Podzemlje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prijava

Pozabil/a sem geslo

Latest topics
» Sign up here.
Let's talk EmptyPon 11 Jun 2012, 8:19 pm by Lexy McFall

» Wanna chat with me?
Let's talk EmptyČet 23 Dec 2010, 2:23 pm by Dimitri

» Klepet
Let's talk EmptySre 22 Dec 2010, 9:57 am by Dimitri

» Do not miss.
Let's talk EmptyPon 14 Dec 2009, 1:46 pm by Sarah

» I'm listening...
Let's talk EmptyPon 07 Dec 2009, 9:09 am by Amanda

» RPG opomnik
Let's talk EmptyPet 04 Dec 2009, 11:30 pm by Julia

» I prefer X over Y...
Let's talk EmptyPet 04 Dec 2009, 9:03 pm by Amanda

» Lookin' for the icons.
Let's talk EmptySre 02 Dec 2009, 7:01 pm by Jaimini

» Jay`s sweet home
Let's talk EmptyTor 01 Dec 2009, 4:54 pm by Jaimini


Photobucket

Na forumu trenutno poteka mesec

JANUAR


Dogajanje se odvija v mestih
NEW YORK, USA
MIAMI, USA

Photobucket

FBI motm
~

MIM motm
~

NYM motm
~

FORUM motm
~




Photobucket

Photobucket
Sarah && Adrienne

April


Julia
Photobucket

Silver
Photobucket
Statistics
Imamo že 28 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je Lexy McFall

Uporabniki so skupaj objavili že 4297 prispevkov in 359 subjects

Let's talk

+7
Silver
Sarah
Ray
Lucy
April
Christian
Adrienne
11 posters

Stran 1 od 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

Go down

Let's talk Empty Let's talk

Objavlja by Adrienne Pet 21 Avg 2009, 10:29 pm

No, je bil že čas za novo temo. ^^

Kako ste kaj? Smile
Meni je tko vročeee o.O grem kar pod tuš in spat, ker komi živim.
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by Christian Pet 21 Avg 2009, 10:48 pm

Hej, čer. Smile

Jaz sem izmučen do konca, sem bil s kolesom celo popoldne okrog... Bled, Bohinj itd. Zakon! Smile

Pa ostali? Smile
Christian
Christian
Zdravnik
Zdravnik

Število prispevkov : 97
Izkušnje : 38
Join date : 07/06/2009
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by April Pet 21 Avg 2009, 11:03 pm

halooo.
jst sm tut čist zmrkana. ceeeu tedn se podim okol s tema tamalima dvema, pa ful je uroče in sta totalno zmatrana/sitna, tko da niso lahke..

jutr pa domuuu, pa verjetno na zmelkow. zdj pa tuhtam a se mi da it dons nalogo pisat, al bom počakala Smile
April
April
Underboss
Underboss

Število prispevkov : 219
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, NY

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by Christian Pet 21 Avg 2009, 11:06 pm

eh. otroci. brrrr. Evil or Very Mad Laughing jaz to ne bi mogel za noben denar...

jaz sem tko fertik da se mi še pod tuš ne da. ampak bo treba. čeprav... če ne grem, ne bo nič komarjev dons v sobi Very Happy
Christian
Christian
Zdravnik
Zdravnik

Število prispevkov : 97
Izkušnje : 38
Join date : 07/06/2009
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by April Pet 21 Avg 2009, 11:13 pm

hahaha ja jst se odkupujem za stare "grehe" pa sm mal za varuško Smile

kaj ma pa tuš s komarji? men se je pa zakon tle tuširat, kr majo radijo u tuš kabini ugrajen. hahaha. učeri sm se tuširala na "love hurts" Smile
April
April
Underboss
Underboss

Število prispevkov : 219
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, NY

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by Christian Pet 21 Avg 2009, 11:15 pm

aaaa tako Smile dobro da mam jaz še dve sestri preden bi vrsta za varuško padla name Very Happy

glede na vse vonjave, ki jih oddajam, malo dvomim, da bi ker komar upal do mene Razz
resno? to pa nisem vedel da obstaja. hehe. groza, kaj vse se folk zmisli.
Christian
Christian
Zdravnik
Zdravnik

Število prispevkov : 97
Izkušnje : 38
Join date : 07/06/2009
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by April Pet 21 Avg 2009, 11:18 pm

aaahaha... sj sva obedve s sestro tle, sam ona skos "joooj ne upam se ga prjet" ja cjao ful si mi u pomoč Smile

iiih, pomoje njim bol tvoja kri diši, ne tvoj švic Smile
in ja, odbito je, me prou zanima kaj bo dons. hih.
April
April
Underboss
Underboss

Število prispevkov : 219
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, NY

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by Christian Pet 21 Avg 2009, 11:26 pm

ja kolk pa je to staro? Surprised

ja ampak morajo prek švica do krvi. Razz pa dobro, ni to glih 'okusna' tema. govoriva o mojem švicu lepo prosim. Razz Very Happy

kaj še poveš lepega? Smile
Christian
Christian
Zdravnik
Zdravnik

Število prispevkov : 97
Izkušnje : 38
Join date : 07/06/2009
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by April Pet 21 Avg 2009, 11:32 pm

ena ma let pa 2 mesca, drug pa mesc pa pou Smile

Drgac pa ja, tvoj svic... Hmjeh Smile uuuh ful sm vesela da grem dam jutr, pa tut ce ne bom cist sama. A ti kej ves kje se da kasne ugodne postle kupit? Rabm eno zakonsko Smile
April
April
Underboss
Underboss

Število prispevkov : 219
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, NY

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by Christian Pet 21 Avg 2009, 11:35 pm

ojej. ja - ni denarja, da bi jaz pazil tko majhne. Razz

kaj? moj švic je čist sexy mr green zobje Razz

postle? mja, ker jaz sem res mojster na tem področju Razz mr green js mam v nemčiji vse iz Ikee ker jo mam precej blizu. in je dost poceni če primerjam s kakšnim rutarjem pa tko... sam sej pr nas je sploh ni ane? scratch
Christian
Christian
Zdravnik
Zdravnik

Število prispevkov : 97
Izkušnje : 38
Join date : 07/06/2009
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by April Pet 21 Avg 2009, 11:45 pm

hah, ce bi mi usaj placal. Butl jst, a? Smile

jst nism nkol rekla da ni sexy, sam si hotu o drugih stvareh govort Smile

Uuu ikea. aj lajk. Men je zakon, sam je najblizja u avstriji. Pa je preci pocen ja, ampak bi bla pol dostava svinsko draga, kr avta pa nimam dost velikga da bi prepelala...
Moi je sveze stusirana Smile
April
April
Underboss
Underboss

Število prispevkov : 219
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, NY

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by Christian Pet 21 Avg 2009, 11:49 pm

ja komu pa potem paziš? sorodnikom? sem mislil da maš tko... počitniško delo al nekej. Smile
no sej js mam pa prakso, da mačkom pa psom termometre zastonj v rit potiskam. No

jaz sem ciljal na tvoj 'hmjeh' Razz

aja zdej je že v celovcu, sej res.
pa sej ikea ma vse tko narjeno da sam sestaviš. mi smo celo dnevno sobo v avtu prpelal domov Wink Very Happy

ok js grem res pod tuš - sicer ni tko fensi kot tvoj ampak po mojem za silo bo. Razz
se slišmo jutri. ajde
Christian
Christian
Zdravnik
Zdravnik

Število prispevkov : 97
Izkušnje : 38
Join date : 07/06/2009
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by April Pet 21 Avg 2009, 11:55 pm

pazm enim druzinskim prjatlom kr je on (ocka od teh) mene pazu ko sm bla mala... Zato sm pa rekla stare "grehe"...
Hahahaha bogi mucki. Drgac je pa moje studentsko delo tut zanc. Ucejne razvajene lublanske mladine kko bordat. Bleh.

Ta moj hmjeh si pol sam mal narobe interpretirav Smile

Hmmm pol misls da bi slo? Sam zih ste vi mel vec avto. Nooo ja ce bi nama fotr pasata posodu poool bi blo ane Smile
Heh, uzivi. Sj jst sm se dins zadnc kr sm tukj pr nih doma, pol grem pa dam k nasi dougocasni ban. Ajdi, ziu Smile
April
April
Underboss
Underboss

Število prispevkov : 219
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, NY

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by Gost Sob 22 Avg 2009, 12:36 am

Heii js sm lih nazaj iz Kranja Very Happy smo šli s prjatli še mal pojest ker kosilo ni blo dovolj Very Happy pol smo se šli pa še z mopedi mal pelat Very Happy in zdej sm doma pa začuda nič zmatran Very Happy

kko ste pa vi drugač?

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by Lucy Sob 22 Avg 2009, 9:33 am

včeraj sem se zložla s skuterjem.. vse me boli, zato sploh nisem mogla spat. Rolling Eyes Sploh nevem kako sem padla, kr naenkrat smo bli na tleh, sej ni blo neke sile k je šlo čisto počasi pa še čalado smo mel vsi, samo ko eprvi skuter paso je pol še drugi za njim- vbistvu se je v njega zaletel. Še dobro je je blo tak na vaški cesto bolj, da ni blo kakih avtov. Sam roka me tak boliiii Rolling Eyes

Spala sem vsega dve uri, ker res nemoreš spat če je vroče, vse te boli pa še srbi od komarjev.

Zdaj bom še v sobi do kakšnih devetih vsaj, da mama ne bo čudno gledala kaj sem se vstala tako zgodaj, če bi vedla da smo padli včeraj bi me itak ubila.

Komaj čakam torek, da grem v kino, kr nisem bla že skoraj deset dni. Doma je tak brezveze..

in ostali?
Lucy
Lucy
Street Thug
Street Thug

Število prispevkov : 199
Izkušnje : 111
Join date : 31/07/2009
Kraj : Miami Beach

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by Ray Sob 22 Avg 2009, 11:00 am

uhhh pa si prepričana da nimaš česar zlomljenega? Kaj to si pri veliki hitrosti zletela al pri mali? Rileyja že skrbi Smile

ahh jaz sem včeri naredil nekaj več deset kilometrin z rolerji, ki pa že tak razpadajo da me je blo strah, da nebi ki na sredi ceste razpado naenkrat haha. Danes spal ko angelček no sicer sem šel spat ob enih zjutraj, sm še Dexterja začel gledat xP
Ray
Ray
Street Thug
Street Thug

Število prispevkov : 213
Izkušnje : 208
Join date : 31/05/2009
Age : 34
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by Sarah Sob 22 Avg 2009, 11:09 am

uuu še en oboževalec Dexterja smitten
drugače pa ja, jz sem tud danes zgodi ustala. in to sam zarad zmešanga soseda k je navsezgodi neki obdelavu trte Rolling Eyes

učer sem si še ta drugič pogledala ledeno dobo 3. smitten sem jo našim zapekla na CD k so rekli da bi radi vidli film, pol sem pa kar ostala in gledala z njimi, tok je fajn filmček mr green

drugače pa mam filing da bom jz umrla od lenobe ta poletje Very Happy
komi čakam drug vikend da se grem vsaj malo ven znoret (beri: napit mr green )
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by Silver Sob 22 Avg 2009, 11:15 am

a pol je ful fajn tale Dexter? (: da vidm če se mi ga splača dol zloadat Razz

Sarah, a si kje dobila kašno dobro verzijo te Ice Age 3 ko js bi to tut še ekrat ful rada gledala, ko je res do konca funny, pa še uni mali dinozavčki so res ful luštni smitten

men se zdi, da je ful hitr minilo, čeprov se je na zečetku še precej vlekl (:
js pa komi čakam konc septembra, da bomo še s tremi skup naredle žurko za 20-tke mr green
Silver
Silver
Pomočnik generalnega direktorja
Pomočnik generalnega direktorja

Število prispevkov : 318
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island, New York

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by Sarah Sob 22 Avg 2009, 11:32 am

ja ja, ful je fajn Very Happy okej, priznam da me prvih par delov ni tko ful povleklo, ampak ob koncu prve sezone sem čist padla notr Very Happy

mislim da sm jz TEGA povlekla dol, kvaliteta je super Wink jaaa, ful so lušni, še bolj mi je pa Peaches smitten

mhm, sej minilo je res hiter, ampak kaj ko mamo pred sabo še en mesc počitnic Very Happy joj jz bi tok rada da čimprej naredim tista dva izpita k sta mi ostala da vem al grem na izmenjavo al ne silent to mi je najhujši k ne vem al si moram rihtat stanovanje in zaprosit za zamrznit študenta al ne, al si moram evropsko zdravstveno kartico urihtat al ne,... Rolling Eyes
opa, kul Very Happy najboljš je met skupi žurke ja, prideš bolj poceni skozi Razz do konc septembra pa so v naših koncih skor vsak vikend neke žurke, komi čakam smitten
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by Silver Sob 22 Avg 2009, 11:44 am

no, pol si pa bom pogledala Very Happy čeprav zdj komi čakam, da pride Vampire Diaries smitten pa Lie To Me bi tut spet rada gledala (:

a maš to prek torenta pol? ko js sm že dve verziji snela dol, sam je bila obupna kvaliteta, tko slike kot tut zvoka. jaa, Peaches je tut smitten Buck je pa itak cela pojava chuckle

oh, to je res glupo pol, ko se ne morš nč vnaprej menit pol Neutral ah sam itak boš nardila (: sj kdaj pa pol greš?^^
tut to ja, pa še dost več folka je (: vsak povab svoje in pol se tega ful velik nabere^^
na našem koncu je pa dons BFM smitten sam grem že na eno drugo žurko, tko da na žalost mi ne bo uspel še na to, pa next time (:
Silver
Silver
Pomočnik generalnega direktorja
Pomočnik generalnega direktorja

Število prispevkov : 318
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island, New York

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by Lucy Sob 22 Avg 2009, 11:47 am

Riley je napisal/a:uhhh pa si prepričana da nimaš česar zlomljenega? Kaj to si pri veliki hitrosti zletela al pri mali? Rileyja že skrbi Smile

ahh jaz sem včeri naredil nekaj več deset kilometrin z rolerji, ki pa že tak razpadajo da me je blo strah, da nebi ki na sredi ceste razpado naenkrat haha. Danes spal ko angelček no sicer sem šel spat ob enih zjutraj, sm še Dexterja začel gledat xP

ma pomoje ne, tak fejst me spet ne boli. počasi smo šli, kr ma ta skuter itak blokado. sem pa zdaj zvedla, da ma en roko zlomljeno ja Sad lepo, da te skrbi Razz
Lucy
Lucy
Street Thug
Street Thug

Število prispevkov : 199
Izkušnje : 111
Join date : 31/07/2009
Kraj : Miami Beach

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by Sarah Sob 22 Avg 2009, 11:58 am

Silver je napisal/a:no, pol si pa bom pogledala Very Happy čeprav zdj komi čakam, da pride Vampire Diaries smitten pa Lie To Me bi tut spet rada gledala (:

a maš to prek torenta pol? ko js sm že dve verziji snela dol, sam je bila obupna kvaliteta, tko slike kot tut zvoka. jaa, Peaches je tut smitten Buck je pa itak cela pojava chuckle

oh, to je res glupo pol, ko se ne morš nč vnaprej menit pol Neutral ah sam itak boš nardila (: sj kdaj pa pol greš?^^
tut to ja, pa še dost več folka je (: vsak povab svoje in pol se tega ful velik nabere^^
na našem koncu je pa dons BFM smitten sam grem že na eno drugo žurko, tko da na žalost mi ne bo uspel še na to, pa next time (:

jaa, zdej se bo kmal spet vse začel smitten supernatural, house, lie to me, greek, itd. smitten preveč serij gledam Razz mene pa zanima kakšna bo serija Beautiful Life, al neki podobnega. od manekenov, k igra Mischa noter^^

torrenti ja, ne vem, tale je res super verzija no, bi skor rekla da je dvdrip čeprav pomoje ni k je preveč nov film, da bi že bla^^ Buck je res smešn ja chuckle always listen to Buck mr green

hope so smitten s prvim oktobrom Wink mislim, njim se predavanja začnejo komi z 22. oktobrom, ampak mamo še prej 3 tedne intenzivnega tečaja nemščine Smile

ooo, zadnjič sem bla na BFM ko so bli na prazniku terana in pršuta smitten pred njimi so bli Dan D ampak niso naredili niti pol tako zanimivega vzdušja kot BFM Very Happy če bo sreča grem septembra še enkrat nanje ko bodo nekje v naši bližini se mi zdi Very Happy konc septembra pa pride Zablujena Generacija v našo malo miceno vasico smitten lih fajn bodo 26. septembra, zadnja žurka pred izmenjavo^^
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by Silver Sob 22 Avg 2009, 12:08 pm

pa 90210^^ me zanima kakšna bo kej tale druga sezona Very Happy upam da Liam pride nazaj smitten ja, pa house (: konc mi je bil res sad, ko je šel kar v psihiatrično bolnico. sem slišala že za Beautiful Life... sj verjetn bo zanimiv^^

a na mininovi? grem js to pol še enkrat pogledat, če najdem bolš verzijo Very Happy pa una dva oposuma tut chuckle sploh tm, ko Sida rešujejo ven iz lave mr green

to je pol skor tko nekak k v Gradcu, ko morš tut izpit za nemščino najprej narest al neki podobnega.

BFM so res zakonski ja, tko da mi je mal žal, ker jih bom zamudila. uu zablujena generacija so tut dobri, sploh pa un njihov komad Sonce Nabija smitten
Silver
Silver
Pomočnik generalnega direktorja
Pomočnik generalnega direktorja

Število prispevkov : 318
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island, New York

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by Sarah Sob 22 Avg 2009, 12:18 pm

hja, 90210... na koncu mi je ratalo malo bedno vse skupi, ne vem zakaj. Liam je edini še vreden ogleda ja smitten pa zdele sem vidla da bodo kar novi Merlose Place začel predvajat o.O

kaj a ti linka k sem ti ga dala ne odpre? al ga splog nisi vidla? mr green na mojo besedo TEGA klikni par postov višje mr green ma vsi so ful smešni mr green diego je tud car mr green

mhm, saj tuki majo ful čudno no. kao da ta telaj ni obvezen, ampak se ne moreš prijavit v njihov študentski dom, če ga nisi naredil. whatever -.-

mhm, redke so slovenske skupine k so mi dobre. men so kul še Skalp, sploh zarad tega k igra noter kitaro moj bivši inštruktor vožnje ^^
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by Adrienne Sob 22 Avg 2009, 12:24 pm

yelloooooow Very Happy

kako kej? kaj so to zdej za ene kilometrske debate huh? Shocked
js sm tko zje*ana, pa se morm spet it učit. včerej mi niti 4 kave niso pomagale, lukšič mene prav uspava...
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Let's talk Empty Re: Let's talk

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 1 od 24 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu