Podzemlje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prijava

Pozabil/a sem geslo

Latest topics
» Sign up here.
There are no stupid questions, just stupid people. - Page 2 EmptyPon 11 Jun 2012, 8:19 pm by Lexy McFall

» Wanna chat with me?
There are no stupid questions, just stupid people. - Page 2 EmptyČet 23 Dec 2010, 2:23 pm by Dimitri

» Klepet
There are no stupid questions, just stupid people. - Page 2 EmptySre 22 Dec 2010, 9:57 am by Dimitri

» Do not miss.
There are no stupid questions, just stupid people. - Page 2 EmptyPon 14 Dec 2009, 1:46 pm by Sarah

» I'm listening...
There are no stupid questions, just stupid people. - Page 2 EmptyPon 07 Dec 2009, 9:09 am by Amanda

» RPG opomnik
There are no stupid questions, just stupid people. - Page 2 EmptyPet 04 Dec 2009, 11:30 pm by Julia

» I prefer X over Y...
There are no stupid questions, just stupid people. - Page 2 EmptyPet 04 Dec 2009, 9:03 pm by Amanda

» Lookin' for the icons.
There are no stupid questions, just stupid people. - Page 2 EmptySre 02 Dec 2009, 7:01 pm by Jaimini

» Jay`s sweet home
There are no stupid questions, just stupid people. - Page 2 EmptyTor 01 Dec 2009, 4:54 pm by Jaimini


Photobucket

Na forumu trenutno poteka mesec

JANUAR


Dogajanje se odvija v mestih
NEW YORK, USA
MIAMI, USA

Photobucket

FBI motm
~

MIM motm
~

NYM motm
~

FORUM motm
~




Photobucket

Photobucket
Sarah && Adrienne

April


Julia
Photobucket

Silver
Photobucket
Statistics
Imamo že 28 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je Lexy McFall

Uporabniki so skupaj objavili že 4297 prispevkov in 359 subjects

There are no stupid questions, just stupid people.

5 posters

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Go down

There are no stupid questions, just stupid people. - Page 2 Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Lucy Sob 22 Avg 2009, 4:47 pm

Zdaj bi pa še jaz nekaj vprašala, razumem, da je bolj zabavno z aretacijami in vsem, ampak zdi se mi malo čudno, kako kar naenkrat pridejo neki dokazi, ki jih sploh ni.
Da bolje razložim, jaz sem v nalogi izrecno napisala, da sem pazila, da sem vzela vse stvari, ki sem se jih dotikala, pa tudi to, da sem kasneje zamenjala kjuča. Tako ,da mislim, da če sem napisala to, da nemore biti zdaj spet tisti ponarejen. Mislim, da bi nas mogli aretirati nekje sredi dela, ali na iskat napake, recimo zaslišat taksiste ali karkoli podbnega. Samo toliko, moje mnenje, ker potem se jaz nemorem branit, če sem kr naenkrat pustila povsod prstne odtise.
Lucy
Lucy
Street Thug
Street Thug

Število prispevkov : 199
Izkušnje : 111
Join date : 31/07/2009
Kraj : Miami Beach

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. - Page 2 Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Gost Sob 22 Avg 2009, 4:49 pm

opa to se pa jest opravičujem...bom spremenil...ni blo namenoma...tisto z ključem sem poponoma falila >.<
pa tud za prstne odtiste bom priredila tko da bo prou ^^ Very Happy

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. - Page 2 Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Adrienne Sob 22 Avg 2009, 5:20 pm

Lucy je napisal/a:Zdaj bi pa še jaz nekaj vprašala, razumem, da je bolj zabavno z aretacijami in vsem, ampak zdi se mi malo čudno, kako kar naenkrat pridejo neki dokazi, ki jih sploh ni.
Da bolje razložim, jaz sem v nalogi izrecno napisala, da sem pazila, da sem vzela vse stvari, ki sem se jih dotikala, pa tudi to, da sem kasneje zamenjala kjuča. Tako ,da mislim, da če sem napisala to, da nemore biti zdaj spet tisti ponarejen. Mislim, da bi nas mogli aretirati nekje sredi dela, ali na iskat napake, recimo zaslišat taksiste ali karkoli podbnega. Samo toliko, moje mnenje, ker potem se jaz nemorem branit, če sem kr naenkrat pustila povsod prstne odtise.

saj to naj bi se načeloma delalo, če boš pa ti 'ponesreči' kaj zafrknila, da olajšaš komu delo (da dobi malo več zagona, ker če ne bo kmalu zmanjkalo FBI agentov Wink Razz) pa tudi ne bo nič narobe Wink
sicer pa malo poglejte, kaj kdo pred vami napiše, da ne bo še takih nesporazumov Wink

pa Chandler, vidim da si mel neko vprašanje... a bi rad temo, da ti jo ekstra odprem, al boš našel sam eno, da boš pisal? Smile
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. - Page 2 Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Gost Sob 22 Avg 2009, 5:24 pm

Ne, ne. Sem si jo že izbral in napredujem, počasi. Razz Sam mal še morm dodelat idejo Smile

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. - Page 2 Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Adrienne Sob 22 Avg 2009, 5:25 pm

aha ok, samo preverim Wink
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. - Page 2 Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Sarah Sob 22 Avg 2009, 5:38 pm

ja, se strinjam s tem, FBI preiskovalci natančno preberite vse poste, da potem ne bo kej narobe. (: če namreč izrecno napiše da je ne vem, izklopil varnostne kamere al neki, ne morete vi odkrit posnetka. isto z odtisi itd. če pa ne omenja da bi recimo nosil rokavice al pa da je pobrisal odtise al kaj podobnega, potem pa lahko brez problemov te dokaze zberete Wink
drugače pa ne razumem, zakaj ne bi FBIjevci raziskovali zločina ki se je že zgodil? mislim, veš kakšna je verjetnost da v RL posežejo policaji sredi dogajanja? pomoje je tako majhna verjetnost, da je skor nemogoče.
Sarah
Sarah
FBI Boss
FBI Boss

Število prispevkov : 558
Izkušnje : 317
Join date : 15/04/2009
Age : 36
Kraj : Staten Island, NY

http://www.oxfordrpg.net/

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. - Page 2 Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by April Sob 22 Avg 2009, 9:16 pm

še jst mam eno uprašanje, a ko jst pišem nalogo, a lahko napišem da se skupi sestav ekipa, pa da tut oni to delajo, al morm use da sama nardim? Smile
April
April
Underboss
Underboss

Število prispevkov : 219
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, NY

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. - Page 2 Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Gost Sob 22 Avg 2009, 9:31 pm

Ja samo glede na to se pol vsak ko ma nalogo pa naj bo to mafijoz al pa FBI dela vsemogočnega in kaj vse je naredu pa ni konca... Very Happy nekje morjo bit meje. zdej če je tat tok dosleden bi za moje pojme mel policisti tok časa od kar se sprož alarm da pridejo tja, da ga mogoče še na kraju zločina zasačijo, če pa je površen je pa tut hitrejši lahko... neke meje naj bi pomojem mogle obstajat.

Gost
Gost


Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. - Page 2 Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by April Čet 27 Avg 2009, 4:47 pm

April je napisal/a:še jst mam eno uprašanje, a ko jst pišem nalogo, a lahko napišem da se skupi sestav ekipa, pa da tut oni to delajo, al morm use da sama nardim? Smile

flag
April
April
Underboss
Underboss

Število prispevkov : 219
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, NY

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. - Page 2 Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Adrienne Čet 27 Avg 2009, 4:53 pm

sorči Razz

lahko maš ekipo ja... Wink pač tvoja stvar če hočeš še koga s sabo prpelat pa delit z nim plen al neki Wink samo da ni član foruma ker zato pa mate ločene naloge Wink
Adrienne
Adrienne
NY Underground Boss
NY Underground Boss

Število prispevkov : 1064
Izkušnje : 530
Join date : 15/04/2009
Age : 34
Kraj : Staten Island/NY

https://podzemlje.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

There are no stupid questions, just stupid people. - Page 2 Empty Re: There are no stupid questions, just stupid people.

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 2 od 2 Previous  1, 2

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu