ga lahko spoznale kakšen je bil od znotraj.
Ray
Ray
Street Thug
Street Thug

Število prispevkov : 213
Izkušnje : 208
Join date : 31/05/2009
Age : 34
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

Soba za zaslišanje 1 - Page 2 Empty Re: Soba za zaslišanje 1

Objavlja by Julia Pet 21 Avg 2009, 3:11 pm

Njegov izbruh besa je niti ni preveč presenetil. Bilo je očitno, da se bo prej kot slej razjezil. Če ne zato, ker mu ona sama ni želela dati podatkov, pa zato, ker je bila še vedno povsem hladnokrvna, s tistim svojim prikupnim nasmeškom na obrazu. Zavedala se je, da bo plačala za ugrabitev, ampak za kaj več je ni mogel obtožiti. Bi jo lahko, ampak bi bilo mnogo težje. Zato je samo obrnila obraz proti njemu, ko se je začel dreti nanjo. "Verjemi, da tudi jaz ne bi odlašala sploh s čimerkoli, kar bi te prizadelo." Za trenutek je dvignila obrv, preden se je popravila. "Oprosti, pravzaprav ne bom. Ker sem skoraj prepričana, da bova dobila kakšno priložnost." V mehkem tonu njenega glasu se je skrivala tudi grožnja, ki jo je tudi sam čutila v njegovem glasu. Ob tistem o njenih najdražjih se je morala nasmehniti. V tem je bil problem; ona ni imela najdražjih. Ravno zaradi tepcev, kot je bil on.
S pogledom je spet ošinila njegovo izkaznico in prikimala. "O, ja. Riley, vsekakor te ne bom pozabila. Pa saj te nočem pozabiti. Kot tudi ne tega časa, ki sva ga prebila skupaj." Namenila mu je zaničljiv pogled, preden se je spet hladno nasmehnila. Dosegla je svoje, on je bil tisti, ki je izgubil živce, ne ona. In navsezadnje ni imel čisto ničesar več, kot pa takrat, ko je vstopil v sobo. No, ja. Imel je eno stvar več. Novo sovražnico. Julia si je povsem sproščeno popravila koder las, potem pa se zazrla v Rileyja. Čeprav je pod to masko bila nekoliko živčna, pa je vse uspešno prekrila. Še en razlog več, zakaj je Riley izgubil živce.
Julia
Julia
MI Underground Boss
MI Underground Boss

Število prispevkov : 258
Izkušnje : 169
Join date : 30/07/2009
Age : 30
Kraj : South Miami

Nazaj na vrh Go down

Soba za zaslišanje 1 - Page 2 Empty Re: Soba za zaslišanje 1

Objavlja by Gost Sob 29 Avg 2009, 1:10 am

Tyler je parkiral avtomobil neto pa je kar po stopnicah pohitel v pisarno in se preoblekel. Oblekel je hlače, ki so pripadale službeni obleki, belo srajco ter si okoli vratu zavezal tenko črno kravato. Tok s pištolo ter značko si je zataknil za pas ter po mizi pričel iskati kartoteke. Ni jih bilo nikjer. "Sranje" je glasno zaklel, nato pa se je spomnil, da ima vse kartoteke in ostale potrebne stvari Silver. Sam pri sebi se je nasmehnil, nato pa se je z dvigalom iz 4. nadstropja spustil v 2. nadstropje, kjer se nahaja soba za zaslišanje ter obe celici. Ko so se vrata dvidala odprla se je naglo pognal v hodnik, ob tem pa bi se skoraj zaletel v Silver. "Oprosti, nisem te pričakoval." Se je najprej opravičil. "Vredu, šel bom kar v sobo za zaslišanje, potem pa se ga bova skupaj lotila." Je odvrnil. Po poti se je ustavil še ob avtomatu za kavo, kjer si je vzel kavo z mlekom. V eni roki je držal kartonast kozarček kave v drugi roki pa kartoteke vseh štirih, ki so bili v priporu. S komolcem se je naslonil na kljuko vrat da so se odprla, vstopil v sobo za zaslišanjem nato pa jih je z nogo glasno zaprl. Oboje je odložil na mizo, za katero je že sedel edini moški predstavnik, ki je bil danes aretiran. "Torej, kaj imamo tukaj..." je cinično začel Tyler "Moje ime je Bond. Tyler Bond." Se je 'prijazno' predstavil. "In sem tvoja največja nočna mora." ga je še naprej obkladal s precej nesramnim načinom. Zmotila so ga vrata za njegovim hrbtom, ki so se odprla.

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Soba za zaslišanje 1 - Page 2 Empty Re: Soba za zaslišanje 1

Objavlja by Gost Sob 29 Avg 2009, 4:06 pm

V tistem trenutku se je resnično sovražil. Kako dejansko se je lahko pustil ujeti tako nesposobnim ljudem, ki so se očitno odločili, da bodo raje zaprli nekaj nedolžnih ljudi, ki so si uredili ponarejeno izkaznico, namesto da bi lovili morilce in ugrabitelje, ki si prav zares zaslužijo kazen. Toda sedaj mu ni pomagala niti jeza, niti skrb kako se bo izzvil iz tega neugodnega položaja. In še preden bi lahko sploh pomislil na beg, mu je nek kmetavzar že zvijal roke na hrbtu in ga v istem trenutku že uklenil v lisice, potem pa ga predal dekletu, ki ga je suvereno zvlekla proti policijski patrulji, ki ga je odpeljala proti postaji. Opazil je tudi, da je noseča, zato mu niti na misel ni prišlo, da bi jo poskušal udariti, pa čeprav mu beg navkljub temu najbrž ne bi uspel. Silver, kot jo je poklical policajček z napihnjenim egom, je bila gotovo zelo dobro izkušena, zato si na soočanje z njo sploh ni upal pomisliti. Pa vendar, kaj bi si mislila, če bi bežal pred njo? Gotovo bi tako samo še potrdil svojo krivdo, zato se je brez upiranja sesedel na zadnje sedeže avtomobila, poleg njega pa so v avto porinili še Abigail. Z nasmeškom jo je poskušal pomiriti, toda ni bil prepričan, če mu je to dobro uspelo. Konec koncev ni vedel niti zakaj so aretirali njo, toda zase je vedel, da v hudih težavah ne more biti. Kraja identitete ni hud zločin in ker si z značko zaenkrat še ni pretirano pomagal, lahko to zlahka prikrije.
Železje okrog rok ga je že močno motilo in komaj je čakal, da ga že vtaknejo v tisto prekleto celico, ki je od znotraj, razen v filmih, še ni videl. In očitno je tudi ne bo, ko ga je Silver zopt agresivno odvlekla v zasliševalno sobo in skorajda potisnila proti lesenemu stolu, kamor se je, z rokama vklenjenima na hrbtu, sesedel. "Kam za vraga pa ...," je že načel stavek, toda policistka, agentka ali karkoli je že bila, je že izginila iz prostora, zato se je poskušal sprostiti in vsaj nekoliko pripraviti na zaslišanje. Toda ni minilo niti pet minut, ko so se vrata zopet odprla, le da je tokrat vstopil neumnež, ki mu je še pred slabo uro zagrenil dan, sedaj pa lahko samo upa, da se stvari ne bodo še bolj zavlekle.
"Ja? In zdaj pričakuješ, da bom milo zajokal, te prosil odpuščanja in priznal vse svoje grehe?" je zadirčno spregovoril, ko je Tyler uporabil nič kaj primeren stavek, da bi ga prestrašil. "Lahko začnem?" je drezal še dlje in si nato brez kakšnega odgovora dovolil začeti. "Pri treh letih sem v trgovini izmaknil žvečilne, včasih se lažem, ampak potem vedno priznam. Danes pa sem bil na zabavi in ti, bebec, si me aretiral, ko sem najbolj užival." je naštel nekaj najbolj običajnih prekrškov, ki jih lahko stori devetnajstletni mulec, potem pa si v mislih prisegel, da bo idiotu za njegovo aretacijo še prekleto žal.

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Soba za zaslišanje 1 - Page 2 Empty Re: Soba za zaslišanje 1

Objavlja by Silver Ned 30 Avg 2009, 3:21 pm

Naslonila se je na steno dvigala in za hip zaprla oči. Vse se je tako bliskovito dogajalo, da še zdaj ni mogla povsem dojemati. In sploh ni hotela razmišljati o tem, kaj vse se je tam dogajalo. Sploh pa je bilo preveč vsega in potrebovala bo še nekaj časa, da bo prebolela, če seveda sploh kdaj bo. Oči so se ji hipoma odprle, ko je zapiskalo in so se vrata dvigala odprla. Takoj se je skoncentrirala in malodušje je izginil iz njenih oči. Pohitela je po hodniku do svoje pisarne, odklenila vrata in vstopila. Vrat za seboj ni zapirala, saj se ji je mudilo nazaj dol. Najprej je vzela slušalko ven iz ušesa, snela pas, kjer je imela tok s pištolo in zanj zataknjeno tudi malo radijsko ročno postajo in vse skupaj odložila na mizo. Znebila se je jakne, na kateri je zadaj na hrbtu z velikimi rumenimi črkami pisalo FBI, prav tako tudi neprebojnega jopiča, ki ga nocoj res ni več potrebovala. Skorajda nemogoče bi bilo, da bi jo kdo ustrelil v zasliševalni sobi. Vedno so vsakega povsem pregledala, a vsekakor ni bil zanemarljiv tisti majhen procent, saj je vseeno obstajala možnost, da je kakšen zločinec pritihotapil orožje v sobo, kjer si bil vsem na očeh in je bilo tudi vse posneto. Moral si biti res obupan in sprijaznjen z usodo, da si se lotil takšnega podviga, ki je bil lahko po drugi strani povzročen predvsem zaradi objestnosti in zaradi dvominutnega občutka prevlade nad vsem. Noben odvetnik ti ni mogel pomagati in te potegniti ven iz živega peska, ki te je požiral, če si ubil ali ranil policaja ali FBI agenta. Svojo polavtomatsko pištolo je zataknila za pas, zadaj na hrbtu in z mize, za ročaj pograbila aktovko, ki jo je imela že prej pripravljeno. Z vsemi možnimi mapami in kartotekami, ki sta jih s Tylerjem potrebovala za zaslišanje. Preden se je vrnila nazaj, je še toliko stopila do ženskih toaletnih prostorov, da si je iz obraza izmila tisto sled krvi, ki ji je stekla navzdol po bradi, ko ji je nekdo prebil ustnico. Na kratko si je ogledala tudi svojo novo pridobitev na obrazu, ki je rahlo otekla in že postajala svoje značilno modre-vijolične barve. Potlačila je vzdih, potem pa se je v njenem žepu oglasil mobilni telefon. Brez, da bi se kaj preveč obirala, ga je potegnila ven in se javila. Nekaj kratkih trenutkov je samo poslušala, nato pa so se ji ustnice rahlo uvihale v smehljaj. ''No, super. Potem pa jo kar odpeljite v Celico 1, kjer sta že ostali dve aretirani, ji snemite lisice in dajte telefon, da bo poklicala odvetnika,'' je naročila agentu, ki jo je pravkar sporočil, da je tudi Charlotte prispela. Še nekaj kratkih povsem formalnih besed, potem pa se je poslovila in telefon spravila nazaj na svoje mesto. Ni se več ukvarjala s tem, kakšno modrico ima, saj ni bila ne prva, zadnja pa še posebno ne, in za katero je dobro vedela, da bo tekom noči postala le še večja in bolj opazna.
Z dvigalom se je odpeljala nazaj v drugo nadstropje in preverila, če je Charlotte že tam kjer mora v tem hipu biti in res je bila; potem pa se po hodniku odpravila naprej do zasliševalne sobe. Brez, da bi potrkala ali dala kakšen drug znak za svoj vstop, je vstopila v notranjost in vrata so se tiho zaprla za njo. Tyler je bil že notri in s hrbtom obrnjen proti njej, očitno pa je bilo tudi to, da sta se s Chandlerjem že nekaj pomenkovala, saj je ravno ujela njegove zadnje besede, ko je vstopila. ''Torej priznajte in se bomo takoj lahko nehali ukvarjati s tem. Poleg tega se boste lahko potem imeli možnost pogoditi in dobiti manjšo kazen, kot če kasneje vložimo obtožnico na sodišče,'' je rekla na glas brez pozdrava, Tylerju pa le na hitro prikimala in stopila k mizi za katero je Chandler sedel. ''No, kako ste boste sedaj odločili, gospod Maness?'' mu je z nazivom dala vedeti, da ji je povsem enakovreden, čeprav je bil deset let mlajši od nje. Ustnice je ukrivila v polovičen smehljaj in njen pogled v očeh je bil prijazen, medtem ko je čakala, da se bo temnolasec nasproti njej odločil katero pot si bo izbral.
Silver
Silver
Pomočnik generalnega direktorja
Pomočnik generalnega direktorja

Število prispevkov : 318
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island, New York

Nazaj na vrh Go down

Soba za zaslišanje 1 - Page 2 Empty Re: Soba za zaslišanje 1

Objavlja by Gost Ned 30 Avg 2009, 5:35 pm

Preden bi Tyler utegnil stegniti jezik in ga napasti zaradi premišljenih žalitev, ki jih je Chandler sicer uporabljal precej pretkano in previdno, pa so se vrata ponovno odprla. Pričakoval je, da bo vstopila Silver in tako se je tudi zgodilo. Z zadovoljnim nasmeškom na obrazu mu ni prav nič pomagala pri ohranjanju dobre volje, to ga je kvečjemu delalo še nekoliko bolj živčnega, ampak ni se smel pustiti zmesti. To je bila gotovo njihova taktika. S tabo delajo prijazno dokler te ne zašijejo, potem pa ti z največjim veseljem zabijejo nož v hrbet ter strpajo v zapor, na pogoditev, za katero si se dogovoril prej, pa lahko kar hitro pozabiš. Nikakor mu ni bilo žal, da se je pridružil mafiji, to je bil konec koncev velik vir njegovega dohodka in nikakor je ni imel namena zapustiti ali izdati. Pa čeprav mu ponujajo pogoditev ali celo izpust. Dobro se je zavedal svojega zločina oziroma bolje rečeno kršitve in samo zaradi tega ga gotovo ne morejo strpati v zapor.
"Nič vam ne bo škodilo, če se boste z mano pogovarjali malo lepše, agent Tyler. Zgledujte se po kolegici." je še enkrat, z majhno opazko poskušal zmesti agenta, ki je sedaj besedo očitno prepustil Silver, potem pa se raje osredotočil nanjo. "Brez problema vam povem celotno, resnično zgodbo, gospodična." je prijazno odgovoril agentki, potem pa hitro nadaljeval, preden bi ga utegnila prekiniti. "Torej, aretirali ste me zaradi ponarejenega dokumenta, kajne? Prosim vas, star sem devetnajst let. Navaden mulec, če se izrazim na tak način, to je bila zgolj stava s prijateljem, ki sem jo pač izpolnil, ampak izkaznice nisem uporabljal." si je spretno izmislil zgodbico, ki ni bila resnična, toda mogoča. "No, in potem je tu še zabava, na katero sem bil povabljen čisto mimogrede. Ste že videli kakšnega komaj polnoletnega, ki bi zavrnil povabilo na zabavo, kjer bo alkohol tekel v potokih? No, vse ostalo pa že veste, ampak naj vseeno ponovim. In potem pride tale ..." je že skorajda zaključil svojo pripoved in pomignil na agenta Tylerja. "... kekec, mi skorajda polomi vse okončine in strpa v patruljo. Če je tukaj kdo kriv je to vaš agent, ki ne obvlada aretacij, ki se končajo brez poškodb." je dokaj prepričljivo odigral svojo vlogo in si za nameček še, z bolečim izrazom na obrazu seveda, pomel vklenjeni zapestji in tiho zaječal.

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Soba za zaslišanje 1 - Page 2 Empty Re: Soba za zaslišanje 1

Objavlja by Gost Ned 30 Avg 2009, 8:23 pm

Tyler je nekaj časa trpel opazke na svoj račun nato pa mu je prekipelo "Tišina!" Je zatulil, da se je soba skoraj stresla. Stopil je za Chandlerjev stol, ter se z rokama uprl nanj ter mu skozi stisnjene zobe povedal "Od zaneslijiveda vira smo izvedeli, da ste tako izkaznico, kot značko uporabili v Staten Islandu." odmaknil se je, ter ga grdo gledal. Ko mu je Chandler stresel še nekaj nizkih mu je v nekoliko mirnejšem tonu razložil "Gospod Maness, če izpljunete samo še eno opazko čez mojo kolegico ali mene, vas bom tožil še civilono zaradi razžalitve. Kazen res ne bo velika, bo pa ponižanje toliko večje, sedaj pa vas prosim, da vse takoj priznate, da lahko zaslišimo še ostale ženske in gremo potem spat. Prosimo prihranite nam nekaj ur. Kolegica in jaz greva lako počit, vi pa ne boste morali." Odmaknil se je in roke prekrižal na prsih. Vanj je usmeril strog pogled, ni pričakoval, da ga bo prestrašil. S tem je kazal le kako zelo resno misli o vsem kar mu je povedal. "In prekleto žal mi je , da ti jih nisem polomil. Takoj se nehaj cmeriti, sicer ti bom res polomil kakšno okončnio, da se boš imel zakaj." Je skoraj vpil na Mladeniča. "Kar pa se tiče tvoje krinke, da si mladenič ki se ne more upreti zabavam... Pozabi! Tu ne deluje!" Je vpil naprej.

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Soba za zaslišanje 1 - Page 2 Empty Re: Soba za zaslišanje 1

Objavlja by Gost Ned 30 Avg 2009, 11:20 pm

"Razumem, ja. Ampak tega, zakaj me zadržujete v tem smrdljivem prostoru, pa ne morem dojeti. Me lahko prosim še enkrat opomnite na podlagi česa ste me agresivno privedli sem in zakaj za vraga me poskušate sedaj, kot norca, prepričati, da se kriv, če pa sam dobro vem kaj počnem in kaj ne." je vse skupaj ponovil še enkrat, le da tokrat še nekoliko bolj prepričljivo kot prej. "Če bi me skrbelo, bi že zdavnaj zahteval odvetnika, tako pa se dejansko nimam česa bati. Vse skupaj je bila samo stava, neslana šala, malo preveč smo se pozabavali in za to mi je žal. Če bi vedel, da se bo končalo tako, tega ne bi storil. Sploh, če bi vedel, da se bom moral pol dneva obremenjevati še z vašim prenapihnjenim egom.." je že drugič brez zajemanja svežega zraka dodal nekaj novega materiala, da bi njegova zgodba zvenela še nekoliko bolj verjetna in upal je, da mu je to tudi uspelo. Toda, ko ga je agent zagrabil za ramena in je z vklenjenimi rokami obstal popolnoma nemočen, mu je bilo za žalitve vsaj malo žal. "Hej, če me polomiš, bova najbrž na istem." ga je opomnil, da si agent le ne bi dovolil česarkoli, potem pa pozorneje prisluhnil njegovim besedam. "Zanesljivi viri gor ali dol. Kot sem povedal, vse skupaj je bila šala, od tega nisem imel nobene koristi in je tudi ne bom imel. Res ne vem zakaj se trudita z mano, če bi lahko ta časa očitno izkoristila bolje. Ne bom se predal, ker nisem zločinec. Iz mene ne bosta izvlekla ničesar, ker praktično ničesar ne vem. Dveh tretjih ljudi, ki so bili na zabavi ne poznam, zato vam tudi v tej smeri ne morem pomagati, kaj bosta storila z mano pa je vajina odločitev." je zaključil še z nekoliko daljšo pripovedjo, za katero je upal, da ni bila zaman. "Vi izgledate precej razumni." je dodal in pogled usmeril proti Silver, ki je bila ves ta čas samo tiho. Očitno je nameravala Tylerju pustiti tudi to, da ga telesno nadleguje in policistov resnično ni več razumer. "Povedal sem vama mojo stran zgodbe, če mi verjamete je odvisno od vas, ampak več iz mene ne bosta iztisnila. In kaj naj sedaj? Devetnajstletnik naj si plačuje odvetnika, ker ga bosta obtožila kot morilca, čeprav je zunaj takšnih na stotine?"
Tole zasljišanje mu je počasi šlo že precej na živce. Bolj je zatrjeval, da ni kriv, manj sta mu verjela, in po tem resnično ni več razumel koncepta policije. Očitno bi radi zašili prav vsakega smrkavca, ki stori manjšo kršitev, tiste resnične zločince pa bodo raje pustili, da svoje delo opravljajo naprej. Kakorkoli, iz zagate se bo rešil, pa če se o zaradi tega na licu mesta stegnil.

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Soba za zaslišanje 1 - Page 2 Empty Re: Soba za zaslišanje 1

Objavlja by Silver Pon 31 Avg 2009, 12:45 pm

((ej dejmo se mi za en zaporedje zment, da ne bo cela zmešnjava xD aja pa Chandler, ti naj bi bil že brez lisic, kar sm js napisala v prvem postu pri celicah Wink ))

''Šala ali ne, izdajali ste se za uradno osebo, za policista. Poleg tega ste svojo lažno identiteto podkrepili še s ponarejenim dokumentom in značko,'' ga je Silver povsem mirno zatrla. Bilo je veliko manj agresivna in vzkipljiva kot Tyler, saj ni videla potrebe po tem, da bi še sama tulila nad njim. Niti ni videla kakšnega smisla v tem. Nekako sta se šla s Tylerjem, slabega in dobrega policaja. Sama je bila slednji, vsaj zaenkrat še. Bilo je pa le vprašanje časa, kdaj bo tudi njej 'prekipelo' in bo s spremembo taktike zasliševanja iz njega skušala dobiti odgovore. Nekateri so pod pritiskom, ki si ga vedno bolj in bolj izvrševal nad njih, zapeli kot ptički na veji. Ni še vedela kam bi uvrstila Chandlerja, a na podlagi njegovih odgovorov se je še kar dobro začel, čeprav se je po njenem mnenju že rahlo začel zapletati. Rahlo se je nagnila naprej čez mizo, da sta si z obrazom bila manj kot pol metra narazen in s svojimi izrazito modrimi očmi zavrtala v njegove. Jasno mu je dajala vedeti, da takšnih in drugačnih igric ne bo prenašala. In čeprav ga je tretirala kot sebi enakega, enakovrednega, ji je bil po statusu še vedno podrejen. Ona je imela značko, bila je uradna oseba in ga je lahko že zaradi klevetanja dala v pripor. ''Zanimivo, kako hitro smo prišli do konca. Prav nič tu ni pomembno, da je bila to neumna šala. Storili ste kaznivo dejanje in zato si zaslužite kazen,'' ji je nasmešek še vedno rahlo igral na ustnicah. ''Vendar pa se mi ob vsem tem poraja nekaj vprašanj…'' je nato začela in se nazaj vzravnala. Temnorjavo mapo, ki je bila položena na rob mize, je odprla in ven potegnila natisnjen bel list, ki je bil poročilo njihovega 'zanesljivega vira'. ''Kaj točno naj bi nekdo, ki je šel samo stavit, da se bo malo zabaval, vedel o kraji iz galerije. In o tem še natančneje spraševal varnostnika?'' je mirno vprašala in prijazen lesk v njenih očeh je počasi bledel. ''O zabavi te sploh nihče ni nič spraševal. Sicer pa veš, zelo dobro poznam tiste na vrhu in Adrienne ne bi na svojo rojstno dnevno zabavo povabila nekoga, ki ne bi imel kakšne posebne zveze z njo. Sploh pa tudi, če bi tvoja zgodbica o polnoletnih in alkohola v potokih veljala, potem bi v zameno nekaj zahtevala. Veš, nisem neumna in dobro vem kako to poteka,'' se je z rokami spet oprla ob rob mize in za trenutek ošinila Tylerja, ki je stal za Chandlerjevim hrbtom, preden je pogled preusmerila na njega. ''Ali pa si že del njene mafije in je bilo tisto s 'stavo' pravzaprav tvoja naloga, ki so jo moral opraviti zanjo,'' je nadaljevala in prav z zanimanjem čakala, kako se bo odzval na to. ''Dobro veš, da lahko dobiš tudi državnega odvetnika, ki ga ni potrebno prav nič plačati. Prepričana sem pa tudi, da odvetnik ne bi bil nikakršna težave, ker Adrienne poskrbi za svoj podmladek. Navsezadnje ima od njega koristi,'' mu je odvrnila in se vzdržala vzdiha, ki bi se ji sicer izvil iz ustnic. ''Uhh, ti imaš srečo. Z morilci se ne ravna tako v rokavicah, kot se sedaj s tabo. Obravnavan boš kot prestopnik, kar pač tudi si.''
Silver
Silver
Pomočnik generalnega direktorja
Pomočnik generalnega direktorja

Število prispevkov : 318
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island, New York

Nazaj na vrh Go down

Soba za zaslišanje 1 - Page 2 Empty Re: Soba za zaslišanje 1

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu