Podzemlje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prijava

Pozabil/a sem geslo

Latest topics
» Sign up here.
Kitajska restavracija Hong Kong EmptyPon 11 Jun 2012, 8:19 pm by Lexy McFall

» Wanna chat with me?
Kitajska restavracija Hong Kong EmptyČet 23 Dec 2010, 2:23 pm by Dimitri

» Klepet
Kitajska restavracija Hong Kong EmptySre 22 Dec 2010, 9:57 am by Dimitri

» Do not miss.
Kitajska restavracija Hong Kong EmptyPon 14 Dec 2009, 1:46 pm by Sarah

» I'm listening...
Kitajska restavracija Hong Kong EmptyPon 07 Dec 2009, 9:09 am by Amanda

» RPG opomnik
Kitajska restavracija Hong Kong EmptyPet 04 Dec 2009, 11:30 pm by Julia

» I prefer X over Y...
Kitajska restavracija Hong Kong EmptyPet 04 Dec 2009, 9:03 pm by Amanda

» Lookin' for the icons.
Kitajska restavracija Hong Kong EmptySre 02 Dec 2009, 7:01 pm by Jaimini

» Jay`s sweet home
Kitajska restavracija Hong Kong EmptyTor 01 Dec 2009, 4:54 pm by Jaimini


Photobucket

Na forumu trenutno poteka mesec

JANUAR


Dogajanje se odvija v mestih
NEW YORK, USA
MIAMI, USA

Photobucket

FBI motm
~

MIM motm
~

NYM motm
~

FORUM motm
~




Photobucket

Photobucket
Sarah && Adrienne

April


Julia
Photobucket

Silver
Photobucket
Statistics
Imamo že 28 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je Lexy McFall

Uporabniki so skupaj objavili že 4297 prispevkov in 359 subjects

Kitajska restavracija Hong Kong

2 posters

Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Adrienne Čet 23 Apr 2009, 9:16 pm

Kitajska restavracija Hong Kong Chines10

Hong Kong restavracija je v kitajski četrti precej neopazna glede na malo morje podobnih restavracij, sploh zaradi tako zelo običajnega imena. A tako je le na zunaj. Velja namreč za eno izmed najbolj vrhunskih kitajskih restavracij v celem New Yorku, ugled pa ji je dvignila predvsem mafijska družba, ki tja pogosto zahaja na kosila, zabave, poslovna srečanja ... Šušlja se tudi, da ima Podzemlje delno last, a tega nihče ne ve zagotovo.
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Re: Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Adrienne Čet 28 Maj 2009, 11:01 pm

Adrienne je na kosilo s starim prijateljem Aaronom prišla malo prezgodaj, a s tem ni bilo nič narobe. Glede na to, da je imela restavracijo v delni lasti, si je čas zapolnila z obiskom zadnjega dela in preverila, če je vse tako kot mora biti.
Ko je skozi vrata kuhije videla, da je Aaron ravno vstopil, je naročila dve steklenički sakeja in odhitela do prijatelja.
"Aaron!" se je nasmehnila, ko ga je ujela malo preden se je usedel ter ga objela. "Kako si? Pridi, greva tjale." je pokazala na V.I.P. ložo in odprla pregrado, da je Aaron lahko šel mimo. Za seboj je spet zataknila vrvico ter sedla za mizo, ki jo je izbral Aaron. Dve steklenički sakeja sta bili takoj na mizi skupaj z dvema malima skodelicama in dvema menijema.
"Hvala." je pokimala Ho-Sunu in se ozrla nazaj k Aaronu. "Kako dolgo se že nisva videla? Je pa že kar en teden, kajne?" se je ogorčeno namuznila - to je bilo za oba že precej. "In, kako si kaj? Posel, upam, da gre. Ni šlo drugače kot da te dam v skupino." je zmajala z obžalovanjem. Natočila mu je skodelico ter za tem še svojo z opojno tekočino. Dvignila jo je v zrak ter nazdravila.
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Re: Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Aaron Čet 28 Maj 2009, 11:14 pm

Dolgo je v stanovanju premleval kaj naj sploh obleče, to mu sicer ponavadi ni predstavljalo večjih težav, toda ta dan ga je prijela neka želja po temu, da bi se nekoliko lepše oblekel. Skušal je čim bolje uskladiti barve, da ne bi kaj preveč izstopalo, na koncu pa je bil kar zadovoljen z rezultatom. Diesel črna majica z barvnimi črtami na sredini se je ravno prav ujemala z nekoliko temnejšimi Levi's jeans hlačami, ki se jih je odločil obleči po dolgemu času. Z nasmeškom na obrazu je odhitel do svoje Ninje, ter se napotil proti Chinatownu. Okoliš tukaj mu je bil znan, no še več kot to, poznal je skoraj vsak skrivni kotiček tega predela Manhattna, saj se je tu vedno z zadovoljstvom zadrževal. Z nekaterimi tukajšnjimi prebivalci je celo razvil neke vrste prijateljstva, kljub temu pa se je trudil z vsakim od njih obdržati neke vrste pregrado. Mirno je vstopil skozi vrata kitajske restavracijo, v katero je sicer redno zahajal, njihova hrana je bila naravnost božanska in bil je tudi trdno prepričan v njeno kakovost, prav tako je vedel, da ni velikih skrbi, da bi se česarkoli tukaj nalezel, česar pa ni mogel trditi za vsako kitajsko restavracijo v okolišu. »Ad,« je mirno odvrnil, ter se preprosto prepustil njenemu objemu. Po navadi sicer ni ravno prenesel, da bi ga ljudje tako objemali, toda z njo sta imela prav prijeten odnos, ter mu zato to ni predstavljalo nobenih nevšečnosti. Pogledal je proti smeri v katero se je pričela premikati, ter ji mirno sledil, ko je ugotovil, da gresta v V.I.P. ložo, nič kaj presenetljivega, ko si v družbi tako pomembne osebe kot je bila v temu svetu Adrienne.
»Nekaj manj kot teden dni, da.« je pritrdil in se rahlo nasmehnil njenemu ogorčenju nad to ugotovitvijo, ponavadi sta se namreč precej redno videvala. »Bom preživel,« je odvrnil na njene besede, ob tem pa se prav prijetno nasmehnil. Tudi sam je dvignil svojo ravnokar napolnjeno skodelico sakeja in z rahlim dotikom ob njeno nazdravil.
Aaron
Aaron
Natakar
Natakar

Število prispevkov : 75
Izkušnje : 58
Join date : 26/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, New York

Nazaj na vrh Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Re: Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Adrienne Pet 29 Maj 2009, 1:11 pm

Ko sta spila prvi požirek najboljšega sakeja v New Yorku, se je Adrienne posvetila meniju.
"In, kako kaj življenje? Še vedno vsak dan na svojem predragem motorju, kaj?" se je zasmejala in pogledala iznad menija, ki ga je sicer znala že na pamet in je vedela, kaj bo jedla. Hotela je povprašati še o njegovem bratu, s katerim se je enkrat zapletla, pa ni upala, saj se bila to precej občutljiva tema. Ne gelede na to da bi se cela restavracija spremenila v njeno osebno gardo, Adria ni upala izzivati, saj je bil Aaronm eden izmed njenih redkih in res dobrih prijateljev.
Pospravila je meni nazaj na mizo kot je bil preden ga je odprla in natočila obema nov kozarček sakeja. Pomignila je čakajočemu natakarju, ki se je naslanjal na pult in očitno izklopil zunanji svet, ter mu pokazala na novo prišle stranke. Odhitel je do vhoda ter jih postregel. Z zmajajočo glavo se je Adrienne obrnila nazaj k Aaronu.
"Kako pa kaj dekleta?" se je potem spomnila in se nasmehnila. Mogoče bosta pa počasi le prišla do Tonyja. "Se jih še vedno otepaš kot za stavo, kaj?" se je nasmehnila. Bi lje znan kot ženskar in Adrienne mu tega res ni zamerila. Vsaj živel je svoje življenje kot se reče.
Popravila si je lase, tokrat za spremembo spete nazaj na tilnik in se rahlo presedla. V kratkem je bil natakar že pri njuni mizi.
"Chop suey s piščancem in mineralno vodo." je rekla in mu vrnila meni, natakar pa se je hip za tem ozrl k Aaronu. "In tole bo na moj račun." je še dodala hitro ter pogledala tako Aarona kot natakarja.
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Re: Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Aaron Pet 29 Maj 2009, 4:57 pm

V trenutku, ko je ona v roke prijela menu, se je sam veliko raje razgledal naokoli po prostoru. Skozi vrata je ravno vstopil azijec nekoliko manjše rasti, čokat in nikakor ne bi mogel spregledati pleše, ki mu je krasila glavo. Deloval je smešno, tako urejen v svoji ceneni obleki, kravati, ki se nikakor ni ujemala s celotnim videzom ampak ob sebi je imel prav luštno dekle, ki je prav gotovo privlekla pogled marsikaterega moškega in tudi Aaron je nekaj časa gledal v njeni smeri. "Predobro me poznaš," je odvrnil v odgovor, ter se rahlo nasmehnil. Bilo je res, Aaron je resnično oboževal svoj motor in na trenutke se je zdelo kot bi mu pomenil veliko več kot se lahko na prvi pogled sicer zdi. Zelena Ninja, ki se je lahko pohvalila sem ter tja tudi s črno barvo je imela svoj šarm, delovala je posebno in prav prilegala se je njegovemu zapletenemu značaju, mogoče jo je ravno zato toliko cenil, nekoliko ga je le spominjala na sebe samega. Opazil je, da je pogled dvignila iznad menija, očitno je bilo, da ga je v roke prijela le iz navade, vsebine pa se ni preveč trudila prebirati, saj je njegovo vsebino že natančno vedela in ji izbira hrane tukaj ni bila ravno problem. Natančno je vedela kaj bo jedla, ter je to seveda tudi kazala, način kako je v roke prijela meni in kaj hitro svojo pozornost ponovno posvetila svojemu sogovorniku, je bil zelo jasen. S pogledom je potoval k natakarju, deloval je star nič več od trideset let, ter še vedno čisto zamišljen v svetu, ki ga tukaj v resničnosti ni, deloval je tako spokojno in umirjeno, da ga nič ne bi moglo spraviti na tla, nič razen Adrienninega pogleda, seveda. "Tudi kar se tega tiče se nisem ravno preveč spremenil v temu tednu, sicer pa roko na srce, tudi sama nisi ravno osamljeno dekletce," je pozornost preusmeril na njo, ter njene stare in bodoče zveze. Iz neznanega razloga je skušal vse svoje avanture pozabiti ravno tako hitro kot jih je tudi spoznal, sicer so seveda obstajala redke izjeme, toda o njih je Adria vedela že vse. "Jaz bom isto kot ona, le namesto mineralne mi raje prinesi navadno ustekleničeno vodo," se je nasmehnil natakarju, ko se je le ta obrnil proti njemu, ter mu kaj hitro tudi namenil precej resen pogled. "Ne poslušaj je, prejšnji teden je tudi šel na njen račun, tale je moj," je odvrnil, prestregel njen pogled in se ji prav izzivalno nasmehnil.
Aaron
Aaron
Natakar
Natakar

Število prispevkov : 75
Izkušnje : 58
Join date : 26/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, New York

Nazaj na vrh Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Re: Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Adrienne Pet 29 Maj 2009, 5:14 pm

"Se mi je kar zdelo." se je zasmejala in nezavedno poravnala prt na mizi in ponovno postavila solnico in poprnico na njunem mestu čeprav je bilo z njima vse v redu. Opazovala je prišleke in natakarje, ki so jim stregli, ter si delala miselna opozorila. Leeju bo dala samo še eno možnost, preden ga vrže na cesto ali pa kam, kjer je bolj temno. Konec koncev je vedel malce preveč.
Pogled je od debeluha in lepotice spet presmerila na Aarona ter se nasmehnila, ko je videla, da je, kot velika večina v restavraciji, tudi sam gledal lepotico ob enem izmed Adriinih znancev. Debeluh je imel namreč v lasti podjetje z orožjem kot marsikdo, ki je bil v Adrienninem adresarju.
"No no, dobro veš, da nisem ravno več mlada in se zato ne spuščam več v zveze. Poleg tega je tu še Jay. Raje vidim, da sva sama kot pa da se navaja na tisoč in enega moškega. Že to je dovolj hudo, da je njegov stric ubil njegovega očeta." je zavzdihnila. 'Saj drugače bi ga pa sama.' se je opomnila in hitro zvrnila skodelico sakeja. Stisnila je sobe ter se malce odkašljala.
"Kakšni se ti kaj zdijo sodelavci?" je vprašala z zanimanjem. "Oh, najprej pa naj se ti zahvalim, da si po vseh teh letih končno sprejel mojo ponudbo ter se mi pridružil." je dodala ter se nežno dotaknila njegove roke v zahvalo. "To mi res veliko pomeni." je dodala z nasmehom, ki je na Adrienninem obrazu risal redko čustvo: iskrenost.
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Re: Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Aaron Pet 29 Maj 2009, 6:07 pm

Z nasmeškom na obrazu je opazoval njene roke, način kako je poravnala prt na mizi, prestavila solnico in poprnico, je deloval nekoliko nenavadno, unikatno in pravzaprav posebno. Na sploh je bila v njegovih očeh Adria vedno nekaj posebnega, toda enkrat, ko je dovolila, da jo človek bolje spozna sploh ni mogla nate narediti drugačnega vpliva. "O saj res, kako je ta mali?" je vprašal, kot da bi vmes pozabil, da ima svetlolasa lepotica pred njim sploh otroka. Delovala je tako mlado, energično in na sploh je bila že od nekdaj prelepa, moški so se kar lepili za njo in spominjal se je, da je moral včasih priskočiti, ko se je hotela koga rešiti na nekoliko lepši način, kot je sicer ponavadi znala. Njene besede so ga spomnile na njeno ne ravno svetlo preteklost, toda nekdo, ki je odraščal v takšni družini pač drugačnega verjetno sploh ni vajen, medtem ko je sam vedno vedel kakšno je lahko navadno življenje; prijetno na pogled ampak enkrat, ko ga živiš enostavno preveč enolično, dolgočasno in še zdaleč ne tako zabavno kot živeti življenje kriminalca. "No, nisem se še ravno dobro spoznal z vsemi, toda saj me poznaš. Veliko raje delujem sam, tako da..." je le skomignil, saj ne, da se ne bi zavedal tega, da bo tukaj potrebno skupinsko delo, toda enostavno je potreboval čas, da je to dopovedal svoji zavesti, ki je delovala po svoje in se je tako še vedno izogibal kakršnegakoli kontakta s sodelavci. "Ampak se zavedam skupinskega dela, ter ga bom opravil stoodstotno," je takoj zatem dodal, ni hotel, da bi Adria takoj podvomila v svojo odločitev, da ga je tako vztrajno vabila v Podzemlje. Tudi sam se je nasmehnil, besede so bile skoraj izguba časa, saj ji je že s pogledom dal vedeti, da tega nikakor ne obžaluje. Toliko časa se je izmikal ponudbi le zato, ker je rad deloval sam, nič drugega ni bilo. "Ni mi žal, ter tudi verjamem, da mi sploh ne bo. Sploh pa je na ulicah postajalo že dolgočasno zame," rahlo se je zasmejal, toda ulic se je res naveličal. Ropi stark pač niso bili tako zabavni kot misije v Podzemlju.
Aaron
Aaron
Natakar
Natakar

Število prispevkov : 75
Izkušnje : 58
Join date : 26/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, New York

Nazaj na vrh Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Re: Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Adrienne Pet 29 Maj 2009, 6:34 pm

Z roko je spet segla proti sredini, kjer je bil šopek rož a se je še pravi hip zalotila, kaj spet počne. To se ji je tolikokrat že zgodilo, da bi se počasi morala navadit, a jo je njena podzavestna natančnost vedno spravila iz tira za sekundo. Roke je hitro potegnila k sebi ter medlo, komaj opazno zardela, kar je bil zanjo, ki je bila bleda kot sam duh, precej nenavadno.
"Oh, Jayden je super. Igra se cele dneve da sem včasih kar malo ljubosumna, kako brezskrben je še." je zavzdihnila z ljubečnim nasmeškom na obrazu. "V vrtcu si je našel prijatelja, ves čas tičita skupaj. Saj veš, sama ga ne morem pobrati takoj ob treh, Aidenova mama pa po svojega sina hodi tudi malo kasneje, pa sta se spoprijateljila, ker sta bila skoraj sama tam." je rekla in se šele takrat spomnila, da še vedno ne ve, kaj je Rose po poklicu. Misel na to je za trenutek odrinila in spet natočila kozarček sakeja.
"Vem, Aaron, in žal mi je, da je prišlo do tega, ker vem, kako težko se navajaš. obljubim ti, da boš od te naloge naprej delal sam." se je nasmehnila. "Izkoristiti moraš veze, ki jih imaš." se je nasmehnila ter mu pomežiknila. Čeprav je bil neke vrste novinec pri njih tako kot mnogi drugi, bi Adria zanj vse to spregledala. "In me veseli, da se boš žrtvoval za skupno dobro." je pokimala.
Spila je kozarček sakeja, spet za hip stisnila zobe ter levo pest, potem pa se nasmehnila Aaronu. "Verjamem. Ko je mene oče uvajal v svoj posel, sem se tudi sama na ulicah smrtno dolgočasila." je pokimala ter se malce umaknila, koje njun natakar prinesel vodi.
"Hrana bo takoj." je dodal in Adria mu je pokimala.
"Aaron, upam da veš, da lahko meni poveš vse želje. Nima vsak prioritet pri meni in ne vem zakaj jih ti ne bi izkoristil, če jih lahko." ga je opomnila.
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Re: Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Aaron Sob 30 Maj 2009, 9:14 pm

Potiho se je zasmejal, ko je Ad tako segla z roko proti šopku rož, natanko je vedel, da znova skuša stvar premakniti, da bi bila na svojem popolnem mestu. Moral je priznati, da mu je bila ta njena natančnost neverjetno simpatična, ponavadi temu ne bi posvečal tolikšne pozornosti, toda pri tej svetlolaski je bila stvar nekoliko drugačna. Prav tako ni mogel spregledati njenega zardelega obraza, ob njeni svetli barvi, pa se je rdečica bolj opazila kot pri nekomu s temnejšo poltjo.
»Včasih ga lahko pripelješ s sabo, mali je prekleto simpatičen,« se je prav prijetno nasmehnil ob spominu na njenega sina. Malček je bil resnično nekaj posebnega, toda s takšno mamo to pravzaprav ni bilo nič tako zelo nenavadnega. »Nekoč smo bili verjetno tudi mi takole brezskrbni, kdaj pa kdaj pogrešam te čase.« V roke je prijel kozarček sakeja, neverjetno kako je bila ta tekočina odličnega okusa, človek bi jo lahko neprestano zlival vase in se ne bi nikoli naveličal njenega prijetnega okusa.
»Saj po eni strani mi bo koristilo, človek ne more pričakovati, da se bo svet vedno vrtel tako, da bo njemu prav in sam ne pričakujem nič drugačnega,« ob svojih besedah je sicer rahlo zavzdihnil, tako potiho, da bi lahko bil prepričan, da ga ni nihče slišal – no, navaden človek bi verjetno ta zazvdih preslišal, toda on je vedel, da je svetlolaska pred njim daleč od tega, da bi bila navadna – nihče razen Ad, seveda. Sicer vzdih ni pomenil nič drugega kot nekakšno nelagodje ob delanju v skupini, kar je ona tudi vedela, toda vseeno je za trenutek obžaloval, da se ni raje nekoliko nasmehnil. »Saj v bistvu je za moje dobro, če spodletimo se bo škoda poznala tudi pri meni,« je odvrnil, saj ga res ni zanimalo ali bi s tem škodil svojim sodalvcem, zanj so bile le lutke, ki jih je moral upoštevati ob izvajanju bodoče naloge. Ob njenih besedah se je nekoliko zamislil, ni si mogel niti predstavljati življenja, da bi ti dejansko oče stal ob strani pri takšnih poslih, kaj šele, da bi te sam uvajal v to. Ni si mogel niti predstavljati takega scenarija, toda včasih se je zalotil zvečer kako si predstavlja, da bi ga njegov oče uvajal v ta posel in vse skupaj deluje nekoliko bolj prijetno kot bi si lahko mislil.
»Vem Ad,« je tiho prikimal. Seveda se je zavedal svojega položaja, ni bil prav nič podoben ostalim začetnikom v Podzemlju, to je dobro vedel, toda zaenkrat je svoje veze pustil neizkoriščene. »Nekoč bo verjetno prišel dan, ko bom lahko te prioriete izkoristil, verjamem, da bo.«
Aaron
Aaron
Natakar
Natakar

Število prispevkov : 75
Izkušnje : 58
Join date : 26/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, New York

Nazaj na vrh Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Re: Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Adrienne Ned 31 Maj 2009, 12:39 am

Nasmehnila se je Aaronu in pokimala. "Kmalu bodo počitnice, te prideva kdaj pogledat." se je rekla in svoj kozarec z mineralno vodo spet nacentrirala na mizi po tem ko je popila dva požirka iz njega. "Tudi jay me je že spraševl, kdaj spet pride stric Aaron na obisk. Saj veš kako je z njegovimi pravimi strici in tetami. Še zame noče nihče slišati razen Lucasa, kaj šele za mojega pankrta. Pa še Lucasa ne vidium več veliko čeprav je pri nas... saj veš da je ubil..." je zavzdihnila in prvič odkar sta se dobila, na obraz spustila večji val čustev kot bi si lahko dovolila pri komerkoli drugem. Hitro je spila še malo sakeja ter ga poplaknila z mineralno vodo. je že videla da bo tokrat spet malce vinjena prišla domov. K sreči je bil Jayden pri prijatelju, kjer naj bi prespal. 'Hvala bogu za vse te njegove prijatelje iz vrtca.' ji je šinilo v glavo ko je odložila kozarček.
"Ja, to je res. Kar si anjbolj želiš se nikoli ne uresniči, pa če sem še tako trudiš." je zavzdihnila in se šele po nekaj trenutkih zavedla teže svojih besed. Pa še res je bilo tako kot je rekla - njeno življenje je bilo tako že od samega začetka.
"No, pa saj vam ne bo spodletelo, kajne? Kolikor sem brala kartoteke ostalih, sem ti našla kar sposobno skupino, se mi zdi." je dodala. "Ampak saj kot pravim - prvič in zadnjič. Na to se lahko zaneseš." je dodala.
V tistem se je mizi približal natakar z dvema krožnikoma chop sueya in ju položil pred Adrio in Aarona.
"Hvala lepa." je pokimala Adrienne in pogledala Aarona, če bi želel še kaj preden odslovi natakarja.
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Re: Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Aaron Ned 31 Maj 2009, 7:49 pm

Rahlo je pokimal. Ni več sledil toku časa, počitnice ali brez njih, prazniki ali ne, torek ali nedelja, sčasoma mu je enostavno postalo vseeno. Čas ni imel nikakršnega večjega pomena zanj, poznal je le rok, ki ga ima za opravilo določene naloge in le tega se je skušal držati, saj je bilo to pomembno za njegovo službo.
»Saj, če ne nič drugega te lahko kdaj pospremim, ko ga greš v vrtec iskat,« se je z veseljem ponudil, predpostavljal je, da bi tudi 'femme fatale' pred njim koristila kaka družba pri podobnih opravilih. Seveda pa tudi sam nekoliko pogreša malčka in zakaj ne bi izkoristil nekaj prostega časa tako, da ga obišče v vrtec. Še posebej, ker je dobro vedel, da mali ne bo nikoli doživel obiska svojega očeta. Hotel je spregovoriti o njenih težavah, toda takoj, ko je zaznal koliko bolečine ji to pravzaprav prinaša, se je odločil, da bo prepustil tok debate v drugo smer. Tako je bilo verjetno bolje, enkrat se bosta že pogovarjala tudi o tako neprijetnih zadevah, trenutno pa verjetno ne.
»Včasih moramo prepustiti vajeti iz rok, le za trenutek, da vidimo kam nas stvar pelje. Potem znova vzamemo stvari v svoje roke, verjetno bolj prepričani v smer našega potovanja kot pred tem, če razumeš kaj hočem povedati. Marsikdo, ko si nekaj želi, tako hiti do svojega cilja, da na koncu ne sledi več cesti in se le izgubi,« je le mirno govoril, šele ko se je zavedal, da je verjetno njegove življenske filozofije ne zanimajo preveč, je utihnil.
»Kot sem rekel jih nisem še spoznal, danes kasneje zvečer naj bi se dobili, da se organiziramo,« ton njegovega glasu je bil umirjen, deloval bi skoraj zadovoljen z delom v tej ekipi, če ga Ad ne bi dovolj poznala, da bi vedela drugače. Njegove oči so švignile proti hrani, ki jo je natakar prinesel do njune mize, krožniki obloženi s chop sueyem so delovali kvalitetno, sama hrana pa še toliko bolj omamna. Aaron je le hladno prikimal natakarju, da tudi sam ne potrebuje ničesar več. Vase je zlil še požirek sakeja, zatem še nekoliko vode, da si je zplaknil usta, ter se za trenutek zagledal v hrano.
»Človek bi se lahko najedal le od gledanja,« je zavzdihnil, saj je bila tudi dekoracija presenetljivo kvalitetna za kitajsko restavracijo. Le te so ponavadi hrano spravile na krožnik, ni bilo ravno prostora za dekoracije, kot v urejenih, finih restavracijah.
Aaron
Aaron
Natakar
Natakar

Število prispevkov : 75
Izkušnje : 58
Join date : 26/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, New York

Nazaj na vrh Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Re: Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Adrienne Ned 31 Maj 2009, 10:34 pm

[omg kok sm mela napak v prejšnjem postu XD sorči. in btw, ful dober avatar smitten ]

Adrienne je navdušeno pokimala. "Seveda! Drug teden je zadnjič v vrtcu, lahko greš z mano na zadnji dan, ko bo še neka predstavitev za starše, če želiš. Jayu se bo zmešalo od sreče." se je zasmejala navdušeno in v hipu pozabila na temne misli iz pred nekaj minut. To se ji je ob Aaronu vselej zgodilo in po svoje mu je bila hvaležna za to njegovo nezavedno pomoč pri njenem počutju.
Ko je želel nekaj reči a si je premislil, se je tudi Adrienne odločila, da raje ne bo poizvedovala, kaj je želel, čeprav je opazila. In Aaron je gotovo opazil njeno kratko obotavljanje. Bo že vprašal, ko bo čas za to.
Nasmehnila se je njegovemu filozofiranju in čeprav je izpadlo malo zapleteno, je vedela, kaj je želel povedati. Pokimala je in raje naredila nekaj požirkov vode, da se ne bi zapletla v hudo filozofsko debato, ker ne bi znala nehati.
"A tako, vredu. Sporoči mi malo, kakšni se ti zdijo. Njihove kartoteke pač ne povedo vsega." se je nasmehnila in odložila plastenko na točno isto mesto kot prej.
"Hvala." je pokimala natakarju, češ, da lahko odide in se posvetila spet Aaronu. Sledila je njegovemu pogledu na krožnik in se nasmehnila. "Ja, odkar sem zamenjala glavnega kuharja, se je kvaliteta vsega hudo povečala, kar je odličen rezultat." je pokimala in odstranila dekoracijo na rob krožnik preden je v roke vzela palčki.
"Pa dober tek." je rekla in poskusila piščanca. Bilo je odlično, kot ponavadi. Po kosilu se bo šla zahvalit kuharju osebno.
"Oh, ne boš verjel, koga sem srečala nedolgo nazaj v trgovini!" se je potem spomnila. "Marka. Saj se ga spomniš, tistega malega mozoljavca, s katerim sva delala v srednji šoli?" se je namuznila. "No, poročil se je in zdaj pričakuje otroka. Dela pa v nekem kleparskem podjetju." je pokimala malce presenečeno. Mark je bil namreč znan po svoji nerodnosti in je iz bara, kjer so delali z Aaronom in Adrienne, prav hitro letel.

[jao kr neki XD]
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Re: Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Aaron Pon 01 Jun 2009, 9:02 pm

    »Ideja zveni odlično, vsekakor me lahko šteješ zraven,« je odvrnil z nasmeškom na obrazu. Aaron ni bil ravno eden otroških fanatikov, ki so le s težavo dočakali dan, ko bodo imeli tudi sami svojo družino ampak del njega je še vedno hrepenel po tej idili, ki je je bil tudi sam nekaj časa deležen, toda ker nikoli ni dosegel standardov svoje družine, se je tudi idila kaj hitro porušila. Mali Jay pa se mu je vsekakor prikupil že prvič, ko sta se srečala; bil je nekoliko podoben Ad, četudi so verjetno nekatere njegove poteze obraza nekoliko bolj spominjale na očeta, kot na svetlolaso lepotico, ki je zdaj sedela v restavraciji. Bil je vedno poln energije, kot bi polnil svoje baterije sproti, na svetlobo ali kaj takega, prav res je bil eden bolj simpatičnih otrok, ki jih je Aaron srečal.
    »Vsekakor gospa,« se je nekoliko posmehljivo nasmehnil v odgovor. Nikoli poprej si je ne bi mogel zamišljati kot voditeljico takšne organizacije kot je bilo Podzemlje, delovala je ravno toliko nedolžno kot majhen otrok, prekleto dobro je znala hliniti nasmešek in kakršnokoli drugo človeško čustvo, ki jih je drugača sama precej rada skrivala pred ostalimi in na njej na prvi pogled ni nič spominjalo na kriminal. Tipična lepotica na pogled. Tisti, ki pa je imel to čast, da jo je spoznal pa je kaj hitro ugotovil, da je ravno pravšnja za to mesto, bolj popolne voditeljice ali tudi voditelja ne bi tako zlahka našli. Nasmehnil se je.
    »Saj se mi je zdelo, da ni bilo od nekdaj vse tako odlično,« je zamrmral, ko je po grlu spravil košček piščanca, ki mu je bil maloprej dostavljen. Ozrl se je naokoli po prostoru, ki se je počasi pričenjal nekoliko bolj polniti, pogled pa mu je ravno iz tega razloga švignil na uro. Bližal se je tipičen čas večerje in ravno zato je verjetno prišlo od enkrat toliko ljudi. »Aja pa dober tek,« je nekoliko z zamudo odvrnil na njene besede, očitno je bilo, da še vedno sledi osnovnim načelom bontona, medtem ko se je sam rahlo zmedel ob okusu kvalitetnega piščanca. S palčko je ujel še en košček, ter si ga na hiter postopek spravil v usta in ga zplaknil s požirkom nekoč ravno prav ledene vode.
    »Mark,« je za trenutek pobrskal po spominu ampak ob naslednjih besedah je že točno vedel o komu govori, ter nadaljeval: »Ne, ne morem verjeti... on, da dela v kleparskem podjetju? Pričakuje otroka? P... poročen?« je deloval šokirano, kar je seveda tudi bil. Niti zamišljal si ni, da bo tisti štorasti deček nekoč pravzaprav poročen, imel družino in za več kot teden dni delal nekje.


tagged;Adrienne
word count; 437
adding this message; sploh ni kr neki, it's fun. Very Happy
Aaron
Aaron
Natakar
Natakar

Število prispevkov : 75
Izkušnje : 58
Join date : 26/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, New York

Nazaj na vrh Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Re: Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Adrienne Pon 01 Jun 2009, 9:13 pm

[I'm glad ^^]

"Joj, res super." se je nasmehnila Adrienne in pomislila, kako se bo jayu mudilo v vrtec zadnji dan, vedoč, da pride stric Aaron na ogled njegove prestave, kjer bo kot vitez reševal prijateljico princesko iz gradu. "Potem se v petek okrog enajstih popoldan lahko dobiva pred vrtcem? Bom poskrbela, da boš prost, če boš imel kake službene zadržke." se je nasmehnila.
Nasmehnila se mu je nazaj in pomislila, kako čudno je, da jo Aaron naslavlja s takim nazivom. Nenadoma se je počutila staro in oropano vse energije. Ampak vse te luksuze je že izgubila še pred srednjo šolo, ko se je podvrgla očetovemu 'uvajanju' in ko je kasneje sama svoje znanje prenašala na mlajšega brata Lucasa, katerega je edinega zanimala mafija in življenje v njej.
Pojedla je še nekaj riža z zelejnavo in mesom in sledila Aaronu s pogledom po restavraciji. Počasi se je začela polniti in natakarji so letali okrog kot čebele okrog panja, da bi čimprej postregli vsem. Odpila je še nekaj vode in se spet posvetila Aaronu, ki je medtem že ostal brez besed ob novici o Marku.
"Ja, tudi mene je povsem šokiralo. Že zaradi dela. Manda je zaposlen tam že nekaj let. Saj se mi smili, z veseljem bi ga vzela k sebi ampak takoj bi mi porušil vse skupaj, kar vem." se je zasmejala. "In poročen, da. Našel je medicinsko sestro. Kar je v bistvu zelo priročno, vsaj v njegovem primeru." se je zasmejala.
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Re: Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Aaron Tor 02 Jun 2009, 10:24 pm

    »Zdaj pa se že veselim tega dne,« se je ponovno nasmehnil, ko je pomislil na malčka, ki mu bo veselo stekel v objem, ko ga bo tam zagledal. »Pa ne mu tega omenit, naj ostane presenečenje,« je še dodal, deloma res zaradi presenečenja, deloma pa zato, če mu slučajno ne bi uspelo priti, da ne bi bil ubogi otrok preveč razočaran. Že tako mu je moralo biti hudo brez očeta, ko opazuje kako nekatere sošolce pride iskati oče, njega pa vedno mama. »Zmenjeno,« je zatem še pritrdil, včasih je prišlo zelo prav, če si bil v tako tesnih odnosih z lastnim šefom, oziroma v tem primeru s šefico.
    Za trenutek ali dva je nekoliko nezgodno prijel palčki v roki, da mu je vsa hrana, ki jo je držala takoj padla nazaj na krožnik. Bil je redna stranka v kitajskih restavracijah, zatorej se mu takšne stvari sicer niso pogosto dogajalo ampak očitno ima lahko vsak trenutek nerodnosti, še dobro, da se ta trenutek ni pripetil na kakšni pomembni nalogi ali karkoli podobnega. Tokrat je brez podobnih nerodnosti spravil kos piščanca v usta, ter okus popestril še z nekaj riža, zelenjavo pa si je imel namen pustiti za na konec. Med tem časom, ko je tako mirno jedel, na trenutke pogledal proti svoji današnji spremljevalki, se je lokal kar dobro napolnil in kar naenkrat ni bilo več niti ene proste mize, vsaj ne da bi jo on opazil.
    »Pa mogoče se je vendarle kaj spremenil, saj jaz osebno ga nisem videl od tistega dne, ko so ga odpustili,« je pričel razmišljati, saj se mu je zdelo nekoliko sumljivo, da je tak nerodnež kot je bil Mark, dobil stalno zaposlitev in je tam celo zdržal nekaj let. Vsekakor presenetljivo, toda pravijo pa, da se ljudje spreminjajo in Mark se pa vendarle mogoče je. »Njega pa res ne bi rad več za sodelavca, hvala,« je v smehu odvrnil, ko se je pričel spominjati dni, ki so jih predelali skupaj. Vsekakor je Mark znal naporno delo še dodatno otežiti. »To pa se je le pametno odločil, sicer se mi pa ženska nekoliko smili. Doma bo imela več dela kot dejansko v službi,« ponovno se je zasmejal. Včasih pa je resnično prijalo takole obujati spomine na stare čase.



tagged; Adrienne
word count; 372
adding this message; blah, malo bolj tako, čuden post, sorry. -.-
Aaron
Aaron
Natakar
Natakar

Število prispevkov : 75
Izkušnje : 58
Join date : 26/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, New York

Nazaj na vrh Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Re: Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Adrienne Tor 02 Jun 2009, 10:40 pm

[navadn Smile Wink]

Adrienne je pokimala v strinjanju. "Dogovorjeno." je rekla in upala, da se Jay ne bo pognal z odra, ko ju bo videl med gledalci. To bi bilo malce nerodno. Pomežnika mu je in pojedla še nekaj svojega poznega kosila, potem pa jima spet nalila nekaj sakeja.
Medtem ko je Aaron 'skeniral' okolico, je Adrii zapiskal telefon. Po navadi med večerjo ne bi gledala na malo napravo, če ne bi prepoznala zvoka. Bil je 'alarm' zvok, s katerim je označila telefonsko številko mame malega Tima, pri katerem naj bi Jayden prebil noč. Dogovorili sta se, da se slišita, če bo kaj narobe in Adrienne je kar malo stisnilo pri srcu.
"Oprosti." je rekla živčno in pobrskala po torbici za telefonom in hitro odprla sporočilo, ko je ploščato napravo našla. Ko je prebrala vsebino, je olajšano zavzdihnila. Katy ji je sporočala, da je z malim vse v redu, da se bosta zdaj umila in da bo po risankah šel spat, za naslednji dan pa še vedno drži, kdaj ga Adrienne lahko pride iskat. S še vedno rahlo tresočo roko je pospravila telefon nazaj v torbico in popila svoj sake ne da bi čakala na Aarona.
"Da, mogoče pa res, ampak ne bi tvegala, da mi razstreli orožarno." je nadaljevala v smehu s prejšnjo temo in ob Aaronovem naslednjem komentarju pokimala. "Tako nekako ja, ampak vsaj za brezposelnost se ji ni treba bati." se je zasmejala.
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Re: Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Aaron Tor 02 Jun 2009, 11:04 pm

    Sicer mu ni bilo v navadi, da je takole razmišljal o prihajajočih dogodkih, toda srečanje z mali Jayom ga je resnično neizmerno oblilo z veseljem. Že je videl malčka kako veselo caplja po odru, recitira nekaj besed, ki se jih je verjetno dobro naučil s svojimi sošolci, potem pa kar naenkrat zagleda svojo ljubečo mamo v spremstvi temnolasega fanta – Aarona, oziroma sam bi ga naslovil s stric Aaron, kar je seveda rjavolasca izredno veselilo.
    »Pravzaprav komaj čakam, včasih ti pa res zavidam tvojega malčka,« se je iskreno nasmehnil, njegova lica so čisto narahlo zardela, ravno toliko, da ni bilo še ravno opazno ampak je vseeno za tisti trenutek lica pokril z roko, ki jo je takoj zatem spustil nazaj v naročje, kjer je bila še malo prej. Tih pisk njenega telefona je nekoliko zmotil njegovo opazovanje okolice, toda je nadaljeval takoj, ko je opazil, da je verjetno nekaj pomembnega, saj se Ad ponavadi med kosili ali kakimi sestanki ni nikoli javljala na telefon, če ni bilo življenskega pomena. Prav tako pa enkrat, ko jo je znova pogledal, ni mogel spregledati rahlo tresečega telesa, njeno roko, ki je segla po kozarcu sakeja, ki ga je nekoliko poprej natočila v oba kozarca.
    »Je kaj narobe?« je Aaron previdno vprašal, saj ni vedel koliko je varno drezati v to smer, toda enostavno je moral vedeti. Nikoli poprej se dejansko ni zavedal, da mu tale svetlolaska toliko pomeni, da se je obremenjeval, ko je na njej opazil sledi nelagodja. Tudi sam je spil nekaj okusnega sakeja.
    »Verjetno imaš prav, ne verjamem, da se lahko tak štor popolnoma popravi,« se je tiho zasmejal, ter zatem v usta spravil še nekaj piščanca, oboževal je uživati v hrani, ko jo je takole počasi jedel. »To pa ne, še v penziji bo imela dela za pet sester,« je tudi sam komentiral, Mark je bil resnično neka pojava.



tagged; Ad
word count; 309
adding this message; no, ko ne bo dobro se ti kar pritoži. Razz
Aaron
Aaron
Natakar
Natakar

Število prispevkov : 75
Izkušnje : 58
Join date : 26/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, New York

Nazaj na vrh Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Re: Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Adrienne Tor 02 Jun 2009, 11:13 pm

[šur tingi, darling ^^]

Zasmejala se je in skomignila. "Pa naju večkrat obišči. Med poletjem bo imel Jay več kot dovolj časa." se je nasmehnila in pojedla še nekaj hrane, preden je nadaljevala. "Hvala, to mi res veliko pomeni. Že sama misel, da je še nekomu poleg mene mar za tega ubogega malega svetlolasca, me prav pomirja." se je nasmehnila.
Ko je odpila svoj sake in postavila skodelico nazaj na mizo na njeno staro mesto, je dvignila pogled k Aaronu in se nasmehnila.
"V redu sem, hvala. Mislila sem, da se je kaj zgodilo - Jay je pri prijatelju -, saj sem se z mamo, pri kateri je, dogovorila, da mi sporoči, če bo kaj narobe, pa je samo potrdila, da je vse v redu in da bo počasi šel spat." je na hitro obnovila sms sporočilo, ki ga je pred kratkim sprejela. Ošinila je svoje roke, ki so se že nehale tresti, ter spet prijela za palčke, s katerimi bo sedaj, ko se je pomirila, spet lahko normalno jedla. Dejstvo, da je Aarona tako zaskrbelo, jo je navdalo s čudno toplino, ki jo je vse odkar so ubili Jayevega očeta, pogrešala. Saj ne da bi bila takrat kaj bolj pogosta...
"No, vsaj oba bosta zadovoljna. Upam le, da bo otrok čimbolj podoben mami." se je namuznila.
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Re: Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Aaron Čet 18 Jun 2009, 2:37 am

    Malenkost se je zamislil sam pri sebi. Mogoče je tole malo družino res malokrat obiskal, res da sta se z Adrienne pogosto srečevala na kavah in podobno, toda malega je videl le redkokdaj. »Vsekakor vaju bom,« je prikimal na njene besede, ko je sam pri sebi ugotovil, da ima prav. Na njene naslednje besede je prav tako le še enkrat prikimal, do zdaj sta že razjasnila, da jima namerava stati ob strani karkoli se zgodi, to pa je Aaron le redkokdaj in redko komu obljubil.
    »Se mi je zdelo, da je moralo biti kaj takega,« je pripomnil, izzvenelo je sicer kot bi mislil, da je nek jasnovidnež, toda imel je le ta senzor, da je znal hitro oceniti kdaj se izraz na obrazu določene osebe, spremeni. Posegel je po skodelici sakeja, ter ga do kraja odpil, skodelico pa mirno položil nazaj na njeno mesto, pri temu pa pozorno pazil, da jo je pravilno postavil. Dobro je vedel, kako zna biti Adrienne občutljiva na to. Po dolgem času je ponovno pogledal naokoli po restavraciji, ki je pa bila do zdaj že popolnoma prazna. S svetlolasko sta bila zadnja gosta, natakarje pa to očitno ni kaj dosti motilo, saj so počeli svoje stvari in njiju pustili popolnoma pri miru. Zadovoljno se je nasmehnil, biti v družbi tako pomembne osebe, kot je bila Ad, se je večkrat izkazalo za zelo koristno stvar. V življenju sicer ni imel kakega posebnega namena to izkoristiti, toda vseeno je imel ob temu prijeten občutek, saj zveze pridejo vsakomur prav in sam ni bil nobena izjema.
    »Vsekakor ima moje sožalje, če bo karkoli dobil po svojemu očetu,« se je Aaron nekoliko zasmejal, četudi ni nikoli podpiral posmehovanja ostalih, je bil Mark resnično poseben primer.


tagged; Ad
word count; 285
Aaron
Aaron
Natakar
Natakar

Število prispevkov : 75
Izkušnje : 58
Join date : 26/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, New York

Nazaj na vrh Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Re: Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Adrienne Čet 18 Jun 2009, 2:57 am

Ad je zadovoljno pokimala in pojedla še zadnje ostanke hrane na svojem krožniku. "Super. Samo prej pokliči, ker poleti ponavadi veliko potujeva in naju ne bo preveč doma. Razen če te mika obisk Kalifornije z nama." se je nasmehnila, a obenem je mislila povsem resno.
"Vseeno me je pošteno prestrašila... Zanjo imam poseben ton zvonenja." je pojasnila in popila svojo vodo do konca. Vzela je prtiček in se ozrla po restavraciji. S prsti je tlesknila le enkrat in njun natakar je bil takoj ob njuni mizi.
"Račun." je rekla kratko in natakar je z rahlim priklonom odhitel. Zasmejala se je Aaronovi opazki glede Marka in pokimala. "Tudi moje. Ampak čestitko bi pa res lahko poslala." se je potem spomnila in pomolila natakarju, ki se je med tem že vrnil, kreditno kartico. Dvignila je roko, da Aaron ne bi ugovarjal.
"Tole gre na moj račun, enkrat boš že povrnil." se je nasmehnila. "Če bo vzel tvojo, bo ob službo in življenje." je skomignila preprosto in se nasmehnila natakarju, ki je brez trzljaja na obrazu vzel kartico in spet odbrenčal stran.
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Kitajska restavracija Hong Kong Empty Re: Kitajska restavracija Hong Kong

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu