Podzemlje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prijava

Pozabil/a sem geslo

Latest topics
» Sign up here.
Poročila o končanih primerih EmptyPon 11 Jun 2012, 8:19 pm by Lexy McFall

» Wanna chat with me?
Poročila o končanih primerih EmptyČet 23 Dec 2010, 2:23 pm by Dimitri

» Klepet
Poročila o končanih primerih EmptySre 22 Dec 2010, 9:57 am by Dimitri

» Do not miss.
Poročila o končanih primerih EmptyPon 14 Dec 2009, 1:46 pm by Sarah

» I'm listening...
Poročila o končanih primerih EmptyPon 07 Dec 2009, 9:09 am by Amanda

» RPG opomnik
Poročila o končanih primerih EmptyPet 04 Dec 2009, 11:30 pm by Julia

» I prefer X over Y...
Poročila o končanih primerih EmptyPet 04 Dec 2009, 9:03 pm by Amanda

» Lookin' for the icons.
Poročila o končanih primerih EmptySre 02 Dec 2009, 7:01 pm by Jaimini

» Jay`s sweet home
Poročila o končanih primerih EmptyTor 01 Dec 2009, 4:54 pm by Jaimini


Photobucket

Na forumu trenutno poteka mesec

JANUAR


Dogajanje se odvija v mestih
NEW YORK, USA
MIAMI, USA

Photobucket

FBI motm
~

MIM motm
~

NYM motm
~

FORUM motm
~




Photobucket

Photobucket
Sarah && Adrienne

April


Julia
Photobucket

Silver
Photobucket
Statistics
Imamo že 28 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je Lexy McFall

Uporabniki so skupaj objavili že 4297 prispevkov in 359 subjects

Poročila o končanih primerih

2 posters

Go down

Poročila o končanih primerih Empty Poročila o končanih primerih

Objavlja by Sarah Pet 05 Jun 2009, 1:14 pm

Tu bodo zbrana poročila končanih primerov (uspešnih in neuspešnih) preiskovalcev in agentov FBI.
Zajemala bodo vse od same priprave na preiskovanje do aretacije in dogajanja na zasliševanju.
Šele z oddajo tega poročila bo primer tudi zaključen in preiskovalcev bo dobil zaslužene točke izkušenj in nov primer.
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

Poročila o končanih primerih Empty Re: Poročila o končanih primerih

Objavlja by Silver Tor 28 Jul 2009, 2:34 pm

"V Bronxu, natančneje v Osvaldo International, bolje znano tudi kot Osvaldov brivski in frizerski salon se je zgodil rop. Osvaldo je sicer že stari znanec FBI, saj je nekaj let nazaj še deloval kot član Podzemlja in prav zaradi tega lahko sklepamo, da je bilo pri 'ropu' na delu Podzemlje. Osvaldo bo sicer vse poskušal zanikati, saj je imel malo preveč opravkov z FBI v njegovih letih pri Podzemlju. Toda naša naloga je, da poskušata izvleči kar največ podatkov iz njega. Kdo ga je oropal, zakaj ga je oropal in nenazadnje - če lahko opiše napadalca. Če se slučajno zlomi in bo pripravljen na sodelovanje, pošljite po enega od tehnikov, da z njegovo pomočjo naredi skico napadalca. Potem se vrnita nazaj in preglejta našo bazo že prijetih članov Podzemlja, če se profil napadalca mogoče ujema s katerim od članov. In če se... no ja, poskrbita da tega člana ujameta pri delu."

Poročilo

''Iz Bronxa smo dobili obvestilo, da je bil oropan Osvaldo International, Osvaldov brivski in frizerski salon, in moja naloga je bila, da rop podrobneje raziščem. Še pred samim raziskovanjem kaj natančno se je zgodilo, so bila naša sumničenja, da je bil rop povezan s Podzemljem, precej utemeljena, saj je lastnik Osvaldo, še nekaj let nazaj deloval kot njihov član in je tudi že stari znanec FBI. Sama sem ga obiskala v njegovem salonu v Bronxu in ga temeljito zaslišala v zvezi s celotnim ropom, ki se je zgodil dan poprej enkrat v dopoldnevu. Nič presenetljivega se je sprva upiral, a zaradi hitre vzkipljivosti in živčnosti, po kateri pa je Osvaldo tudi znan, se je začel zapletati v svojih odgovorih. Posegla sem po drastičnih ukrepih in s tem še bolj pritisnila nanj. Naposled se je le z zlomil in z mojo obljubo popolne imunitete, mi je le odgovoril na zastavljena vprašanja. Spomnil se je, da je šlo za napadalko – rdečelaso žensko, ki mu je grozila s pištolo in mu ukradla 1500 $. Na njej ni opazil nič posebnega, napadalka pa tudi ni nosila nikakršnih rokavic, zato sem domnevala, da je mogoče na vratih pustila kakšne prstne odtise, čeprav je bila velika možnost, da bodo povsem neuporabni, saj je v Osvaldov salon tudi po ropu prihajalo in odhajalo kar nekaj ljudi. Do tu je teklo vse gladko, potem pa se je spet zakompliciralo, ko sva prešla na samo jedro težave. Torej, zakaj je bil ukraden prav on in zakaj prav ta vsota. Spet sem pritisnila nanj, da mu bo imuniteta odvzeta, če se ne bo držal svojega dela dogovora in ker ga je to precej zaskrbelo, je vse priznal. Osvaldo jim je pred leti, ko je bil še član Podzemlja, ukradel to vsoto denarja, ki so jo sedaj izterjali nazaj. S tem so se naša sumničenja, da je bil rop res povezan s Podzemljem potrdila. K Osvaldu sem kasneje poslala tehnike, ki so skupaj z njim naredili skico napadalke in forenzika, ki je na vratih res našel sicer nekoliko nepopoln prstni odtis, a dovolj viden, da sem ga lahko primerjala s tistim v naši bazi podatkov. Tudi skica je bila kar natančna, tako da smo napadalkin profil našli v eni izmed članic Podzemlja. Gre za Yvonne Lillian Gibson, staro 24 let, živečo v Brooklynu. Ker sem imela premalo trdnih dokazov (prstni odtis, skica in Osvaldovo pričanje), da bi dobila nalog za njeno aretacijo, sem vsem policijskih enotam razposlala njeno sliko, da bi me obvestili, če bi jo sami prej našli pri kriminalnem dejanju, kot bi jo sama. Danes zjutraj so me res obvestili, ampak o njeni smrti. Na eni izmed ulic Bronxa so našli rdečelaso žensko, ki je bila podobna ženski iz slike. Res sem se zapeljala do mrtvašnice in potrdila njeno identiteto. Yvonne Lillian Gibson je umrla zaradi izkrvavitve iz glavne arterije, saj so ji prerezali vrat. Primer je zaradi umora glavne osumljenke zaključen, saj ni bilo dokazov, da bi pri kriminalnem dejanju s komerkoli sodelovala. Preiskavo umora pa je prevzela NYPD in njihov oddelek za umore.''

Preiskovalka Peabody, Silver Delaney
Silver
Silver
Pomočnik generalnega direktorja
Pomočnik generalnega direktorja

Število prispevkov : 318
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island, New York

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu