Podzemlje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prijava

Pozabil/a sem geslo

Latest topics
» Sign up here.
There are no stupid questions, just stupid people. EmptyPon 11 Jun 2012, 8:19 pm by Lexy McFall

» Wanna chat with me?
There are no stupid questions, just stupid people. EmptyČet 23 Dec 2010, 2:23 pm by Dimitri

» Klepet
There are no stupid questions, just stupid people. EmptySre 22 Dec 2010, 9:57 am by Dimitri

» Do not miss.
There are no stupid questions, just stupid people. EmptyPon 14 Dec 2009, 1:46 pm by Sarah

» I'm listening...
There are no stupid questions, just stupid people. EmptyPon 07 Dec 2009, 9:09 am by Amanda

» RPG opomnik
There are no stupid questions, just stupid people. EmptyPet 04 Dec 2009, 11:30 pm by Julia

» I prefer X over Y...
There are no stupid questions, just stupid people. EmptyPet 04 Dec 2009, 9:03 pm by Amanda

» Lookin' for the icons.
There are no stupid questions, just stupid people. EmptySre 02 Dec 2009, 7:01 pm by Jaimini

» Jay`s sweet home
There are no stupid questions, just stupid people. EmptyTor 01 Dec 2009, 4:54 pm by Jaimini


Photobucket

Na forumu trenutno poteka mesec

JANUAR


Dogajanje se odvija v mestih
NEW YORK, USA
MIAMI, USA

Photobucket

FBI motm
~

MIM motm
~

NYM motm
~

FORUM motm
~




Photobucket

Photobucket
Sarah && Adrienne

April


Julia
Photobucket

Silver
Photobucket
Statistics
Imamo že 28 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je Lexy McFall

Uporabniki so skupaj objavili že 4297 prispevkov in 359 subjects

There are no stupid questions, just stupid people.

5 posters

Stran 1 od 2 1, 2  Next

Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Sarah Čet 23 Apr 2009, 9:35 pm

Za vsa vaša vprašanja glede pravil, RPGja, tehničnih in ostalih splošnih stvari.
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by April Čet 28 Maj 2009, 10:23 pm

mene pa zanima, zakaj men podpisa ne kaže, pa sm označla u profilu always attach signature (:
April
April
Underboss
Underboss

Število prispevkov : 219
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, NY

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Adrienne Čet 28 Maj 2009, 10:31 pm

pfff pojma nimam jst... to bo sarah vedla... Neutral
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Sarah Pet 29 Maj 2009, 11:49 am

sem opazla da je blo v AP označeno da niso dovoljeni podpisi, zdej so dovoljeni, tako da bi moglo delovat Wink
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by April Tor 02 Jun 2009, 3:21 pm

me again.^^

Vem da so double posti prepovedani.. Ampak kaj pa nardiš pri teh nalogah, če si npr sam zadolžen zanjo, a si zrihtaš enga da bo pršu al kr sam pišeš? al pa če npr. tvoj dopiscauc dougo ne odpiše...?
April
April
Underboss
Underboss

Število prispevkov : 219
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, NY

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Adrienne Tor 02 Jun 2009, 3:25 pm

če si sam jih maš lahko pet zaporedoma, in če Autumn ne odpiše... vsaka mora imet pet postov, sej ti si se itak ločila od nje. delaj po svoje Wink
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Ray Tor 02 Jun 2009, 11:01 pm

No, amm tega sicer mislim da ni na tem forumu ampak me zanima če se še bo uveljavilo amm. Pri FBIjevcih bi se lahko po vsaki opravljeni nalogi (uspešno ali neuspešno) še mogoče spisalo kakšno poročilo Very Happy to bi pa potem pač zajelo nek opis cele naloge oziroma dogodka Smile no mogoče mal preveč gledam kriminalke ampak se mi to zdi kar zanimivo ^^
Ray
Ray
Street Thug
Street Thug

Število prispevkov : 213
Izkušnje : 208
Join date : 31/05/2009
Age : 34
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Sarah Tor 02 Jun 2009, 11:04 pm

sure, lahko uvedemo tudi to, ja. (: da bo official, pa da mogoče da kake smernice tudi ostalim članom FBI-ja. (: bomo naredili eno posebno javno temo za vse v prihodnjih dneh, zdele itak sem vidla da ni še nihče začel delat nalog (tisti, ki so jo dobili).
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Ray Tor 02 Jun 2009, 11:34 pm

auč jaz pa komaj čakam Smile

glede nalog, a bodo te potekale le na izmišljenih karakterjih? ali bomo tudi kdaj pa kdaj lahko vključili kakšnega uporabnika iz podzemlja Smile
Ray
Ray
Street Thug
Street Thug

Število prispevkov : 213
Izkušnje : 208
Join date : 31/05/2009
Age : 34
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Sarah Tor 02 Jun 2009, 11:38 pm

amm, nobena naloga ne poteka na izmišljenih karakterjih Wink če si prebral zdajšne naloge, lahko vidiš da vse zajemajo že storjene zločine članov Podzemlja. kot preiskovalci boste pač dobili te splošne naloge - zločine, ki jih morate rešiti, ko postane FBI agentje pa se boste osredotočili na same člane in ne več toliko na zločine Wink

aja, pa zdele imaš tudi ti že prvo nalogo mr green
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Ray Tor 02 Jun 2009, 11:45 pm

uuu se opravičujem potem Very Happy pol pa tak d'best Smile sem mislil da si moramo izmišljevati kakšne namišljene jožeke pa pepčeke Smile hvala za pojasnilo ^^
Ray
Ray
Street Thug
Street Thug

Število prispevkov : 213
Izkušnje : 208
Join date : 31/05/2009
Age : 34
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Gost Sre 03 Jun 2009, 4:21 pm

Mene bi pa zanimalo.

Ali lahko na New Yorškem tednu mode pišeš RPG sporočila s ostalimi?
(:

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Adrienne Sre 03 Jun 2009, 4:56 pm

ja, sej ti piše v prvem postu. ampak ko Ryan konča z nalogo gre tema v smeti.
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Ray Sre 03 Jun 2009, 6:08 pm

Dve vprašanji Smile

Sedaj nevem če sem prav začel svojo nalogo, April in Autumn imata še vedno odprto nalogo v Slaten Islandu, torej se še ta dogodek vedno dogaja? Potem takem sva skupaj z London tam in ju lahko zalotiva pri delu? Morda preprečiva kraj srečanja? Smile (seveda se upoštevajo samo sledi ki jih puščata, ter napake ki jih naredita, kajne?)

Drugo vprašanje pa, če najdem mogoče kakšen dokaz ki bi ga bilo nujno preveriti ali računalniško ali laboratorijsko (sicer je to zelo redko, saj običajno takšne stvari trajajo) ampak lahko v nalogo s funkcijo Telefon/mobitel v nalogo vključimo nekakšno okrepitev ali tukaj pomoč kakšnega Tehnika Smile


hvala
Ray
Ray
Street Thug
Street Thug

Število prispevkov : 213
Izkušnje : 208
Join date : 31/05/2009
Age : 34
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Sarah Sre 03 Jun 2009, 6:14 pm

ja, sej če bi prav bral kaj sem napisala ( Razz citiram: Na Staten Islandu se odvija tridnevni sejem pomorstva in danes, torej prvi dan, so že prišle prve prijave o kraji med gosti...) bi videl da se to dagaja vse isti dan, torej imate možnost ujeti na delu zločinca. Razz
sicer pa bi blo mal boljše če se na taka vprašanja raje obrnete name prek ZS, ni ravno najbolj kul če vsem na forumu raztrobite koga morte ujet Razz

tako da ja, lahko ju/jo ulovita na kraju zločina - vsake tok bova med srečanjem FBI/podzemlje posegle tudi midve z Adrienne, tako da se lahko pripravite da bodo vsaj v 50% člani podzemlja tudi ulovljeni. ampak seveda se to ne more zgodit, če pri tem tudi ne sodelujejo preiskovalci. (: tako da izkoristite vsako priložnost in bodite hitri Wink

in ja, zaželjeno je da naredito to, da date tudi ostalim malo dela Wink
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Ray Sre 03 Jun 2009, 6:20 pm

no superca Smile hvala lepa in ja drugič bom pa res poslal zs Smile
Ray
Ray
Street Thug
Street Thug

Število prispevkov : 213
Izkušnje : 208
Join date : 31/05/2009
Age : 34
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Gost Pet 05 Jun 2009, 7:23 pm

hmm mene pa sam zanima a je tale tema taprava za našo misijo. zato ker ni označena kot tema za naloge, tako kot so ostale, pa moram vprašat, preden naredim kako neumnost Razz (moram prebiti led, ker očitno si ga nben od mojih sodelavcev ne upa ^^)

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Adrienne Pet 05 Jun 2009, 8:07 pm

niso vse označene, samo tiste ki so na novo ustvarjene Wink in je prava ja Wink
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Gost Tor 28 Jul 2009, 8:46 pm

Mene pa sam zanima, če si lahk pri nalogi omislim pomočnika oz. kako drugo osebo, za katero bi jaz pisal?

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Adrienne Tor 28 Jul 2009, 8:50 pm

lahko Wink
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Gost Tor 18 Avg 2009, 3:42 pm

Evo, še eno vprašanje.
Kolikor vidim vsak dobi svojo temo za nalogo, ampak jaz svoje še nisem našel. Razz Ne priganjam nikamor, ampak možno da je že kje in jaz ne vem da je? Razz

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Sarah Tor 18 Avg 2009, 4:30 pm

sem pogledala tvojo nalogo in po mojem mnenju ne rabiš kakšne posebne teme Wink oziroma si pač zbereš kje boš pisal, ker nimaš strogo določenega mesta Wink
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Gost Sob 22 Avg 2009, 3:45 pm

- jest bi pa samo prašala neki...sm gledala posod pa nism nikjer nč zasledila...je točno določeno v koliko postih moraš opravit nalogo al pač kukr se ti zdi?

- am pa še tole...npr, da jest zdej nekako z pomočjo ''prič'' in ''okradenih ljudi'' pridem na sled lucy ane...hamm kako nej potem kao pridem do nje, jo aretiram in podobno? ^^

hvala za odgovore smitten

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Sarah Sob 22 Avg 2009, 4:04 pm

- kolikor se ti zdi potrebno, pač vsaj toliko postov kolikor jih je bilo spisanih pri nalogi mafijca (oz. lahko tudi manj no, ampakmora bit recimo vsaj 5-6 postov v celotni nalogi - raziskovanje, aretacija, zasliševanju v štabu)

- hja recimo da moraš najprej izvedet njeno identiteto - to narediš v štabu in preko tega recimo izveš njen naslov stanovanja, kjer jo lahko počakaš. ampak moraš imeti dovolj trdne dokaze da jo aretiraš (: pač če jo uloviš sredi dejanja je to recimo bolj trden dokaz kot da je pač lucy recimo podobna tistemu zločincu, ki ga je opisala ena od prič. če me razumeš... Wink
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Gost Sob 22 Avg 2009, 4:06 pm

yup hvala ^^ Smile

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 1 od 2 1, 2  Next

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu