Podzemlje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prijava

Pozabil/a sem geslo

Latest topics
» Sign up here.
Sarahino stanovanje EmptyPon 11 Jun 2012, 8:19 pm by Lexy McFall

» Wanna chat with me?
Sarahino stanovanje EmptyČet 23 Dec 2010, 2:23 pm by Dimitri

» Klepet
Sarahino stanovanje EmptySre 22 Dec 2010, 9:57 am by Dimitri

» Do not miss.
Sarahino stanovanje EmptyPon 14 Dec 2009, 1:46 pm by Sarah

» I'm listening...
Sarahino stanovanje EmptyPon 07 Dec 2009, 9:09 am by Amanda

» RPG opomnik
Sarahino stanovanje EmptyPet 04 Dec 2009, 11:30 pm by Julia

» I prefer X over Y...
Sarahino stanovanje EmptyPet 04 Dec 2009, 9:03 pm by Amanda

» Lookin' for the icons.
Sarahino stanovanje EmptySre 02 Dec 2009, 7:01 pm by Jaimini

» Jay`s sweet home
Sarahino stanovanje EmptyTor 01 Dec 2009, 4:54 pm by Jaimini


Photobucket

Na forumu trenutno poteka mesec

JANUAR


Dogajanje se odvija v mestih
NEW YORK, USA
MIAMI, USA

Photobucket

FBI motm
~

MIM motm
~

NYM motm
~

FORUM motm
~




Photobucket

Photobucket
Sarah && Adrienne

April


Julia
Photobucket

Silver
Photobucket
Statistics
Imamo že 28 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je Lexy McFall

Uporabniki so skupaj objavili že 4297 prispevkov in 359 subjects

Sarahino stanovanje

2 posters

Go down

Sarahino stanovanje Empty Sarahino stanovanje

Objavlja by Sarah Tor 26 Maj 2009, 10:49 pm

Sarahino stanovanje 35672803669525fc3c73
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

Sarahino stanovanje Empty Re: Sarahino stanovanje

Objavlja by Silver Čet 23 Jul 2009, 11:43 am

Zazrla se je v nebo, ki je bilo pokrito s temnimi nevihtnimi oblaki, kot že nekaj dni doslej. Avgust se je že zdavnaj prevesil v september in nekako je prav pogrešala tiste vroče poletne dni. Vse je bilo bolje, v primerjavi s tem deževjem, ki že nekaj dni ni hotelo ponehati. Čeprav pa se je vreme čudovito skladalo z njenim razpoloženjem, trenutnim potekom njenega življenja. Že nekaj časa se ji je zdelo, da so se ji nad glavo nakopičili črni oblaki in da so sončni žarki mnogo prešibki, da bi posijali skozenj. Zares se je znašla v dokaj nezavidljivem položaju, vendar se je trudila, da je to ne bi preveč oteževalo življenja in dela. Ni ji vedno povsem uspelo tako kot bi si želela, ampak če ne drugega, se je vsaj skušala potruditi. Tudi to je bilo že nekaj.
Umaknila je pogled iz neba in se razgledala po okolici. Staten Island je bil res lep in Silver je vse bolj razmišljala, če bi se preselila. Navsezadnje bo njeno stanovanje s časoma postalo premajhno in prihranjenega je imela dovolj denarja, da si omisli novo in najpomembnejše večje stanovanje. Zaenkrat je ostajala samo še pri misli na to, vendar je pravzaprav bilo le še vprašanje časa, kdaj se bo povsem odločila za selitev. Rahlo je stresla z glavo, da je spodila te misli ven iz glave in se raje napotila k stavbi, v kateri je imela Sarah svoje stanovanje, saj je bila že rahlo pozna. Sarah je sicer za zidovi FBI bila njena nadrejena in morala je ubogati njena navodila, a v zasebnem življenju pa sta še iz časov akademije bili precej dobri prijateljici in razlog, da se je Silver znašla pri FBI je bila prav zagotovo tudi Sarah. Vesela je bila, da jima je končno uspelo dobiti čas, da se srečati tudi izven službe. Pogrešala je že njune dolge pogovore, ki so se razvlekli v nedogled in na koncu sploh niso več imeli ne glave, ne repa.
Pospešila je korak, ko je zagledala, da nekdo prav stopa ven iz stavbe in še zadnji hip ujela vrata, preden bi se zaprla. Čez hodnik se je napotila do stopnic, čeprav bi brez težav zavila do dvigala. Zato se je le rahlo zadihano ustavila pred Sarahinimi vrati. Brez, da bi odlašala je roko dvignila k zvoncu in s prstom pritisnila nanj, da se je iz notranjosti zaslišalo zamolklo zvonjenje. Čez borih nekaj minut je že opazila kako se vrata pred njo odpirajo in še preden bi pred seboj sploh uzrla Sarahino postavo, se ji je nasmeh že razlezel od enega ušesa do drugega.

[Sarah smitten mal lame začetek, i know Neutral ]
Silver
Silver
Pomočnik generalnega direktorja
Pomočnik generalnega direktorja

Število prispevkov : 318
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island, New York

Nazaj na vrh Go down

Sarahino stanovanje Empty Re: Sarahino stanovanje

Objavlja by Sarah Čet 23 Jul 2009, 7:29 pm

Sarah je utrujeno ležala na kavču v dnevni sobi in uživala enega izmed redkih prostih popoldnevov, ki ji jih je namenila služba. V eni roki je držala kozarec ohlajenega rdečega vina, ki ga je počasi srkala, z drugo roko pa se je oklepala televizijskega daljinca in s palcem hitro in naveličano klikala po njem in spreminjala iz enega do drugega dolgočasnega programa. Sarah resnično ni bila človek, ki bi lahko več minut posvetila tako dolgočasnemu opravilu, kot je gledanje televizorja. Verjetno je bila glavni krivec pri tem njena služba, ki ji nikakor ni pustila več prostega časa ta takšne stvari. Če je že dobila nekaj prostih trenutkov jih je raje preživela na obali ali v parku, toda tisti dan je dobesedno lilo z neba in tako ji ni preostalo drugega, kot da ostane za štirimi stenami. Še dobro, da je imela tistega dne ravno tako prost dan njena kolegica Silver, sicer znanka iz njenih študentskih let in kasnejša tesna prijateljica.
Ob glasnem drdranju zvonca je za trenutek živčno poskočila, nato pa malce prehitro vstala s kavča, da se je ob nenadnem premikanju polovica rdeče tekočine zlilo iz kozarca na snežno bela tla. "Sranje," je tiho zaklela, skorajda zdirjala v kuhinjo in se nekaj sekundah vrnila z mokro cunjo v rokah in se spustila na kolena. Z nekaj hitrimi gibi je sicer spravila nekaj tekočine iz preproge, toda kaj hitro je ugotovila, da to ne bo dovolj. "Res super," je naveličano zavdihnila in odložila krpo na mizo, nato pa stekla proti vratom, za katerimi je verjetno že nestrpno čakala Silver. Kot ji je bilo v navadi je še na hitro pogledala skozi kukalo in ko ji je tudi to potrdilo, da je za njimi njena prijateljica, je končno odklenila in na stežaj odprla vrata. "Silver," jo je z nasmehom na obrazu pozdravila in stopila korak naprej, da je prijateljico stisnila v objem, nato pa se je umaknila in ji dala prostor, da je stopila naprej. "Kar vstopi naprej. In oprosti ker si morala čakati, v dnevni sobi sem imela manjšo nesrečo," je zmajala z glavo, ko je zapirala vrata za njo, ji pomignila naj moker plašč odloži na obešalniku, nato pa ji z roko nakazala, naj ji sledi proti dnevni sobi. "Pravkar sem si natočila kozarec vina. Bi ga tudi ti?" je zaklicala preko rame, ko je vstopila v dnevno sobo.

[ma čist kul je^^ moji posti bodo pa precej manj kul, se vidi da sem iz forme -.-]
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

Sarahino stanovanje Empty Re: Sarahino stanovanje

Objavlja by Silver Sob 25 Jul 2009, 2:12 am

Ko je že nekaj minut stala pred zaprtimi vrati, je že pomislila, da se je mogoče zmotila v dnevu in uri, kar je niti ne bi presenetilo, glede na vse kar se ji je v zadnjem času dogajalo – sploh, ko se je poskušala čim bolj zaposliti, da bi pač nekoliko pozabila na ostalo. Rahlo je našobila ustnice v razmišljanju in če je spomin res ni varal, je bila s Sarah zmenjena za današnje popoldne. Ravno je hotela ponovno pozvoniti, ko je s kotičkom očesa opazila, da se vrata odpirajo. Olajšano je vzdihnila nekaj zraka in se Sarah veselo nasmehnila, ko je zagledala njeno obličje. ''Sarah,'' je namuznjeno pripomnila tudi sama in ji vrnila topel objem. Vstopila je v notranjost njenega lepo opremljenega stanovanja in se ob njenih besedah obrnila k njej. ''Ah, je že v redu. Čeprav sem sprva že pomislila, če sem se slučajno zmotila in sem zamešala dneve in ure,'' se je na kratko zasmejala in si odpela zadrgo na že prav nekoliko zlizani usnjeni jakni, ki jo je ponavadi nosila za v službo. Predvsem je bila to čisto stvar navade še iz časa, ko je delala kot policistka. Obesila jo je na obešalnik, na katerega ji je pokazala Sarah, medtem pa si odpela še tok s pištolo in le-to zataknila zadaj za pas. Že mogoče, da je v tem trenutku najmanj ni potrebovala, a previdnost nikoli ni bila odveč in tega se je Silver že zelo zgodaj naučila. Tako, da je ni dajala paranoja, le izkušnje so naredile svoje. ''Zame bo povsem dovolj tudi kozarec vode,'' ji je zaklicala nazaj in ji naposled končno sledila v dnevno sobo. ''Moram priti še nazaj v Brooklyn,'' je dodala v obrazložitev zakaj ne bo vina. Sploh pa od kar je bila noseča, se je trudila, da je pila čim manj alkohola. ''In kaj počneš lepega, glede na to, da si danes prosta?'' jo je z nasmehom namuznjeno povprašala, saj je Sarah precej dobro poznala in vedela tudi to, da ni bila tip človeka, ki bi ves ljubi dan posedal za štirimi stenami. V tem sta si bili s Silver povsem podobni.

[ah to pa dvomim^^ čist kul bodo (: ]
Silver
Silver
Pomočnik generalnega direktorja
Pomočnik generalnega direktorja

Število prispevkov : 318
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island, New York

Nazaj na vrh Go down

Sarahino stanovanje Empty Re: Sarahino stanovanje

Objavlja by Sarah Pet 14 Avg 2009, 2:05 pm

Nasmehnila se je Silver in prikimala. "O ja, vem kako je to. Zadnje čas sem tudi sama nekoliko zmedena. Vse to delo v službi, še posebej zdaj, ko smo odprli novo izpostavo v Miamiju... resnično ne morem več slediti vsem stvarem, ki se dogajajo," je odvrnila, ko je zapirala vrata za njo in stopila proti dnevni sobi. "Prav," je zaklicala Sarah za sabo, ko je stopila skozi dnevno sobo v kuhinjo, ki je bila tik poleg. Iz omarice je vzela čist kristalni kozarec, nato pa stopila do hladilnika in iz njega vzela ustekleničeno vodo. Voda iz pipe v New Yorku pač ni bila najbolj čista, zato jo je Sarah vedno kupovala. Nalila ji jo je v kozarec ter se nato vrnila nazaj v dnevno sobo. "Izvoli," ji je z nasmehom na obrazu Sarah podala kozarec, nato pa ji pomignila naj sede na konec kavča, medtem ko je sama sedela na drugem koncu. Za nekaj stopenj je znižala glasnost prižgane televizije, ter se nato obrnila nazaj proti Silver. "V bistvu sem imela v načrtu kakšen hiter tek ob obali, ampak kot vidiš mi vreme malo zagodilo," je ne preveč navdušeno odvrnila in se za trenuek ozrla skozi okno, kjer se je videlo kako po okenskih šipah polzijo dežne kapljice. "Ampak ker iz tega ne bo nič, bom verjetno na plano izvlekla kakšno staro platno in barve, ter malo poskusila ustvarjati," se je zasmejala in skomignila. Že res, da za umetnost ni bila tako zelo nadarjene, toda v študentskih letih je rada malo packala po platnih, kar jo je na nek način sproščalo. Tega sedaj že dolgo ni počela in mogoče je bil danes pravi dan, da se tega ponovno loti. "Sicer pa, povej mi, kako je kaj s tabo? Razen na delu se tako zelo malo vidiva, pa še takrat nimava veliko časa za kakšen bolj oseben pogovor," je odvrnila in svoj radoveden pogled usmerila proti Silver.
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

Sarahino stanovanje Empty Re: Sarahino stanovanje

Objavlja by Silver Pet 21 Avg 2009, 1:55 pm

''Če moraš misliti na veliko stvari, potem hitro kaj obrneš in pomešaš,'' se je tudi sama rahlo nasmehnila. ''Si jih veliko poslala v Miami? No, sicer je pa nas FBI-ajevcev vedno premalo, da bi lahko nadzirali ves ta kriminal, za katerega se mi zdi, da se z dneva v dan samo še bolj razrašča,'' je rekla naglas nekam v njen hrbet, saj se je Sarah ravno napotila v kuhinjo. Medtem, ko se je Sarah mudila v kuhinji, se je sama razgledovala po dnevni sobi. Morala je priznati, da si je Sarah uredila prav krasno stanovanje, pa še bolj ali manj v samem središču mesta. Postala je za nekaj trenutkov ob oknu in zrla v deževne kaplje, ki so polzele navzdol po steklu. Zadnje čase se ji je zdelo, da ob vsem kar se ji dogaja, se vreme nenavadno sklada z njenim razpoloženjem. Ne ravno najbolj vzpodbudno. Obrnila se okrog svoje osi, ko je za seboj zaslišala korake in se široko nasmehnila Sarah, ki ji je podala kristalni kozarec z brezbarvno tekočino v njem. ''Najlepša hvala,'' se je nato zahvalila in se spustila na snežno belo sedežno, kamor ji je pokazala. ''Tudi sama v zadnjih dneh malo pogrešam kakšen tek skozi park. Ni mi težko teči v dežju, ampak včasih so že zjutraj taki nalivi, da te mine vsaka želja po morebitni rekreaciji,'' je zmajala z glavo in na kratko zavzdihnila. Še vedno poln kozarec je ponesla k ustnicam in popila nekaj osvežujočih požirkov hladne vode. ''Oh, saj res, ti slikaš. Enkrat si mi obljubila, da mi boš kakšno sliko pokazala, pa se ne spomnim, da bi se to že zgodilo,'' ji je nasmejano in povsem v šali požugala s prstom. Silver risanje in slikanje nikoli ni šlo od rok. Risbe so bile na koncu pravi zmazki, za slike pa se je zdelo, kot da sploh nima nikakršnega občutka za barve. Če ne drugega, ji je pa nekoliko bolj uspevalo igranje klavirja, saj je dejansko imela posluh. ''Bilo je že veliko bolje, a kaj pretirano se mi ne splača pritoževati,'' je skomignila z rameni in popila še nekaj požirkov vode, preden je kozarec odložila na klubsko mizico. Ni bila povsem prepričana koliko Sarah kaj ve o celotni stvari z Leonom. ''Veš, da bova sedaj skoraj sosedi. Sem se preselila na Staten Island,'' je nato bolj nenamerno preusmerila temo drugam, ko se je spomnila na njeno novo hiško, ki jo je pred kratkim kupila tu.
Silver
Silver
Pomočnik generalnega direktorja
Pomočnik generalnega direktorja

Število prispevkov : 318
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island, New York

Nazaj na vrh Go down

Sarahino stanovanje Empty Re: Sarahino stanovanje

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu