Podzemlje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prijava

Pozabil/a sem geslo

Latest topics
» Sign up here.
Let's talk - Page 22 EmptyPon 11 Jun 2012, 8:19 pm by Lexy McFall

» Wanna chat with me?
Let's talk - Page 22 EmptyČet 23 Dec 2010, 2:23 pm by Dimitri

» Klepet
Let's talk - Page 22 EmptySre 22 Dec 2010, 9:57 am by Dimitri

» Do not miss.
Let's talk - Page 22 EmptyPon 14 Dec 2009, 1:46 pm by Sarah

» I'm listening...
Let's talk - Page 22 EmptyPon 07 Dec 2009, 9:09 am by Amanda

» RPG opomnik
Let's talk - Page 22 EmptyPet 04 Dec 2009, 11:30 pm by Julia

» I prefer X over Y...
Let's talk - Page 22 EmptyPet 04 Dec 2009, 9:03 pm by Amanda

» Lookin' for the icons.
Let's talk - Page 22 EmptySre 02 Dec 2009, 7:01 pm by Jaimini

» Jay`s sweet home
Let's talk - Page 22 EmptyTor 01 Dec 2009, 4:54 pm by Jaimini


Photobucket

Na forumu trenutno poteka mesec

JANUAR


Dogajanje se odvija v mestih
NEW YORK, USA
MIAMI, USA

Photobucket

FBI motm
~

MIM motm
~

NYM motm
~

FORUM motm
~




Photobucket

Photobucket
Sarah && Adrienne

April


Julia
Photobucket

Silver
Photobucket
Statistics
Imamo že 28 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je Lexy McFall

Uporabniki so skupaj objavili že 4297 prispevkov in 359 subjects

Let's talk

+7
Silver
Sarah
Ray
Lucy
April
Christian
Adrienne
11 posters

Stran 22 od 24 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next

Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Sarah Ned 13 Sep 2009, 10:50 am

pa sej je igral Golemac? no vsaj kolikor sem si zapomnila vse igralce Razz pomoje da so igrali čist vsi, tud tisti tamladi z najmanj izkušenj.^^

joj mene pa danes tok vse boli, predvsem hrbet :/ tale trgatev res ubiva. :/

drugače pa, kako kej ostali?^^
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Adrienne Ned 13 Sep 2009, 11:06 am

mogoče čist mal... če ne bi zgubl, sto postov Razz

sej je konc zdej ane? joj komi čakam 21. Very Happy najbolši dan ever, še tanov House in HIMYM prideta takrt. Let's talk - Page 22 31770 Let's talk - Page 22 31770 Let's talk - Page 22 31770 Let's talk - Page 22 31770

drgač sm pa komp sesula XD mislm eno tipko sm ppolomila ko sm ga pucala XD uno za >< ... -.- mah nima veze... jo je nucam tko zlo Smile
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Adrienne Tor 15 Sep 2009, 8:48 pm

ok kaj je zdejt to? kje ste vsi? nobenga več ni, forum se je ustavu. aj dont lajk it et ol... -.- bo treba spet kake ukrepe uvest... -.-
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Julia Tor 15 Sep 2009, 8:59 pm

I'm still here. mr green

Pridem vsak dan gor, itak. Ampak nekako ni kakšnih odgovorov. -.- jok
Julia
Julia
MI Underground Boss
MI Underground Boss

Število prispevkov : 258
Izkušnje : 169
Join date : 30/07/2009
Age : 30
Kraj : South Miami

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Sarah Tor 15 Sep 2009, 9:29 pm

eh ja, šola se je začela, pomoje je to krivo -.-
jz sem zadnje čase tud bolj al ne odsotna - živce mi žre še zadnji izpit -.- tako da bom mogoče mela kaj več časa za forum in talanje nalog za vikend (:
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Adrienne Tor 15 Sep 2009, 9:51 pm

js tud komi čakam vikend da se rešm useh izpitov usaj za pol leta... -.- al pa še več, res se mi lušta ena pavza ane... -.- pa bi delala pa zaslužla pa pustila faks naj se drugi z njim jebejo in pičila čez lužo. (((:
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Sarah Sre 16 Sep 2009, 1:44 pm

ha! moj kraj je pa ratu znan! chuckle ne, sej joke Razz
ampak je bil prispevek v eni oddaji. so snemali trgatev lih pr tistih kjer sem jz trgala ampak lih na tisti dan ko mene ni blo (hvala bogu, ker so bl ivsi malo smešni chuckle ). pa potem pa so prišli še na eno najbolj znano (in najbolj drago Razz) turistično kmetijo k je tud v mojem kraju^^
moram mal oglaševat našo vipavsko dolino ne Razz
http://www.rtvslo.si/play/na-lepse-oddaja-o-turizmu/ava2.44612734/
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Adrienne Sre 16 Sep 2009, 7:43 pm

hehehe kok se ti zdi Razz

js sm pa dons res dobre volje. Smile izpit sm znala, začuda Razz pa 100 evrov mam preveč na računu, kr sploh ni slabo Smile
sam zebe me komad, res sm se prehladila učer k sm šla na kolo -.-
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Sarah Pet 18 Sep 2009, 11:30 am

opa, od kod pa ti dobila teh preveč 100 evrov? sej če jih ne rabiš se priporočam Razz Razz
oh ja, danes sem opravila še zadnji izpit. ampak raje ne bom preveč komentirala in bla optimistična, nazadnje ko sem bla pr tem izpitu tko optimistična sem sfalila 2 točki do pozitivnega Very Happy

kako ste kej? noben se nč ne oglaša več na forumu -.- še Leon je spet nekam izginil?
Silver & Ad, se bom potrudla ta vikend vajin odgovor spackat Razz
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Adrienne Sob 19 Sep 2009, 2:08 pm

hehehe je že šlo za vožnjo -.-
mela sm pa od fotra žepnino, k so jo z zamudo nakazali in ko sm šla gledat 8. (ko bi že mogla bit) sm mislna da je uno že zraven šteto, pa še ni blo. Smile

js tud ne bi soce komentirala ja. če bom po kakem glupem čudežu zbrala 11,5 točke sm genij. -.- kake so ble to. sj sm use znala, samo esejski tip - SPET - ne. je blo neki od Marxa ko nism pr vsem o tem tipu zasledila in mi res mori ko sm ga znala celga na pament pa nism vedla o čem se gre unu... neki o kapitalizmu. pa je rekla naj ne nakladamo če ne vem, kako naj pol kaj zbluzim če bo itak 0 točk an konc? -.- to babo prov sovražm, bolj ko pa uno Roterco, majkemi. -.-

ma je Leona bom js za ušesa, moje pa tud zdej ko mam čas. noben nl ne napiše. -.- forum se je kr ustavu. halo???
ohhh :

js sm pa zlovdala neko čudno Bones verzijo in zj čakam da ser zlovda druga, res trajaaaaaaaaa... -.- pa čakala sm like 3 mesce na 18. september. -.-
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Sarah Sob 19 Sep 2009, 5:46 pm

mja tista od soce je res čudna.
omg jz pa tok ne vem al naj grem na izmenjavo al ne. če naredim izpit ane -.- če bi šel še kdo z mano bi blo vse tok bolj enostavno.... -.-

ampak važno je da so naši učer zmagal hrvate smitten tud če danes ne zmagajo srbov mi je vseeno, zame so že prvaki smitten

drugače pa, kako kej? jz se danes prvič po koncu osnovne šole dobim z ex-sošolkami mr green tole bo še interesantno ane^^

pa začetek pete sezone supernaturala je orgazmičen smitten
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Adrienne Pon 21 Sep 2009, 11:58 am

a no shit? Razz
js grem takoj s tabo Smile sam plači mi use, js sm že brez keša Xd itak bom pa mela čs ker mal dvomm da pridm v 2. letnik Sad

ma kok sm pa glede košarke jezna... sodniki so nas stal drugga mesta, poškodbe pa pol še prvega. -.- lih dons sm v žurnalu brala od predsednika slo. košarkse zveze kk je jezn in bo na FIBO naslovil neki vprašanj glede sodnikov pa tega, ker majo menda v rokah vse Španci pa Grki tm v vodstvu FIBE. Smile bomo vidl kaj bo zrihtov. Smile

js sm pa 3x pogledala prvi del Bones. Let's talk - Page 22 863526 Let's talk - Page 22 863526 Let's talk - Page 22 863526 Let's talk - Page 22 863526 Let's talk - Page 22 863526
mal me še bega use skup ampak če bosta B/B na konc skup je men usen kva delata ^^

pa drgač? kako kej?
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Sarah Sre 23 Sep 2009, 3:02 pm

ha še zase ne bom mela, kaj šele za koga druzga Razz
jao še zmer ni rezultatov zadnjega izpita, tko da v prvem semestru res ne morem it nikamor -.- upam da se bo dalo menjat da grem raj v poletnem semestru gor, če naredim. tako da Ad, je velika verjentost da lahk greva tattoo skup narest Razz

eh ma ne glede na to da niso kolajne osvojil so bli za moje pojme razen špancov najboljša reprezentanca Wink če gledaš so zmagal vse tekme in tiste 3 k so izgubil dve od njih so zgubil po podaljšku komi, eno pa sam za eno piko v rednem delu. tako da ja, zakon so smitten

drugače pa sem si KONČNO pogledala the vampire diaries in morm priznat da je res všečna ta stvar smitten ian je itak tko ko zmer fakin' gorđs smitten

drugače pa sem se zdele spravla brat drugi del twilighta, thank you very much Ad za šeranje Razz sam mi je mal čudno brat na kompu to stvar tako da mi gre počasi -.-
drugače pa uživam še zadnje dneve počitnic What a Face
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Adrienne Sre 23 Sep 2009, 9:08 pm

heh. Razz
ma dj js sm spet beblerja zarila pa sm mela res dobr filing, pa vojaško sm namest zaslužene 9 dobila fakin 7. -.- popizditis bpm fasala, prov res. skoz mn šans mam da pridm v drug letnik ane... -.-
uh fajn. Smile js ga grem tko šele drug tedn delat k zj ne vem kaj majo tm v cultu ta tedn neki... -.-

ma sj bi zadnje dve tko mogl zmagat Wink pa bit drugi. tko da jbg. Razz

jaaaa a ni no??? Smile najbol.
js sm pa vse TB pogledala, I LOOOOOOOVE IT!!! Smile
pa community pa bored to death sm pilota pogledala pa morm še kak del vidt da se odločm al bom gledala a ne...
pa HIMYM tanov del za LEGEN... wait for it ... DARY!!! Very Happy Let's talk - Page 22 863526 BRo forever!!!
Housea se mi pa še ne da Razz mal mi je energije zmankal XD jutr.

ni za kj. Razz
sj je mal weird ampak se navadš...
js pa zj berem Digitalna trdnjava Let's talk - Page 22 863526 Dan Brown rox my sox 4ewa! Very Happy
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Sarah Sre 23 Sep 2009, 9:18 pm

a pol je še možnost da prideš v 2. letnik? kul. jz sam upam da res naredim tale izpit od petka, ampak ajde, tud če ga ne naredim ne bo hudo. si bom pač malo bolj na izi vzela naslednje leto Very Happy
a si si mogoče vzela kej časa za obdelat moj tattoo? ^^

ha, i told you so Very Happy sam škoda k ma vsaka sezona sam po dvanajst delov -.-
jz sem se odločla da si ne nakopljem preveč nadaljevank novih naenkrat, tako da od teh sem se odločla gledat sam novi melrose pa VD pa beautiful life. (: danes sem si housa pogledala. kar kul del no, čeprav meni ni bil neki grozno wau Smile pa fringa moram še prvi del pogledat pa se mi neee daaa Smile HIMYM sem pa tud jz si pogledala. upam da KONČNO zvemo how he met their mother Razz

doh teh knjig sploh ni frej v naši knjižnici jebela jim -.- and indeed, D. Brown rocks smitten

zdele sem pršla z enournega laufanja in mam filing da mi bodo noge vsak cejt odpadle Smile
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Ray Pet 25 Sep 2009, 11:36 am

Pa vidim tak samo vaju dve v pogovoru Very Happy ahhh sj bo Wink mal more minit šola pa da vsem spet gre malo preko glave pa to... pol pa bodo spet nova zanimanja za forume pa dogodivščine ^^
Ray
Ray
Street Thug
Street Thug

Število prispevkov : 213
Izkušnje : 208
Join date : 31/05/2009
Age : 34
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Adrienne Pet 25 Sep 2009, 4:51 pm

Sarah je napisal/a:a pol je še možnost da prideš v 2. letnik? kul. jz sam upam da res naredim tale izpit od petka, ampak ajde, tud če ga ne naredim ne bo hudo. si bom pač malo bolj na izi vzela naslednje leto Let's talk - Page 22 Icon_biggrin
a si si mogoče vzela kej časa za obdelat moj tattoo? ^^

ha, i told you so Let's talk - Page 22 Icon_biggrin sam škoda k ma vsaka sezona sam po dvanajst delov -.-
jz sem se odločla da si ne nakopljem preveč nadaljevank novih naenkrat, tako da od teh sem se odločla gledat sam novi melrose pa VD pa beautiful life. (: danes sem si housa pogledala. kar kul del no, čeprav meni ni bil neki grozno wau Let's talk - Page 22 Icon_smile pa fringa moram še prvi del pogledat pa se mi neee daaa Let's talk - Page 22 Icon_smile HIMYM sem pa tud jz si pogledala. upam da KONČNO zvemo how he met their mother Let's talk - Page 22 Icon_razz

doh teh knjig sploh ni frej v naši knjižnici jebela jim -.- and indeed, D. Brown rocks Let's talk - Page 22 863526

zdele sem pršla z enournega laufanja in mam filing da mi bodo noge vsak cejt odpadle Let's talk - Page 22 Icon_smile

ma ja je ena prošnja k jo oddaš pa če je dobr razlog te spustijo Wink
ma pa sj bo no, ne se sekirat Wink maš do 26. leta čas se afnat Razz
zdejle grem, mal sm pozabila, sorry.

ja, prehitr je konc. ^^ in bajdvej, un tip je William, ampak južnjaška okrajšava za to ime je Bill Wink zato ga pa tko kličejo vsi. Let's talk - Page 22 197985 tko da ne ti men Razz
house je pa men kul začetek sezone Let's talk - Page 22 863526 pa zdej gledam še cougar town Let's talk - Page 22 863526 pa the forgotten pa the good wife. Let's talk - Page 22 987417
joj js isto, nej že pove da se pol lahko BRo posvetimo ^^ Let's talk - Page 22 863526 Let's talk - Page 22 863526 Let's talk - Page 22 863526 Let's talk - Page 22 863526 Let's talk - Page 22 863526

sm jo js tud komej dobila Smile učas maš pa srečo, sploh tkole na začetk šole k folk nima časa brat ^^

men bojo tud, že par dni hodm peš na bus, dons sm laufala k sm ga skor zamudila... -.-

oh Riley upam da res ane...
a si za en klepet tm v El Mundo? Smile
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Ray Pet 25 Sep 2009, 5:18 pm

Hehe lahko Smile
Ray
Ray
Street Thug
Street Thug

Število prispevkov : 213
Izkušnje : 208
Join date : 31/05/2009
Age : 34
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Adrienne Pet 25 Sep 2009, 5:39 pm

boš ti al js?

js sm pa zdejle spisala prošnjo, v pondelk jo pa tja nesem pa upam na najbolš Wink
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Sarah Sob 26 Sep 2009, 6:49 pm

Adrienne je napisal/a:ma ja je ena prošnja k jo oddaš pa če je dobr razlog te spustijo Wink
ma pa sj bo no, ne se sekirat Wink maš do 26. leta čas se afnat Razz
zdejle grem, mal sm pozabila, sorry.

ja, prehitr je konc. ^^ in bajdvej, un tip je William, ampak južnjaška okrajšava za to ime je Bill Wink zato ga pa tko kličejo vsi. Let's talk - Page 22 197985 tko da ne ti men Razz
house je pa men kul začetek sezone Let's talk - Page 22 863526 pa zdej gledam še cougar town Let's talk - Page 22 863526 pa the forgotten pa the good wife. Let's talk - Page 22 987417
joj js isto, nej že pove da se pol lahko BRo posvetimo ^^ Let's talk - Page 22 863526 Let's talk - Page 22 863526 Let's talk - Page 22 863526 Let's talk - Page 22 863526 Let's talk - Page 22 863526

sm jo js tud komej dobila Smile učas maš pa srečo, sploh tkole na začetk šole k folk nima časa brat ^^

men bojo tud, že par dni hodm peš na bus, dons sm laufala k sm ga skor zamudila... -.-

oh Riley upam da res ane...
a si za en klepet tm v El Mundo? Smile

bom držala pesti Very Happy

hehe aj nou, sem tud jz pol ugotovila. sam wtf, kaj pa bi blo narobe z okrajšavo Will? Mislim, Bill iz Williama, karneki no XD

BRo? Barney & Robin?

mja, mormo mal k lajfu spravit ta forum. ampak men je lih usb ključk za net crknu na laptopu tako da se moram švecrat na drugih že tko preveč zasedenih kompih pr naši bajti -.-
mormo eno akcijo zrihtat Smile sam zdej je itak polovica mafijcev v priporu pr nas, ne vem zakaj se ne zmigajo tam -.-
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Adrienne Ned 27 Sep 2009, 11:22 am

fala ^^

ma ja no men tud ni blo nč jasn ampak je to fakin pogosto Wink

jap Let's talk - Page 22 863526 Let's talk - Page 22 863526 Let's talk - Page 22 863526 Let's talk - Page 22 863526 Let's talk - Page 22 863526 Let's talk - Page 22 863526 Let's talk - Page 22 863526 Let's talk - Page 22 863526

ma sj bo, sj smo rekl, novo leto pa to, pa mal vizualne spremembe neb škodvalo... Wink se bom vrgla v delo en dan Wink
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Ray Tor 29 Sep 2009, 1:10 am

ahhh revija končno prišla iz tiska, nič več nervoznega spanca, zdj še sam snow patrol poslušam Very Happy

nč, grem napisat tisto najino srečanje z Adrienne Smile Rileyja bom malce spremenil...nebo več tak zagrižen psycho interogejšn freak, pa brez zamere Smile

https://podzemlje.slovenianforum.com/brooklyn-f13/park-brooklyn-t185.htm#9446
Ray
Ray
Street Thug
Street Thug

Število prispevkov : 213
Izkušnje : 208
Join date : 31/05/2009
Age : 34
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Adrienne Tor 29 Sep 2009, 10:01 am

ktera revija to? Smile

uuu sm vidla ja, sm mislna da bo kaka jaga po miamiju tm pr el mundo restavraciji ampak bo tole tud vredu Wink odpišem ko pridem domov Smile

si ja in abaut 2 hrs Razz papa
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Ray Tor 29 Sep 2009, 10:45 am

Študentski brezplačnik, naj bi bil za vse univerze v mariboru sam smo morali že skrajšat naklado, ker se nobenmu ne da raznašat revije po drugih univerzah hah... It's not perfect yet...but it will be ^^ no ja glavno da mam zdj mal miru do novembra pol pa zopet x)

šur šur Very Happy ti si kr vzemi čas, maaa tam pri el mundu je bla že neka gužva Smile treba mal tudi popisat teme ki so mal prazne hehe
Ray
Ray
Street Thug
Street Thug

Število prispevkov : 213
Izkušnje : 208
Join date : 31/05/2009
Age : 34
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Sarah Tor 29 Sep 2009, 1:14 pm

hello Very Happy
mene bo trenutno razneslo od veselja, ratal mi je naredit izpit in prilest do 3. letnika smitten ampak sem se začela počutit nekam staro Laughing

a se bo še kdo drug kej oglasil al bomo sam mi trije spamali tle? Very Happy
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

Let's talk - Page 22 Empty Re: Let's talk

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 22 od 24 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu