Podzemlje
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Prijava

Pozabil/a sem geslo

Latest topics
» Sign up here.
Slaščičarna Dolce Vita - Page 3 EmptyPon 11 Jun 2012, 8:19 pm by Lexy McFall

» Wanna chat with me?
Slaščičarna Dolce Vita - Page 3 EmptyČet 23 Dec 2010, 2:23 pm by Dimitri

» Klepet
Slaščičarna Dolce Vita - Page 3 EmptySre 22 Dec 2010, 9:57 am by Dimitri

» Do not miss.
Slaščičarna Dolce Vita - Page 3 EmptyPon 14 Dec 2009, 1:46 pm by Sarah

» I'm listening...
Slaščičarna Dolce Vita - Page 3 EmptyPon 07 Dec 2009, 9:09 am by Amanda

» RPG opomnik
Slaščičarna Dolce Vita - Page 3 EmptyPet 04 Dec 2009, 11:30 pm by Julia

» I prefer X over Y...
Slaščičarna Dolce Vita - Page 3 EmptyPet 04 Dec 2009, 9:03 pm by Amanda

» Lookin' for the icons.
Slaščičarna Dolce Vita - Page 3 EmptySre 02 Dec 2009, 7:01 pm by Jaimini

» Jay`s sweet home
Slaščičarna Dolce Vita - Page 3 EmptyTor 01 Dec 2009, 4:54 pm by Jaimini


Photobucket

Na forumu trenutno poteka mesec

JANUAR


Dogajanje se odvija v mestih
NEW YORK, USA
MIAMI, USA

Photobucket

FBI motm
~

MIM motm
~

NYM motm
~

FORUM motm
~




Photobucket

Photobucket
Sarah && Adrienne

April


Julia
Photobucket

Silver
Photobucket
Statistics
Imamo že 28 prijavljenih uporabnikov
Dobrodošlica! Novopridruženi/-a uporabnik/-ca je Lexy McFall

Uporabniki so skupaj objavili že 4297 prispevkov in 359 subjects

Slaščičarna Dolce Vita

+2
Ray
Adrienne
6 posters

Stran 3 od 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Slaščičarna Dolce Vita - Page 3 Empty Re: Slaščičarna Dolce Vita

Objavlja by April Pon 17 Avg 2009, 12:21 pm

April je nemirno pogledala svoj obraz v ogledalu že nešetotič ta večer. Lasje so ji prosto padali po hrbtu v lepih valovih, njen obraz pa je bil skoraj brez praske. Bila je vesela, da bo končno lahko Christianu pokazala svoj pravi obraz, ne pa potolčenega, opraskanega in zanemarjenega. Vzravnala se je in se zavedla svojih misli. Pokazati mu je hotela svoj pravi obraz. Že dolgo časa ni bila na pravem zmenku. Leon in ona sta imela... temu bi težko rekla zveza, ko pa sta se naključno prikazala na vratih drug drugega, ko jima je zapasalo a April je vedela da je z vsakim obiskom nanj bolj navezana. Mogoče je bilo res bolje, da je odšel in da ga ne vidi. Ista zgodba se je ponovila z Alexom, in še neštetimi drugimi moškmi. April ni vedela kaj za vraga počne, da jih odvrne od sebe, a očitno je bila v tem zelo uspešna. Ko je končno zapeljala pred slaščičarno je z olajšanjem ugotovila, da je že tam. Usta so se ji kar sama raztegnila v nasmeh, ko ga je zagledala. Izstopila je in se mu približala ter mu odzdravila. "Chris, lepo te je spet videti." Nikoli ni bila pristaš dolgih imen in včasih jih je kar sama, brez da bi vedela krajšala. Sledila mu je v slaščičarno in se strinjala z izbranim krajem. Sedla je za mizo in si z ramen stresla jakno, saj je bilo zunaj za oktober precej mrzlo. Počakala je, da sta se namestila in se mu prešerno nasmehnila. "Kot vidiš si odličen zdravnik. Komaj se mi še kaj pozna."

[np, np. sam da si zdej tu.^^]
April
April
Underboss
Underboss

Število prispevkov : 219
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, NY

Nazaj na vrh Go down

Slaščičarna Dolce Vita - Page 3 Empty Re: Slaščičarna Dolce Vita

Objavlja by Christian Tor 18 Avg 2009, 1:14 pm

"Tudi tebe," je pokimal Chris in sledil April do mize. Počakal je, da je najprej sedla ona, potem pa se usedel še sam. Odpel je svojo jakno in jo dal na sedež poleg sebe.
Ošinil je April in pokimal s širokim nasmeškom na njeno trditev, a predolgo je ni upal gledati, ker je njegov obraz vztrajsno dobival na barvi. Rešila ga je natakarica, ki je ravno takrat prišla do njune mize. Ko je povprašala po naročilu, je Chris pomignil proti April.
"Dame imajo prednost," se je nasmehnil. Počakal je, da je naročila, potem pa sam izbral skodelico kave in čokoladno torto, med naročanjem pa je vztrajno zijal v zloženko z imeni in cenami hrane in pijače, ki jo je ponujala slaščičarna. Ta kombinacija je bila zagotovo njegova slabost, saj se ji nikakor ni znal upreti, še najmanj ob večerih.
Ko je natakarica spet odšla, da jima prinese naročeno, se je previdno ozlr nazaj k April. Upal je, da se je njegov obraz že povrnil v prvotno stanje, vsaj kar se rdečice tiče. Bil je živčen kot da je pri petnajstih na prvem zmenku.
"Me veseli, da je s teboj že vse vredu. Imaš torej že novo nalogo?" je načel prvo temo, ki mu je padla na pamet.
Christian
Christian
Zdravnik
Zdravnik

Število prispevkov : 97
Izkušnje : 38
Join date : 07/06/2009
Kraj : Manhattan, NY

Nazaj na vrh Go down

Slaščičarna Dolce Vita - Page 3 Empty Re: Slaščičarna Dolce Vita

Objavlja by April Tor 18 Avg 2009, 1:32 pm

Počasi se mu je nasmehnila in napeto pogledala v meni. "Jaz bi.. jagodni sok ter.. čokoladno skušnjavo." Ime skušnjava se ji je zdelo kar pravšnje, saj je bil cel zmenek ena sama skušnjava. Si je res upala zaplesti z nekom kot Christian? Neustaljivo jo je privlačil, bil je zabaven, prijazen, pozoren.. vse kar si je želela, a ni bil zanjo. Vedela je, kakšno življenje živi in še prevečkrat si je želela iz njega. Imeti ob sebi nekoga kot je Christian, bi bilo še huje. Pospravila je meni in se zazrla vanj, nekoliko presenečena nad vprašanjem.
Se je res lahko tako prosto pogovarjala z njim o tem? "Aam.. pravzaprav ja. Nič nevarnega." Je hitro zagotovila, saj se je spomnila kaj ju je sploh pripeljalo skupaj. "Navadno se nam res ne zgodi, kaj takega, kot prejšnjič." Je zamrmrala. Ostale mafije navadno niso ciljale na tako majhne mafijce, kot je bila ona. "Moja naloga je samo... prevzem in tako dalje." Je nadaljevala, besede so kar skakale iz nje. Končno se je ustavila in si z roko pokrila obraz ter počasi zavzdihnila. "Oprosti. Navadno res ne blebetam." Pogledala ga je z iskrenostjo v očeh, ki ni bila velikokrat tam. "Če sem popolnoma iskrena.. že kar nekaj časa nisem tega počela. Zmenkov." Mu je malce sramežljivo priznala in čutila kako ji obraz zaliva rdečica. Verjetno ni bila na zmenku že od gimnazije. Od takrat naprej so bili samo še naključna srečanja v klubih in podobno. To je bila sprememba. Dobra in zaželjena sprememba. "No, dovolj o tem. Povej mi raje... kaj o sebi. Kaj imaš rad, kaj te veseli...?" Je vprašala, saj je bila skoraj prepričana da to počneš na zmenkih. Izveš stvari drug o drugemu.
April
April
Underboss
Underboss

Število prispevkov : 219
Izkušnje : 143
Join date : 25/05/2009
Age : 33
Kraj : Brooklyn, NY

Nazaj na vrh Go down

Slaščičarna Dolce Vita - Page 3 Empty Re: Slaščičarna Dolce Vita

Objavlja by Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Stran 3 od 3 Previous  1, 2, 3

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu